0

@Coutinho007 A nawet na bramke Ulriecha 0 celnych strzałów!

1

Jak ja nienawidzę tego klubu. Jak nie 7:0 to 8:2, później w grupach 3:0 i 4:0 w dwumeczach...

0

Oby nie 8:2. I tak mecz o pietruchę.

0

Wiemy, że oglądacie tylko Lewego... To wszystko klątwa rzucona przez Viaplay!

https://static.wirtualnemedia.pl/media/top/Viaplay-spot-ogladacielewego655.png

3

@Cwaniak4 Uff, bo już miałem sprzedawać swoją S-klasę.

1

@macio_944 Jeszcze dziś odwiedzą Cię panowie w garniturach, bo jak widać moduł odpowiedzialny za utrzymanie skutków ubocznych w tajemnicy przestał działać.

0

@Awtameok_Klana Znalazłem takie tłumaczenie w internecie, bo nie wiem czy wytłumaczę lepiej niż on.

2

@Awtameok_Klana Wytłumaczyłem - bo sklep odzyskał tą stówkę - babka oddała ją do kasy, ale zamiast tego zabrała 70 zł w towarze i 30 zł w reszcie.

> Babka ukradła 100 zł
> Oddała 100 zł do kasy
> Wyszła z zakupami i resztą o łącznej wartości 100 zł
> Sklep jest na minusie tylko 100 zł, bo jednak ów banknot 100 zł został zwrócony, ale stracili towar i 30 zł z kasy

49

Messi podający rękę piłkarzowi lepszemu od niego.


3

@MESSIah16 Nekro doskonale podsumował. Jedne kluby całymi latami budują swoją markę, a inne po prostu kupują trofea. Na tym polega historia.

Jagiellonia Białystok też może być najlepsza na świecie, jeżeli wpakuje się w nią miliardy euro. No, ale jednak nie można nazwać tego budowaniem marki przez lata.

Nie mam zamiaru ciągnąć dyskusji z kimś, kto tego nie potrafi pojąć. Bez odbioru.

1

@MESSIah16 Głupie porównanie dwóch różnych lig oraz piękna manipulacja w pucharach, do których są zaliczane te z ery szejków. Odliczmy puchary zdobyte przez P$G i $ity, które zdobyli dzięki nieograniczonemu pompowaniu petrodolarów. Już tak kolorowo nie jest.

9

@xVENUMx Sklep stracił 100 zł. Robiąc zakupy za 70 zł i otrzymując 30 zł reszty oddała te ukradzione 100 zł, ale wyszła z towarem o wartości 70 zł + 30 złotymi reszty.

2

@Kamiloza91 Instagram, bo i tak go nie mam.

6

@DaPidejpi Pochwalać pobicie randomowego ziomka za to, że ten robił zdjęcie jakiegoś domku dla dzieci xD

Glik jak widać inteligencją nie grzeszy, ale już bronienie jego zachowania to jest pukanie w intelektualne dno od spodu.

13

Brakuje jeszcze najważniejszego postulatu - poprawienia jakości sędziowania w La Lidze.

7

Pamiętajcie - nie bierzcie narkotyków, bo was zmiotą z planszy. Przykład poniżej.

0

@Emhyr Busi jak Puyol kiedyś.

2

@Pawel13sz Kolejny dowód na to, że "9/11 was an inside job"

5

Lille 4:3 Monaco. Ale meczycho :D

1

Kessie doskonale pracuje w destrukcji ... ataków Barcelony.

9

Największym plusem Kessiego jest to, że przyszedł za darmo.

2

Co teraz chciał zrobić Kessie?

59

Dembele dzisiaj.


3

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Valverde tylko co wrócił na Camp Nou i od razu 3 punkty. GOAT wśród trenerów.

4

Ousmane Goatele i Sergi Goaterto. Duet jaki mamy a na jaki nie zasługujemy.

1

Piękny jesteś Dembele.

9

@tomek8756 Co to za dzban napisał tego twitta? xD

Przecież to oczywiste - ma to smakować jak mięso, ale nie być mięsem, bo ludzie są przyzwyczajeni do określonych smaków. Kupując roślinnego kebaba wiem, że smakuje jak kebab - i o to w tym wszystkim chodzi. Wystarczy mieć IQ większe niż numer buta, aby to zrozumieć.

1

@barcanawieki Sam na własny koszt przywiozę Jurgena z Liverpoolu do Barcelony.

8

@Culers Czytałeś ten artykuł w ogóle, czy zatrzymałeś się na idiotycznym tytule?

Chodzi o to, że możesz dostać mandat za BRUDNĄ SZYBĘ, a nie za brak płynu do spryskiwaczy w bagażniku. Autor sugeruje, że należy więc wozić ze sobą płyn w bagażniku, aby uniknąć sytuacji, w której zabraknie Ci płynu i nie będziesz miał jak wytrzeć szyby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?