Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Lewy będzie słabo grał to go tam zostawimy, a weźmiemy Klimalę.
1
Jedyny słuszny hymn, który powinien rozbrzmieć przed tym meczem.
1
@Jakchcesz Jakbyś powiedział, że to Michniewicz do Ciebie dzwonił to bym uwierzył, bo on w różne miejsca dzwoni, ale akurat w historię z Lewandowskim nie uwierzę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Hhahahahaha Haland xDDD Wracaj do tartaku
1
#Łatwooo. Petrodolary na kolanach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@agaFCB Oczywiście. Iniesta i Xavi to kilka poziomów niżej.
3
Oczywisty karny. Jazda Live z szejkami.
0
@Vebrol Przecież ten sztuczny klub zbudowany na szejkowych petrodolarach rozłożył nogi przed Realem jak pierwsza lepsza kurtyzana.
0
@Herato Taka gorsza wersja Luuka De Jonga
1
@Rust_Cohle Komu puściły nerwy?
2
@ChampionLW To Ty chyba pierwszy raz w życiu piłkę nożną oglądasz człowieku xD
Polecam zapoznać się czym jest nakładka i nie kompromitować się.
5
Haland jakie drewienko w nodze.
1
Łatwo. Brawo Live. Jazda z $ity.
3
@masq Nie no, Silva będzie motorem napędowym tej ekipy. Zdecydowanie większy będzie miał wpływ na grę, a co za tym idzie będzie lepszym wzmocnieniem.
1
Robert Kubica stworzył potwora
7
@Suzu Sweet Home Alabama
2
@Kgorecki2500 Przecież art. 5 NATO nie ma w tym wypadku zastosowania. Od kiedy Tajwan leży w Europie albo Ameryce Północnej?
Art 5 i 6 się kłaniają.
https://www.nato.int/cps/en/natohq/official_texts_17120.htm?selectedLocale=pl
2
Prezentacja Paulo Dybali w AS Romie. Wow.
2
Sezonienko z pudłem sezonu.
4
@JimMorrisonFCB
>Ktoś się powinien zabrać za ręcznik plażowy XD
>Kościół prześladowany xDˣᴰ
Dzięki za rozśmieszenie, trzymaj się.
2
@impa Jeszcze nie wiadomo czy zagra w LM.
1
@P33ck Jagiellonia.
8
Komentatorzy żyją w swoim świecie.
1
Frenkiego to specjalnie wystawia na ŚO, aby zniechęcić go do pozostania w Barcy xD
14
Nie no, trzeba rzucić klasykiem.
https://x.com/MatiJankowski/status/1083410132149649408
19
Dembele usiądź mi na mordzie.
0
Kuźwa, Dembele, weź się nie łam. Masz papiery na genialnego piłkarza. Oby tylko ciało i głowa nadążały...
1
Busquets, Kessie, Nico... taki tartak w pomocy. Valverde out