8

@Culers Czytałeś ten artykuł w ogóle, czy zatrzymałeś się na idiotycznym tytule?

Chodzi o to, że możesz dostać mandat za BRUDNĄ SZYBĘ, a nie za brak płynu do spryskiwaczy w bagażniku. Autor sugeruje, że należy więc wozić ze sobą płyn w bagażniku, aby uniknąć sytuacji, w której zabraknie Ci płynu i nie będziesz miał jak wytrzeć szyby.

6

@Kazragore Posadzić wszystkich tych wszystkich Infantinów za sprzedanie mundialu to takiego kraju. Niech siedzą długie lata.

3

@bartas97 Czysto w piłkę moim zdaniem. Poźniejsza walka też poza zasady MMA nie wychodziła, więc moim zdaniem upomnienie wystarczy.

15

@Messibestplayerintheworld I tak Ci Figo nie wybaczymy.

7

@Bocheno1 Świetny pomysł. Będę miał ubaw czytając argumenty i płacz poważnych ludzi, którzy będą narzekać na kolor sznurówek u piłkarzy.

11

@MESSIah16 Ten z 30 jest niezły. Można by go do Barcy wziąć.

0

To się popisał Alonso teraz.

0

Już nie XaviOUT.

0

Dobrze, że Lewy dzisiaj gra w spotkaniu. Jego absencja bardzo nas osłabiła w spotkaniach z Interem i Realem Madryt.

3

Nam strzelać z dystansu nie kazano
Wstąpiłem na działo...

0

@kuz No i zepsułeś mi zabawę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@FC1899Barca Luis Suarez ma Złotą Piłkę. Nie wiem o czym piszesz.

1

@Gruszeg @Kapitan hawk wędka zadziałała

4

Jestem prostym człowiekiem - na Gali Złotej Piłki szkalują Real, więc podoba mi się ta gala.

1

@ranger3120 Tylko Jurgen Klopp.

On potrafi zrobić ze średniaka potężną ekipę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

@MesQueUnClub96 N'golo Kante.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Striker I co, dropnelo jakies KU?

1

@Kondziubarca Można powiedzieć, że po prostu nie było nikogo innego. Stało się co stało, ale myślę że wróci do formy jeszcze. Nie zróbmy z niego Malcoma.

0

No jeżeli nie zwolnią Kloppa to przynajmniej niech jadą równo z szejkami.

4

@FC1899Barca Oczywisty karny. Zero dyskusji. Brak jakiegokolwiek ataku na piłkę, po prostu wbiegł w Lewego.

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Niech Guardiola zwolni dzisiaj Kloppa i jutro chce widzieć Niemca tutaj.

2

@FcPortoFan1999 Za to Barcelona ma pełne gacie ilekroć gra w Europie.

Paradoks Barcelony.

1

@Colon Stop olejowi na płótnie!

0

@against_modern_football Co to za nołnejmy?

1

1

@hurek12 Różnica jest taka, że Puyol zakończył karierę, gdy uznał, że nie da rady już grać na najwyższym poziomie i nie pomoże już Barcelonie. Pique jednak nie potrafi podjąć takiej decyzji.

3

Mourinho w pierwszym pełnym sezonie w FC Porto wygrał tryplet z Ligą Europy, więc Xavi - wszystko przed Tobą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?