0

Jak Lewy będzie słabo grał to go tam zostawimy, a weźmiemy Klimalę.

1

Jedyny słuszny hymn, który powinien rozbrzmieć przed tym meczem.


1

@Jakchcesz Jakbyś powiedział, że to Michniewicz do Ciebie dzwonił to bym uwierzył, bo on w różne miejsca dzwoni, ale akurat w historię z Lewandowskim nie uwierzę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Hhahahahaha Haland xDDD Wracaj do tartaku

1

#Łatwooo. Petrodolary na kolanach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@agaFCB Oczywiście. Iniesta i Xavi to kilka poziomów niżej.

3

Oczywisty karny. Jazda Live z szejkami.

0

@Vebrol Przecież ten sztuczny klub zbudowany na szejkowych petrodolarach rozłożył nogi przed Realem jak pierwsza lepsza kurtyzana.

0

@Herato Taka gorsza wersja Luuka De Jonga

1

@Rust_Cohle Komu puściły nerwy?

2

@ChampionLW To Ty chyba pierwszy raz w życiu piłkę nożną oglądasz człowieku xD

Polecam zapoznać się czym jest nakładka i nie kompromitować się.

5

Haland jakie drewienko w nodze.

1

Łatwo. Brawo Live. Jazda z $ity.

3

@masq Nie no, Silva będzie motorem napędowym tej ekipy. Zdecydowanie większy będzie miał wpływ na grę, a co za tym idzie będzie lepszym wzmocnieniem.

1

Robert Kubica stworzył potwora

7

@Suzu Sweet Home Alabama

2

@Kgorecki2500 Przecież art. 5 NATO nie ma w tym wypadku zastosowania. Od kiedy Tajwan leży w Europie albo Ameryce Północnej?

Art 5 i 6 się kłaniają.
https://www.nato.int/cps/en/natohq/official_texts_17120.htm?selectedLocale=pl

2

Prezentacja Paulo Dybali w AS Romie. Wow.


2

Sezonienko z pudłem sezonu.

4

@JimMorrisonFCB
>Ktoś się powinien zabrać za ręcznik plażowy XD
>Kościół prześladowany xDˣᴰ

Dzięki za rozśmieszenie, trzymaj się.

2

@impa Jeszcze nie wiadomo czy zagra w LM.

1

@P33ck Jagiellonia.

8

Komentatorzy żyją w swoim świecie.

1

Frenkiego to specjalnie wystawia na ŚO, aby zniechęcić go do pozostania w Barcy xD

14

19

Dembele usiądź mi na mordzie.

0

Kuźwa, Dembele, weź się nie łam. Masz papiery na genialnego piłkarza. Oby tylko ciało i głowa nadążały...

1

Busquets, Kessie, Nico... taki tartak w pomocy. Valverde out

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?