2

@etobzyk Martin Garrix - Animals?


3

Stary Muran mógłby bez charakteryzacji grać goblina z Władcy Pierścieni.

5

@Pawel13sz Super, będzie można Carlsberg tam produkować.

1

@DonMatteo901 Przecież siatkówka jest tak niszowym sportem, że oczywistym jest, że FAME MMA jest bardziej emocjonujące.

4

@Nazio87 Co mnie obchodzi 12 randomowych facetów przerzucających napompowany balonik na drugą stronę siatki?

1

@J4no Zbyt ofensywnie. Dałbym jeszcze Frenkiego i Garcie na ŚPD zamiast Dembele i Lewego.

18

Uff, przynajmniej o awans do Ligi Europy można być w miarę spokojnym.

2

>Rosja atakuje Ukrainę.
.
.
.
>Real Madryt gra przy Łazienkowskiej

0

HALO? Perez? Słuchaj, my jednak całym sercem za tą Superligą!!!

0

Po dwumeczu z Bayernem zabraknie dźwigni.

32

Yaya to wczoraj Frenkie pokazał.

6

@DonMatteo901 To fejk. Barkley trafił wtedy.

36

@FCB_dimiC Lepiej sprzedać się za miłość do klubu niż za 500 zł.

5

@RoberDzik Dobrze, że szacunku do niego nie miałem już od dawna, bo teraz bym stracił cały szacunek.

0

Co za błazen xD Padać w meczu charytatywnym.

0

Rudy gra na transfer do Barcy. Zazdrości Bernardo.

0

Widzę DNA Barcy w naszej obronie.

15

Już miałem przed oczami powtórkę z Realem jak Roberto się rozpędzał.

4

A Jorge Mario Bergoglio dalej odklejony.


3

@Azacca Co do śmierci Duginy.


0

1

@Kidd Sabaton nawet nagrał utwór o kontrataku 13. kompanii 226 Ziemlianskiego Pułku Piechoty przeprowadzonym 6 sierpnia 1915 roku podczas obrony twierdzy Osowiec w Królestwie Polskim na froncie wschodnim I wojny światowej, zatytułowany The Attack Of The Dead Men. (Atak umarłych)

Tutaj fanowski teledysk zedytowany przez Davida Rezne'go



A tu oficjalne wideo z tekstem.

SABATON - The Attack of the Dead Men

5

@tomek8756 Parkour zrozumiem, ale za coś takiego powinny być ogromne kary. Jak za sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym.

https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/kodeks-karny-16798683/art-174

15

@Farsyfan33 Nie ma, bo się skończył.

3

Ferran na reklamacje do City.

2

Ter Stegen zamyka nam japy.

2

Szkoda, że Valverde zajęty. Przydałby się taktyk z prawdziwego zdarzenia na ławce trenerskiej.

0

Kubo nie zapomniał jednak skąd pochodzi.

0

Ostatni występ De Jonga w Barcelonie.

0

Oficjalnie: Lewy się nie skończył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?