Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dzięki Bogu, że jest ta Victoria Pilzno w grupie. Przynajmniej mamy pewną Ligę Europy.
3
Piquenbauer dzisiaj przechodzi samego siebie. Klasa światowa.
0
Chylę czoła przed Mariuszem. Lewus się skończył.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Ma ktoś sytuację, gdy Pedri padł przy Onanie? Bo miałem wrażenie, że bramkarz Interu go zaczepił, a to byłby karny...
0
Kocham Cię Dembele.
2
Zaraz go własnoręcznie do Faweli odwiozę...
3
Szacun Dembele, nie daj obijać Robercika. No i Komar pięknie wysłał typa na spotkanie z trawą.
6
Z czym Barcelona do ludzi jak na 5 metrze gość sobie strzela absolutnie niekryty xD
0
A jaki hymn będzie miała Superliga?
Moja propozycja:
8
@Emhyr Sam Twitter uznał Maję Staśko za nieodpowiednią.
https://zapodaj.net/76dc96c4b9461.png.html
0
Już się bałem, że pakt z diabłem się skończył...
0
@Michael24 Też mi się tak wydawało. Tak samo jakby ktoś zablokował ręką piłkę lecącą do bramki - wówczas czerwona kartka i karny. Bardzo dobry przepis.
0
Bez względu na wynik dzisiejszego meczu chciałbym przeprosić za rzuconą klątwę.
https://zapodaj.net/d6fdf2d7c104a.png.html
1
@draxidox https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11172397#comment-11172397
22
@Atencjuszek "Ludzie, pracujecie normalnie tak jak zawsze, żyjcie ciut skromniej, jak coś jest drogie to po prostu tego nie kupuje i tyle. Jestem młodym dorosłym, fakt faktem nie mam opłat i wydatków."
33
@Gosciuu Jestem prostym człowiekiem. Jeżeli ktoś szkaluje Bayern to popieram go.
0
@kuz Jakbyśmy przegrywali to byłaby minuta.
0
Piquenbauer póki co walczy o przedłużenie kontraktu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
47
Szkoda, że Raphinha w ogóle skakał, zamiast wbiec z całą siłą w nogę rywala. Obrońca spóźniony jakby miał 1000 pingu i jeszcze wystawia nogę na kilometr tuż przed biegnącego rywala. Karny oczywisty,
1
Co tu sie odwaliło xDDD Oczywisty karny niepodyktowany xDD
Lapcio podpisuj SuperLige, walic La Lige i Lige Mistrzow
0
Zabierzcie tego Ferrana, błagam.
0
Jednak najbardziej szokujący był coming out Eminema.
9
Nie dziwię się Carlesowi i Ikerowi, że są gejami. Za każdym razem, gdy oglądam Pięknego z Madery, mój heteroseksualizm także jest wystawiany na próbę.
0
@Kitek1640 Wprowadzenie.
3
Czekamy teraz na wypowiedź Ramosa. W końcu on zawsze lubił wchodzić od tyłu w innych.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
@Kessie Puyol xD
https://zapodaj.net/4537f9ab6821b.png.html
3
Taka grupa, że Michniewicz nawet nie będzie musiał dzwonić, aby awansować.
1
Koleś co wpadł na pomysł z Arturkiem w Live to ewidentnie sabotażysta :D