17

Zełenski to niesamowity gość.


10

Ależ Elon Musk wyszedł na dzbana.


39

Real może i zagrał fatalnie dla oka, obrzydzając postronnym widzom futbol, ale przynajmniej nie potrafił wygrać z grającą w 10 Osasuną.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Bogan Zdecydowanie 2.

1

@Chaoss Romantyczna FIA, obrońcy motorsportowych warotści.

5

@tomek8756 Jestem prostym człowiekiem. Widzę, że coś utrudnia życie kacapom - popieram to.

2

Sabaton wypuścił kolejny utwór. Tym razem poruszają temat Fritzia Habera - "ojca" gazów bojowych oraz Cyklonu B.

SABATON - Father (Official Lyric Video)


1

@talizmo Ale co ma zgłoszenie ciąży do możliwości usunięcia ciąży za granicą?

Przecież można zgłosić ciążę i normalnie usunąć w normalnym kraju np. na Litwie. A jak ktoś przyjdzie i będzie pytał, to mu pokazujesz fakturkę za aborcję.

Art. 111. KK

§ 1. Warunkiem odpowiedzialności za czyn popełniony za granicą jest uznanie takiego czynu za przestępstwo również przez ustawę obowiązującą w miejscu jego popełnienia

Możesz dokonywać aborcji ile tylko chcesz. Polskie państwo może ci najwyżej naskoczyć. Byleby była dokonana w kraju, gdzie aborcja jest legalna.

1

@FC1899Barca I cyk, kolejny powód by być za Argentyną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@AmigoBlancos Braun nie do Moskwy ani nie do obory. Jak najszybciej do Choroszczy i to nie na badania a na stałe.

17

Odkleiło do końca


2

@wojopancer Ja bym klub rozwiązał od razu.

1

@adambądkowski93 Ciekawe ile żyć kosztowała ta impreza.

5

@FC1899Barca Przecież Biden sam mówił, że załatwią Nord Stream.


1

@Kamilos84 Czyli Biden nie zapomniał o czym mówił i faktycznie wysadził NS1 i NS2.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

18

@Antimadridista~ MSN bez żadnej dyskusji.

4

@Mns21 W końcu będzie jakiś zdobywca Złotej Piłki w Barcelonie. No i jeszcze ta lewa noga lepsza od Messiego.

1

@xVENUMx Paracetamol w tabletkach. Ewentualnie Theraflu Extra Grip.

0

@Dembouz1899 No wypadałoby jeszcze Usaina Bolta upchnąć.

0

@Azi Ciężko porównać obie gry. Europa jest bardziej rozbudowana i osadzona w realiach historycznych. Nie ma tam fabuły i nie jest to gra turowa. Europę stawiam najwyżej, chociaż Heroesy też są zacną grą.

0

@Azi Wybitna gra. Najlepsza strategia w jaką kiedykolwiek grałem.

2

@Striker Ja też zazwyczaj wyrzucam gry po 50 godzinach.

https://zapodaj.net/947a7e5fbfd52.png.html

14

@Azi @osa91 A teraz posłuchajmy co 80 lat temu mówił Charlie Chaplin, jak powinno wyglądać przemówienie lidera. Będącego przede wszystkim człowiekiem, a dopiero potem rządzącym.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Myślę, że Messi to już w fazie grupowej może zapewnić sobie króla strzelców Mundialu.

3

O Bogowie, walka!


PS. Tak, wiem, kradzione ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@draxidox Widać, że ma ikrę.

14

W Europie już nie ma słabych drużyn. Wyspy Owcze 2:0 Turcja.

20

Dajcie mnie już Barcelonę Xaviego, bo oczy krwawią od tej "gry"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?