5

@Lionel_Messi10 Złożą papiery, żeby grać w Ligue 1?

5

@matirix20 W końcu jakaś poważna, rzeczowa analiza.

0

@kuz Dobra próba panie inspektorze.

11

@paweldunajecfcb Cholera, źle trafiłem.

Lb 31:17-18
Zabijecie więc spośród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały z mężczyzną. Jedynie wszystkie dziewczęta, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, zostawicie dla siebie przy życiu.

14

@Lionel_Messi10 Jeżeli Barca na tym więcej zarobi, to sponsorem tytularnym może zostać nawet pornhub.

10

@FC1899Barca Ja np. nie lubię parkować równolegle, bo po prostu nie czuję się pewnie podczas tego manewru. Wolę zaparkować 100-200 metrów dalej ale prostopadle, żeby tylko nie parkować równolegle :D

0

@taris Czyli albo City albo my go przyklepiemy.

0

@Gaz Jakoś bardziej mi się podobała Drużyna Pierścienia

4

@Uukasz_93 No jasne, że nie możemy oceniać przeszłości. Tak samo nie można powiedzieć, że Wojna trzydziestoletnia była zła lub bez sensu, bo nie byliśmy chłopem-kalwinistą żyjącym we wschodnim Magdeburgu.

2

@Kusco15 @Medium

Jestem tu przed gorącymi. Pozdrawiam mamę, tatę i rodziców.

7

@marcin62 W 1944 Powstańcy strzelali do takich jak Ci "narodowcy".

71

Można nie lubić kabaretów, ale tutaj pojechali równo. A najgorsze jest to, że to wszystko prawda.

https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1554036831674683393

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@El dominatore Co najmniej 51 goli w lidze i minimum 100 goli w roku kalendarzowym.

8

@draxidox Ale kto tam miał iść do gazu? Co Ty opowiadasz teraz?

@Przemek2323 Cześć i chwała tym co walczyli! Hańba tym co zadecydowali o wysłaniu tylu ludzi na rzeź!

3

@IronSanHybrid

The New Pope


The Young Pope

7

@Firestone Daj spokój. Nie wytłumaczysz, że takie sztuczne klubiki jak P$G, czy $ity niszczą futbol. Na szczęście szejki nie zdobędą jeszcze długo LM i będą się kompromitować jak P$G z nami, czy $ity co rok.

1

@Chaoss Ależ bym obejrzał duet Russel-Leclerc w Mercedesie

4

Brawo Max. Tak trzymaj. Jeszcze raz!

1

Grande Strategia Ferrari xD

13

Wspaniały to był mecz. Nie zapomnę go nigdy.

5

Prawdziwy właściciel 9 pokazuje skończonemu Lewusowi jak się strzela.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Pique skasował go jak numer do Shakiry.

2

Najlepszy Polak w tym meczu zszedł z boiska. Nie zobaczymy już Patryka Klimali w drugiej połowie.

7

Sprzedać Lewego i za te pieniądze sklonować Dembele.

3

Wyszedł z farmerskiej ligi i MLS go zweryfikowało.

1

Trzeba przed samym sobą przyznać, że Mariusz miał rację i Lewus się skończył.

2

Nie no sprzedać go. I to jak najszybciej póki coś wart.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?