Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Zełenski to niesamowity gość.
10
Ależ Elon Musk wyszedł na dzbana.
39
Real może i zagrał fatalnie dla oka, obrzydzając postronnym widzom futbol, ale przynajmniej nie potrafił wygrać z grającą w 10 Osasuną.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Bogan Zdecydowanie 2.
1
@Chaoss Romantyczna FIA, obrońcy motorsportowych warotści.
5
@tomek8756 Jestem prostym człowiekiem. Widzę, że coś utrudnia życie kacapom - popieram to.
2
Sabaton wypuścił kolejny utwór. Tym razem poruszają temat Fritzia Habera - "ojca" gazów bojowych oraz Cyklonu B.
SABATON - Father (Official Lyric Video)
1
@talizmo Ale co ma zgłoszenie ciąży do możliwości usunięcia ciąży za granicą?
Przecież można zgłosić ciążę i normalnie usunąć w normalnym kraju np. na Litwie. A jak ktoś przyjdzie i będzie pytał, to mu pokazujesz fakturkę za aborcję.
Art. 111. KK
§ 1. Warunkiem odpowiedzialności za czyn popełniony za granicą jest uznanie takiego czynu za przestępstwo również przez ustawę obowiązującą w miejscu jego popełnienia
Możesz dokonywać aborcji ile tylko chcesz. Polskie państwo może ci najwyżej naskoczyć. Byleby była dokonana w kraju, gdzie aborcja jest legalna.
1
@FC1899Barca I cyk, kolejny powód by być za Argentyną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@AmigoBlancos Braun nie do Moskwy ani nie do obory. Jak najszybciej do Choroszczy i to nie na badania a na stałe.
17
Odkleiło do końca
2
@wojopancer Ja bym klub rozwiązał od razu.
1
@adambądkowski93 Ciekawe ile żyć kosztowała ta impreza.
5
@FC1899Barca Przecież Biden sam mówił, że załatwią Nord Stream.
1
@Kamilos84 Czyli Biden nie zapomniał o czym mówił i faktycznie wysadził NS1 i NS2.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
18
@Antimadridista~ MSN bez żadnej dyskusji.
4
@Mns21 W końcu będzie jakiś zdobywca Złotej Piłki w Barcelonie. No i jeszcze ta lewa noga lepsza od Messiego.
1
@xVENUMx Paracetamol w tabletkach. Ewentualnie Theraflu Extra Grip.
0
@Dembouz1899 No wypadałoby jeszcze Usaina Bolta upchnąć.
0
@Azi Ciężko porównać obie gry. Europa jest bardziej rozbudowana i osadzona w realiach historycznych. Nie ma tam fabuły i nie jest to gra turowa. Europę stawiam najwyżej, chociaż Heroesy też są zacną grą.
0
@Azi Wybitna gra. Najlepsza strategia w jaką kiedykolwiek grałem.
2
@Striker Ja też zazwyczaj wyrzucam gry po 50 godzinach.
https://zapodaj.net/947a7e5fbfd52.png.html
14
@Azi @osa91 A teraz posłuchajmy co 80 lat temu mówił Charlie Chaplin, jak powinno wyglądać przemówienie lidera. Będącego przede wszystkim człowiekiem, a dopiero potem rządzącym.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Myślę, że Messi to już w fazie grupowej może zapewnić sobie króla strzelców Mundialu.
3
O Bogowie, walka!
PS. Tak, wiem, kradzione ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@draxidox Widać, że ma ikrę.
14
W Europie już nie ma słabych drużyn. Wyspy Owcze 2:0 Turcja.
20
Dajcie mnie już Barcelonę Xaviego, bo oczy krwawią od tej "gry"