1

Przynajmniej nie trzeba będzie tłumaczyć że zdobycie mistrzostwa świata w siatkówce < dostanie się na mundial w piłce nożnej. No i nie trzeba tłumaczyć oczywistości, że piłkarze powinni dużo lepiej zarabiać od siatkarzy, bo piłka nożna generuje większe zyski i jest bardziej popularna.

1

Za kare nie zjem pizzy ani spaghetti przez najbliższe 48h.

0

Lewandowski otwiera flache, bo odpada jedna konkurencja do sportowca roku.

1

I oni chcą zarabiać tyle co piłkarze? ⁠(⁠ ͡⁠°⁠ ͜⁠ʖ⁠ ͡⁠°⁠)

0

Kurek jakiś dzisiaj zakręcony.

5

1

@KlonaZepan A może jak okupacja Katalonii przez Hiszpanów? :)

1

Niesamowite, że podpisaliśmy takiego zawodnika jak Dembele za 0€. Alemany top.

94

@FCBparasiempre No jasne, bo walka o życie człowieka jest mniej ważna od 22 facetów biegających za piłką.

27

Czapki z głów i wieczny szacunek dla każdego lekarza, pielęgniarza, ratownika, który codziennie ratuje życie ludzkie. To są prawdziwi superbohaterowie.

17

Szacun Araujo za modlitwę za kibica.

1

@Kitek1640 @Kgorecki2500 dzięki wielkie

1

Co się stało, bo nie wyłapałem?

0

Bellerin delikatnie mówiąc mnie póki co nie przekonuje, ale mocno w niego wierzę.

3

@John_Doe W końcu głos rozsądku. Kwestia kilku lat, a Anglicy pogonią resztę darmozjadów żyjących z pieniędzy podatników.

0

@Kgorecki2500 Wypowiedzi samej Markle. No i bez powodu nie opuścili rodziny królewskiej.

0

@Kgorecki2500 Szczególnie Meghan Markle się o jej sympatii przekonała. Tak się przekonała, że z mężem wyszła z rodziny królewskiej, bo nie mogła wytrzymać z rasistami i zamkniętymi umysłami pośród rodziny królewskiej.

3

Lewandowski ma już 8 bramek a mamy dopiero początek września. A ja chciałem, żeby chociaż 25 strzelił...

3

Dembele jest niesamowity. I takiego piłkarza wzięliśmy za darmo, bo był bez klubu. Alemany top.

0

@DonMatteo901 Możesz mnie dopisać, bo oglądałem mecz na VECTRA GO.

12

@sebasek99 Mam wrażenie, że chyba niektórzy nie zrozumieli Twojego wpisu :D

@Bobo25 Przecież cały ten wpis polega na wyśmianiu oburzenia fanów Tolkiena na to, że ludziom może się podobać ten serial.

0

@paweldunajecfcb Najgorzej jak komuś rząd zabiera, a ta osoba jest 30 letnim, ciężko pracującym singlem, więc nie łapie się do żadnego socjalu.

4

@tristan87 Bo dzisiejszego meczu jeszcze nie wprowadzili na transfermarkcie.

1

@TheRobertos @VamosVamos

Miejsce katastrofy zostało już ustalone. Następny krok należy do Łotwy, która oficjalnie przejęła akcję ratunkową — powiedział "DK" Johan Ahlin ze szwedzkiego centrum ratownictwa.

Według informacji niemieckiego "Bilda" na pokładzie był pilot, kobieta, mężczyzna i ich córka. Gazeta dodała, że po starcie maszyna zgłaszała problemy z ciśnieniem w kabinie.

Póki co nic więcej raczej się nie dowiemy. Trzeba czekać.

0

@VegetaPolska Jest większe prawdopodobieństwo na to, że zginiesz w wypadku samochodowym w drodze na lotnisko, niż w to, że zginiesz podczas lotu.

1

Mamy rok 2022. 300 000 ludzi w czasie rzeczywistym śledziło katastrofę samolotu.

Z jednej strony straszne, ale z drugiej niesamowite, jakie możliwości daje nam technika i internet.

2

@TheRobertos @VamosVamos Tutaj film jak szybko, według FlightRadar, spadał samolot. Prawdopodobnie na ostatnim etapie po prostu pikował w wodę. Najprawdopodobniej zabrakło paliwa.

Samolot szwedzkiej straży przybrzeżnej krąży nad miejscem katastrofy. Znaleźli plamy oleju i wrak – relacjonuje serwis „Aftonbladet”.

– Ten samolot się rozbił. Szanse na znalezienie rozbitków są minimalne – mówi, cytowany przez serwis, Lars Antonsson ze szwedzkiego Centrum Ratownictwa Morskiego i Lotniczego

Cessna 551 leciała z Jerez de ka Frontera w Hiszpanii do Kolonii w Niemczech.



https://x.com/AntyAnty77/status/1566491604701044736


A tutaj wizualizacja ostatnich chwil lotu na podstawie danych z Google Earth.


2

@VamosVamos Z tego co widzę, na miejscu katastrofy zaraz znajdzie się Szwedzki samolot straży przybrzeżnej oraz Duński statek pasażerski, który specjalnie zmienił kurs, aby dotrzeć jak najszybciej na prawdopodobne miejsce katastrofy.

W okolicę zmierza także Łotewski statek straży przybrzeżnej.
https://www.marinetraffic.com/en/ais/home/shipid:153548/zoom:9

Samolot-widmo przechwyciły już wcześniej siły NATO. Z relacji pilotów myśliwców wynika, że w kabinie nie było nikogo.
https://www.reuters.com/world/europe/nato-jets-take-off-follow-cessna-aircraft-flying-over-baltic-sea-2022-09-04/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?