0

Potężna ta nasza zapora. Od razu czuję się bezpieczniej :D

O ile to nie fejk, ale ciężko znaleźć potwierdzenie.


0

@NaFazieHitman USA niszczy rosyjskie wojsko rękami Ukraińców. Czy to się opłaca? Pewnie tak, skoro to robią.

2

@NaFazieHitman Ała, nie w szczepionkę.

0

0

@Medium Ale tak szczerze kogo to obchodzi kajakarstwo w porównaniu z najlepszym polskim piłkarzem, grającym dla jednego z najlepszych klubów na świecie, uprawiającym najpopularniejszy sport na świecie?

14

@paweldunajecfcb Dopóki nie dyskryminują,nie mordują, nie wysiedlają palestyńczyków to jestem do nich neutralnie nastawiony.

Czyli w sumie nigdy nie jestem do nich neutralnie nastawiony.

2

Ostatnia bramka Frenkiego De Jonga w Barcelonie.

49

Najlepszy prawy obrońca w historii Barcelony, najlepszy prawy obrońca w historii La Liga, najlepszy prawy obrońca w historii futbolu. GOAT Prawej Obrony Prof. Dr Hab. Specjalizacja Piłka Nożna Dani Alves.

7

@tobiasson92 Faktycznie, miazga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://zapodaj.net/5cc75142eb6a1.png.html

0

@Uukasz_93 De Gea wcale nie ma lepszej formy od MATSa.

1

Wcześniej tego kawałka nie widziałem, więc podzielę się. Moim zdaniem idealny na hymn tegorocznego mundialu.



Oby ktoś wsadził tych wszystkich działaczy FIFA z Infantino na czele. Obrzydliwi ludzie organizują mundial w obrzydliwym kraju. Zakaz picia alkoholu, seks przedmałżeński karany więzieniem. Żenada. Prawa człowieka, życie ludzi, którzy budowali stadiony w niewyobrażalnie złych warunkach... kto się tym przejmuje. Pesos się liczy.

0

@LionelM95 Aktualnie na plu 200 medali konnych 5kk. Słaby biznes.

1

@Vebrol Bo Guardiola przywykł do porażek. Od 10 lat w pupę w najważniejszych rozgrywkach - LM.

10

@Medium uuuuu antysemityzm.

I bardzo dobrze, że o tym piszesz, bo Izrael to zbrodnicze państwo. Strefa Gazy to największe więzienie na świecie 5203 osób/km2... tfu na coś takiego.

4

@koksik2700 Z czego tylko jeden film LOTRa - 11 Oscarów. Poprzednie części mocno niedocenione. 20+ Oscarów dla całej trylogii to powinno być absolutne minimum.

Harry Potter też powinien mimo wszystko dostać parę. Chociażby za scenografię, charakteryzację, efekty specjalne czy zdjęcia. No i przede wszystkim skandal to brak Oscara za muzykę.

1

@Comentateiro Zależy od tego jak definiować przypadek.

Faktycznie, jeżeli moim zamiarem było wyjście na spacer, ale w trakcie podjąłem decyzję o udaniu się na seans filmowy - to tak, jak najbardziej można to nazwać przypadkiem, ew. przypadkową decyzją, gdyż nastąpiło to pod wpływem pewnego niezaplanowanego impulsu.

Jeżeli jednak spojrzymy na to, ze strony właśnie praw fizyki, chemii itp. to nie ma tu mowy o przypadku, gdyż w moim mózgu po prostu zaszła reakcja, w skutek której zamiast na spacer to udałem się do kina. Wszystko funkcjonuje tak jak powinno - akcja reakcja.

Myślę, że jeżeli chodzi o to, czy powstanie tychże praw fizyki było celowe czy nie, czy w jakiś inny, trudny do wyobrażenia sposób doszło do powstania świata, to czy prawa fizyki czy chemii byłyby te same? Myślę, że odpowiedź na to pytanie pojawi się, ale na pewno nie za naszego życia. Prawdopodobnie to nawet nie człowiek pozna odpowiedź, a różnego rodzaju maszyny, które nie będą ograniczone mózgiem człowieka, a jakimś potężniejszym narzędziem.

Po prostu uważam, że na niektóre pytania człowiek nigdy nie pozna odpowiedzi, ponieważ ogranicza sam mózg. Tak samo kiedyś człowiek lub maszyna będzie potrafiła wyjaśnić coś, czego dzisiaj nie rozumiemy. Do tego potrzeba tylko odpowiednich badań i rozwoju. Być może dojdzie do sytuacji, w której uda się wyjaśnić wszystko - co, jak i dlaczego się dzieje. Jednak prawdopodobnie człowiek nie doczeka takiej chwili, a jedynie maszyny pozostawione przez tego człowieka będą w stanie odpowiedzieć na wszystkie możliwe pytania.


Pod warunkiem, że najpierw nasz gatunek nie unicestwi sam siebie. Co jednak jest bardziej prawdopodobne, niż to, co napisałem.

2

@TheNekro94 Światem rządzą prawa fizyki, matematyki, chemii. Nie ma przypadków - jest akcja i reakcja. Wszystko jest spójne. Jeżeli ludzki mózg nie jest w stanie czegoś pojąć - to nie znaczy, że coś jest nielogiczne. Oznacza to jedynie, że ludzki mózg nie jest na tyle doskonały, aby to zrozumieć. Po prostu nie doszedł do takiej wiedzy, która umożliwi mu wytłumaczenie jakiegoś zjawiska.

3

@JohnnyBarca Najlepszy defensywny napastnik na świecie.

3

@ChampionLW Palace gniecie, a Kanonierzy strzelają.

0

@Sysia11 Piłka nożna w latach 60 to zupełnie inna dyscyplina niż w XXI wieku.

1

@MesQueUnClub96 Nie ma dyskusji. Neuer zmienił zupełnie pojęcie bramkarza. Buffon nic nie osiągnął w Europie z klubem. Jedynie MŚ z reprezentacją. Jedynie Iker może konkurować z nim jeżeli chodzi o trofea, ale jednak Neuer TOP.

O Lwie Jaszynie to nie ma co nawet rozmawiać. Kiedyś piłka była inna, to był tzw. wesoły futbol. Teraz piłka jest bardziej sprofesjonalizowana. Zupełnie inna dyscyplina sportu niż za czasów Lwa.

2

@marcin62 Matczak senior dobrze wyjaśnił, ale z niektórymi nie pogadasz. Jeden już od lemingów wyzywa.


0

@tristan87 Terrorysta z Warszawy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Habemus papam. Biały dym nad Camp Nou.

7

@FC1899Barca To instalacja artystyczna, ale i tak daje do myślenia ;d

https://www.snopes.com/fact-check/did-a-snake-wrap-itself-around-a-van/

0

@Don Lucas Kurczę, a wystarczyłoby znieść bezsensowny zakaz handlu w niedzielę.

22

@Vampir707 Cieszę się, że w końcu wypowidział się na La Rambli prof. dr hab. Nauk Ekonomicznych Vampir707

4

@FC1899Barca Nie łatwiej było na wstecznym? :D

6

@Kondziubarca Z Shakirą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?