Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 A nawet na bramke Ulriecha 0 celnych strzałów!
1
Jak ja nienawidzę tego klubu. Jak nie 7:0 to 8:2, później w grupach 3:0 i 4:0 w dwumeczach...
0
Oby nie 8:2. I tak mecz o pietruchę.
0
Wiemy, że oglądacie tylko Lewego... To wszystko klątwa rzucona przez Viaplay!
https://static.wirtualnemedia.pl/media/top/Viaplay-spot-ogladacielewego655.png
3
@Cwaniak4 Uff, bo już miałem sprzedawać swoją S-klasę.
1
@macio_944 Jeszcze dziś odwiedzą Cię panowie w garniturach, bo jak widać moduł odpowiedzialny za utrzymanie skutków ubocznych w tajemnicy przestał działać.
0
@Awtameok_Klana Znalazłem takie tłumaczenie w internecie, bo nie wiem czy wytłumaczę lepiej niż on.
2
@Awtameok_Klana Wytłumaczyłem - bo sklep odzyskał tą stówkę - babka oddała ją do kasy, ale zamiast tego zabrała 70 zł w towarze i 30 zł w reszcie.
> Babka ukradła 100 zł
> Oddała 100 zł do kasy
> Wyszła z zakupami i resztą o łącznej wartości 100 zł
> Sklep jest na minusie tylko 100 zł, bo jednak ów banknot 100 zł został zwrócony, ale stracili towar i 30 zł z kasy
49
Messi podający rękę piłkarzowi lepszemu od niego.
3
@MESSIah16 Nekro doskonale podsumował. Jedne kluby całymi latami budują swoją markę, a inne po prostu kupują trofea. Na tym polega historia.
Jagiellonia Białystok też może być najlepsza na świecie, jeżeli wpakuje się w nią miliardy euro. No, ale jednak nie można nazwać tego budowaniem marki przez lata.
Nie mam zamiaru ciągnąć dyskusji z kimś, kto tego nie potrafi pojąć. Bez odbioru.
1
@MESSIah16 Głupie porównanie dwóch różnych lig oraz piękna manipulacja w pucharach, do których są zaliczane te z ery szejków. Odliczmy puchary zdobyte przez P$G i $ity, które zdobyli dzięki nieograniczonemu pompowaniu petrodolarów. Już tak kolorowo nie jest.
9
@xVENUMx Sklep stracił 100 zł. Robiąc zakupy za 70 zł i otrzymując 30 zł reszty oddała te ukradzione 100 zł, ale wyszła z towarem o wartości 70 zł + 30 złotymi reszty.
2
@Kamiloza91 Instagram, bo i tak go nie mam.
6
@DaPidejpi Pochwalać pobicie randomowego ziomka za to, że ten robił zdjęcie jakiegoś domku dla dzieci xD
Glik jak widać inteligencją nie grzeszy, ale już bronienie jego zachowania to jest pukanie w intelektualne dno od spodu.
13
Brakuje jeszcze najważniejszego postulatu - poprawienia jakości sędziowania w La Lidze.
7
Pamiętajcie - nie bierzcie narkotyków, bo was zmiotą z planszy. Przykład poniżej.
0
@Emhyr Busi jak Puyol kiedyś.
2
@Pawel13sz Kolejny dowód na to, że "9/11 was an inside job"
5
Lille 4:3 Monaco. Ale meczycho :D
1
Kessie doskonale pracuje w destrukcji ... ataków Barcelony.
9
Największym plusem Kessiego jest to, że przyszedł za darmo.
2
Co teraz chciał zrobić Kessie?
59
Dembele dzisiaj.
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Valverde tylko co wrócił na Camp Nou i od razu 3 punkty. GOAT wśród trenerów.
4
Ousmane Goatele i Sergi Goaterto. Duet jaki mamy a na jaki nie zasługujemy.
1
Piękny jesteś Dembele.
9
@tomek8756 Co to za dzban napisał tego twitta? xD
Przecież to oczywiste - ma to smakować jak mięso, ale nie być mięsem, bo ludzie są przyzwyczajeni do określonych smaków. Kupując roślinnego kebaba wiem, że smakuje jak kebab - i o to w tym wszystkim chodzi. Wystarczy mieć IQ większe niż numer buta, aby to zrozumieć.
1
@barcanawieki Sam na własny koszt przywiozę Jurgena z Liverpoolu do Barcelony.
8
@Culers Czytałeś ten artykuł w ogóle, czy zatrzymałeś się na idiotycznym tytule?
Chodzi o to, że możesz dostać mandat za BRUDNĄ SZYBĘ, a nie za brak płynu do spryskiwaczy w bagażniku. Autor sugeruje, że należy więc wozić ze sobą płyn w bagażniku, aby uniknąć sytuacji, w której zabraknie Ci płynu i nie będziesz miał jak wytrzeć szyby.