1

Dzięki Bogu, że jest ta Victoria Pilzno w grupie. Przynajmniej mamy pewną Ligę Europy.

3

Piquenbauer dzisiaj przechodzi samego siebie. Klasa światowa.

0

Chylę czoła przed Mariuszem. Lewus się skończył.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Ma ktoś sytuację, gdy Pedri padł przy Onanie? Bo miałem wrażenie, że bramkarz Interu go zaczepił, a to byłby karny...

0

Kocham Cię Dembele.

2

Zaraz go własnoręcznie do Faweli odwiozę...

3

Szacun Dembele, nie daj obijać Robercika. No i Komar pięknie wysłał typa na spotkanie z trawą.

6

Z czym Barcelona do ludzi jak na 5 metrze gość sobie strzela absolutnie niekryty xD

0

A jaki hymn będzie miała Superliga?

Moja propozycja:


8

@Emhyr Sam Twitter uznał Maję Staśko za nieodpowiednią.

https://zapodaj.net/76dc96c4b9461.png.html

0

Już się bałem, że pakt z diabłem się skończył...

0

@Michael24 Też mi się tak wydawało. Tak samo jakby ktoś zablokował ręką piłkę lecącą do bramki - wówczas czerwona kartka i karny. Bardzo dobry przepis.

0

Bez względu na wynik dzisiejszego meczu chciałbym przeprosić za rzuconą klątwę.

https://zapodaj.net/d6fdf2d7c104a.png.html

22

@Atencjuszek "Ludzie, pracujecie normalnie tak jak zawsze, żyjcie ciut skromniej, jak coś jest drogie to po prostu tego nie kupuje i tyle. Jestem młodym dorosłym, fakt faktem nie mam opłat i wydatków."

33

@Gosciuu Jestem prostym człowiekiem. Jeżeli ktoś szkaluje Bayern to popieram go.

0

@kuz Jakbyśmy przegrywali to byłaby minuta.

0

Piquenbauer póki co walczy o przedłużenie kontraktu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

47

Szkoda, że Raphinha w ogóle skakał, zamiast wbiec z całą siłą w nogę rywala. Obrońca spóźniony jakby miał 1000 pingu i jeszcze wystawia nogę na kilometr tuż przed biegnącego rywala. Karny oczywisty,

1

Co tu sie odwaliło xDDD Oczywisty karny niepodyktowany xDD

Lapcio podpisuj SuperLige, walic La Lige i Lige Mistrzow

0

Zabierzcie tego Ferrana, błagam.

0

Jednak najbardziej szokujący był coming out Eminema.


9

Nie dziwię się Carlesowi i Ikerowi, że są gejami. Za każdym razem, gdy oglądam Pięknego z Madery, mój heteroseksualizm także jest wystawiany na próbę.

0

@Kitek1640 Wprowadzenie.

3

Czekamy teraz na wypowiedź Ramosa. W końcu on zawsze lubił wchodzić od tyłu w innych.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

3

Taka grupa, że Michniewicz nawet nie będzie musiał dzwonić, aby awansować.

1

Koleś co wpadł na pomysł z Arturkiem w Live to ewidentnie sabotażysta :D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?