Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Culers Czytałeś ten artykuł w ogóle, czy zatrzymałeś się na idiotycznym tytule?
Chodzi o to, że możesz dostać mandat za BRUDNĄ SZYBĘ, a nie za brak płynu do spryskiwaczy w bagażniku. Autor sugeruje, że należy więc wozić ze sobą płyn w bagażniku, aby uniknąć sytuacji, w której zabraknie Ci płynu i nie będziesz miał jak wytrzeć szyby.
6
@Kazragore Posadzić wszystkich tych wszystkich Infantinów za sprzedanie mundialu to takiego kraju. Niech siedzą długie lata.
3
@bartas97 Czysto w piłkę moim zdaniem. Poźniejsza walka też poza zasady MMA nie wychodziła, więc moim zdaniem upomnienie wystarczy.
15
@Messibestplayerintheworld I tak Ci Figo nie wybaczymy.
7
@Bocheno1 Świetny pomysł. Będę miał ubaw czytając argumenty i płacz poważnych ludzi, którzy będą narzekać na kolor sznurówek u piłkarzy.
11
@MESSIah16 Ten z 30 jest niezły. Można by go do Barcy wziąć.
0
To się popisał Alonso teraz.
0
Już nie XaviOUT.
0
Dobrze, że Lewy dzisiaj gra w spotkaniu. Jego absencja bardzo nas osłabiła w spotkaniach z Interem i Realem Madryt.
3
Nam strzelać z dystansu nie kazano
Wstąpiłem na działo...
0
@kuz No i zepsułeś mi zabawę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FC1899Barca Luis Suarez ma Złotą Piłkę. Nie wiem o czym piszesz.
1
@Gruszeg @Kapitan hawk wędka zadziałała
4
Jestem prostym człowiekiem - na Gali Złotej Piłki szkalują Real, więc podoba mi się ta gala.
1
@ranger3120 Tylko Jurgen Klopp.
On potrafi zrobić ze średniaka potężną ekipę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
@MesQueUnClub96 N'golo Kante.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Striker I co, dropnelo jakies KU?
1
@Kondziubarca Można powiedzieć, że po prostu nie było nikogo innego. Stało się co stało, ale myślę że wróci do formy jeszcze. Nie zróbmy z niego Malcoma.
0
No jeżeli nie zwolnią Kloppa to przynajmniej niech jadą równo z szejkami.
4
@FC1899Barca Oczywisty karny. Zero dyskusji. Brak jakiegokolwiek ataku na piłkę, po prostu wbiegł w Lewego.
0
Brawo Guardiola! Zwolnić Kloppa!
https://i2-prod.liverpoolecho.co.uk/incoming/article21640107.ece/ALTERNATES/s810/0_Klopp-Barcelona.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Niech Guardiola zwolni dzisiaj Kloppa i jutro chce widzieć Niemca tutaj.
2
@FcPortoFan1999 Za to Barcelona ma pełne gacie ilekroć gra w Europie.
Paradoks Barcelony.
1
@Colon Stop olejowi na płótnie!
0
@against_modern_football Co to za nołnejmy?
1
Miało się tego nosa.
https://zapodaj.net/d6fdf2d7c104a.png.html
1
@hurek12 Różnica jest taka, że Puyol zakończył karierę, gdy uznał, że nie da rady już grać na najwyższym poziomie i nie pomoże już Barcelonie. Pique jednak nie potrafi podjąć takiej decyzji.
3
Mourinho w pierwszym pełnym sezonie w FC Porto wygrał tryplet z Ligą Europy, więc Xavi - wszystko przed Tobą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)