7

@PIETREKs Phi... Tylko tryplet bez żadnej porażki w sezonie albo Xavi się pakuje.

15

Mogę z dumą przyznać, że kibicowałem Barcelonie przed trypletem zdobytym w sezonie 2022/2023. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Zabierzcie tego Torresa. Nie wiem, oddajcie na rękojmie do City czy coś. Oczy bolą.

0

Lewus się skończył, więc musi zejść.

1

Kradnom Lewemu okazje do gola, złodzieje.

1

Alba już pokazuje dlaczego nie powinien grać.

0

Lewus się skończył. Nawet nogi nie umie dołożyć.

0

Dembele, weź ty tylko podawaj a nie strzelaj.

1

Można powiedzieć, że bramkarz Sevilli jest internautą, bo większość czasu spędza w sieci. hehe

0

Lewy już raz mu zabrał asystę, później Raphinha zabrał mu drugą, to się chłopak wkurzył :D

0

Kounde pijany, widział bramkę w innym miejscu xD

0

Przydałoby się jeszcze tak z 5 strzelić, aby uspokoić grę.

1

Dembele już dwie asysty powinien mieć :D

1

Dembele irytuje, więc pewnie skończy mecz z brameczką i asystą.

0

@Striker Idealny przepis dla Newcastle. Władować ze dwa miliardy w dekadę, załatwić Flicka i zamiatać tą śmieszną ligę jak już Guardiola odejdzie.

0

Premier League - najlepsza liga świata, a wystarczą petrodolary i świetny trener, żeby ją co roku zamiatać xD

0

@Kessie W piłkę było, gramy dalej.

1

@Dominx Któryś Real na pewno straci punkty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Potężny Luka Jović.

0

@Kgorecki2500 Ajax posadzi na 100%

6

@Fabik87 No i bardzo dobrze. Przynajmniej jest gdzie zorganizować koncert, targ, czy inne wydarzenie. Na pewno park nie powinien znajdować się w samym centrum miasta.

12

Kupiliśmy złego Polaka. Lewus się skończył, tylko Arek Milik.

4

@Golaselo Masz rację. @Kapitan hawk powinien raczej napisać "w których minutach".

0

@ranger3120
The Young Pope


The New Pope

2

@koksik2700 Nie istnieje. Zamykam dyskusję, bo nie ma o czym rozprawiać.

Ale od siebie dodam:


2

@FC1899Barca
Przede wszystkim nie podoba mi się Galadriela. Nie mówię o tym jak napisana jest postać, ale jak została odegrana. Niby aktorka ma grać silną, stanowczą elfkę, a jednak dosyć dziecinnie i niejako wypada. Mam takie odczucia, że ciężko wziąć ją na poważnie. Dosyć drętwo też wypada jej sposób gry - przez większość czasu jedna mina, ciężko dostrzec emocje. No mam wrażenie, że nie wczuła się w rolę.

Elrond póki co nie jest źle. Po pierwszym odcinku byłem sceptycznie nastawiony, ale później całkiem nieźle wypada. Szczególnie podczas wizyty u Durina. Myślę, że jeszcze zbudują lepiej tą postać.

Durin i krasnoludy top. Tutaj wszystko idealnie. W Hobbicie nie podobało mi się przedstawienie krasnoludów jako krótko obciętych typów różniącym się od ludzi jedynie wzrostem. Moje wyobrażenie Krasnoluda to być brodaty i nieco grubszy facet siedzący pod ziemią. No i póki co tak go przedstawili.

No i ten Arondir (czarny elf) jakiś straszne drętwy. Jedna, zmarszczona mina przez cały odcinek. Momentami zastanawiałem się czy on nie jest po prostu sztucznie wygenerowany i wklejony w tej samej minie do różnych scen :D

A do Hobbitów jakoś się nie przywiązywałem. Ten wątek średnio mi się podoba.

0

@FC1899Barca Mnie boli, że niektórzy członkowie obsady nadają się jedynie do odgrywania roli brzozy w filmie Smoleńsk. Gdyby nie słaby casting dałbym 8/10. Na obecną chwilę pozostanie 7/10, ale może późniejsze sceny walki, plot-twisty i fabuła zmienią ocenę o oczko wyżej.

PS. Orkowie i Krasnoludy wyglądają TOP. Elfie zbroje i tak lepiej niż ta żenada CGI z Hobbita i Bitwy Pięciu Armii.

1

@DonMatteo901 Nowy GoT miał zdecydowanie lepszy casting. Moim zdaniem HBO miało łatwiejszą robotę z klimatem, bo po prostu wystarczyło przedstawić surowy, mroczny klimat i świat pełen przemocy.

Scenarzyści z Amazona z jednej strony musieli przedstawić cukierkowy, piękny świat Elfów, sielankowych Hobbitów, surowe ale majestatyczne, wykute w skale siedlisko Krasnoludów, oraz brutalny, pozbawiony kolorów świat ludzi. Jednak muzyka i zdjęcia to absolutny top. Widać ogrom zainwestowanych pieniędzy. Czekam na kolejne odcinki zarówno Rodu Smoka jak i Pierścieni Władzy.

Ciężko ocenić fabularnie oba seriale, bo dopiero się wszystko rozpoczyna. To tak jak ocenić Wyspę Tajemnic po 30 minutach filmu albo Harrego Pottera oglądając jedynie Kamień Filozoficzny.

2

@Messi1992 Sędzia miał na kuponie gola Benfici to miał być gol Benfici.

2

@Wilczeq Ale kto mówi, że Polska nie zasłużyła na reparacje? Oczywiście, że zasłużyła. Problemem jest fakt, że tych reparacji się już nie doczekamy, bo Polska się ich zrzekła. Pretensje tylko i wyłącznie do Rosji, gdyż pod jej naciskiem zrezygnowaliśmy. Prawnie nie mamy żadnego argumentu, aby się ich domagać.

No chyba, że nasze lotniskowe wpłyną do Hamburga i zażądamy kapitulacji Niemiec.

W ogóle uważam za niezbyt mądre machanie szabelką do największego partnera handlowego, gdy na wschodzie czeka imperialista, który jawnie mówi o tym, że niepodległa Polska jest mu nie na rękę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?