Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Ojciec5tkidzieci Za PO dzieci chodziły niedożywione, za PiS mają nadwagę. #PaństwoDobrobytu
5
@Emhyr Kosmiczne trio Manchesteru City xD
0
@Rewolucja123 Grała w tchórza z motocyklistą i zakończyło się remisem.
8
@barcelonaLM W końcu zagra w Barcelonie jakiś zdobywca Złotej Piłki. Brakowało nam wybitnych graczy.
0
@norbi77 Ten lepszy
3
@Kgorecki2500 To i tak lepiej niż u Ruskich. Tutaj dwóch kandydatów łącznie zdobywa 91% głosów, a na wschodzie jeden zdobywa 130%.
6
@norbi77 Za nisko opuścił głowę moim zdaniem. Brutalny atak głową w podeszwę przeciwnika.
2
Boski Lewandowski przestawia piłkarzy Valenci.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Fati co w Viniciusa się bawi. Wszystkie strzały obok bramki..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
O Bogowie, walka!
1
Fati wziął piłkę pod pachę i pobiegł, a sędzia ślepy :D
0
@FC1899Barca W sumie to mają rację. W europejskim futbolu jesteśmy aktualnie nikim.
1
@arsenallondyn0 Rebecca Ferguson, grała w pierwszej części.
1
@FC1899Barca Uuuu, antysemityzm!
https://pbs.twimg.com/media/Ewq4kpeXAAMB-y9?format=jpg&name=small
7
@Tomo1989 Szkoda tylko kierowcy, że nieźle musiał się wystraszyć. No i wielki szacunek dla konstruktorów Volvo, że tak genialny system hamulcowy opracowali.
0
@Deviler Jak masz 70-80 fps to przecież nie będziesz miał 144hz. Do tego potrzeba minimum 144 fps.
0
@FC1899Barca Macki Elona
1
@Encore Też dobre :D
11
@reloaded Skoro masz Netflix and chill to po co Ci film?
7
@FC1899Barca To właśnie ktoś powinien pojechać równo z Elonem, bo jego wpisy na temat wojny na Ukrainie pokazały dobitnie, że jest odklejony.
29
@AmigoBlancos Też uważam, że Ernesto jest wybitny.
0
Niby Liga Europy, a skład Sheriffu wygląda jakby to był w Puchar Narodów Afryki.
https://www.flashscore.pl/mecz/zRjerUsl/#/szczegoly-meczu/sklady
1
@kejdzi Przychód a dochód to dwie różne rzeczy. I tak, te 20 mln może zbawić Barcelonę.
4
@TheNekro94 No jak nie ma opcji przejścia, skoro obok daty i godziny napisania komentarza masz taki symbol "książeczki", który prowadzi bezpośrednio do dyskusji :D
3
Valencia zapłaci rachunek.
1
Mistrzowie kontry. Niewiele brakuje do Realu Mourinho.
0
@Coutinho007 A nawet na bramke Ulriecha 0 celnych strzałów!