Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przynajmniej nie trzeba będzie tłumaczyć że zdobycie mistrzostwa świata w siatkówce < dostanie się na mundial w piłce nożnej. No i nie trzeba tłumaczyć oczywistości, że piłkarze powinni dużo lepiej zarabiać od siatkarzy, bo piłka nożna generuje większe zyski i jest bardziej popularna.
1
Za kare nie zjem pizzy ani spaghetti przez najbliższe 48h.
0
Lewandowski otwiera flache, bo odpada jedna konkurencja do sportowca roku.
1
I oni chcą zarabiać tyle co piłkarze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Kurek jakiś dzisiaj zakręcony.
5
@Kacper12345665 xD
1
@KlonaZepan A może jak okupacja Katalonii przez Hiszpanów? :)
1
Niesamowite, że podpisaliśmy takiego zawodnika jak Dembele za 0€. Alemany top.
94
@FCBparasiempre No jasne, bo walka o życie człowieka jest mniej ważna od 22 facetów biegających za piłką.
27
Czapki z głów i wieczny szacunek dla każdego lekarza, pielęgniarza, ratownika, który codziennie ratuje życie ludzkie. To są prawdziwi superbohaterowie.
17
Szacun Araujo za modlitwę za kibica.
1
@Kitek1640 @Kgorecki2500 dzięki wielkie
1
Co się stało, bo nie wyłapałem?
0
Bellerin delikatnie mówiąc mnie póki co nie przekonuje, ale mocno w niego wierzę.
3
@John_Doe W końcu głos rozsądku. Kwestia kilku lat, a Anglicy pogonią resztę darmozjadów żyjących z pieniędzy podatników.
0
@Kgorecki2500 Wypowiedzi samej Markle. No i bez powodu nie opuścili rodziny królewskiej.
0
@Kgorecki2500 Szczególnie Meghan Markle się o jej sympatii przekonała. Tak się przekonała, że z mężem wyszła z rodziny królewskiej, bo nie mogła wytrzymać z rasistami i zamkniętymi umysłami pośród rodziny królewskiej.
3
Lewandowski ma już 8 bramek a mamy dopiero początek września. A ja chciałem, żeby chociaż 25 strzelił...
3
Dembele jest niesamowity. I takiego piłkarza wzięliśmy za darmo, bo był bez klubu. Alemany top.
0
@DonMatteo901 Możesz mnie dopisać, bo oglądałem mecz na VECTRA GO.
12
@sebasek99 Mam wrażenie, że chyba niektórzy nie zrozumieli Twojego wpisu :D
@Bobo25 Przecież cały ten wpis polega na wyśmianiu oburzenia fanów Tolkiena na to, że ludziom może się podobać ten serial.
0
@paweldunajecfcb Najgorzej jak komuś rząd zabiera, a ta osoba jest 30 letnim, ciężko pracującym singlem, więc nie łapie się do żadnego socjalu.
1
@Antimadridista_WR https://www.google.com/flights?hl=pl&gl=US&authuser=0
4
@tristan87 Bo dzisiejszego meczu jeszcze nie wprowadzili na transfermarkcie.
1
@TheRobertos @VamosVamos
Miejsce katastrofy zostało już ustalone. Następny krok należy do Łotwy, która oficjalnie przejęła akcję ratunkową — powiedział "DK" Johan Ahlin ze szwedzkiego centrum ratownictwa.
Według informacji niemieckiego "Bilda" na pokładzie był pilot, kobieta, mężczyzna i ich córka. Gazeta dodała, że po starcie maszyna zgłaszała problemy z ciśnieniem w kabinie.
Póki co nic więcej raczej się nie dowiemy. Trzeba czekać.
0
@VegetaPolska Jest większe prawdopodobieństwo na to, że zginiesz w wypadku samochodowym w drodze na lotnisko, niż w to, że zginiesz podczas lotu.
1
@PatrychoO https://www.tvp.info/62213467/samolot-rozbil-sie-miedzy-gotlandia-a-wybrzezem-lotwy-setki-tysiecy-internautow-sledzilo-jego-lot-w-serwisie-flightradar-oefgr
1
Mamy rok 2022. 300 000 ludzi w czasie rzeczywistym śledziło katastrofę samolotu.
Z jednej strony straszne, ale z drugiej niesamowite, jakie możliwości daje nam technika i internet.
2
@TheRobertos @VamosVamos Tutaj film jak szybko, według FlightRadar, spadał samolot. Prawdopodobnie na ostatnim etapie po prostu pikował w wodę. Najprawdopodobniej zabrakło paliwa.
Samolot szwedzkiej straży przybrzeżnej krąży nad miejscem katastrofy. Znaleźli plamy oleju i wrak – relacjonuje serwis „Aftonbladet”.
– Ten samolot się rozbił. Szanse na znalezienie rozbitków są minimalne – mówi, cytowany przez serwis, Lars Antonsson ze szwedzkiego Centrum Ratownictwa Morskiego i Lotniczego
Cessna 551 leciała z Jerez de ka Frontera w Hiszpanii do Kolonii w Niemczech.
https://x.com/AntyAnty77/status/1566491604701044736
A tutaj wizualizacja ostatnich chwil lotu na podstawie danych z Google Earth.
2
@VamosVamos Z tego co widzę, na miejscu katastrofy zaraz znajdzie się Szwedzki samolot straży przybrzeżnej oraz Duński statek pasażerski, który specjalnie zmienił kurs, aby dotrzeć jak najszybciej na prawdopodobne miejsce katastrofy.
W okolicę zmierza także Łotewski statek straży przybrzeżnej.
https://www.marinetraffic.com/en/ais/home/shipid:153548/zoom:9
Samolot-widmo przechwyciły już wcześniej siły NATO. Z relacji pilotów myśliwców wynika, że w kabinie nie było nikogo.
https://www.reuters.com/world/europe/nato-jets-take-off-follow-cessna-aircraft-flying-over-baltic-sea-2022-09-04/