Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MESSIah16 I bardzo dobrze. A na koniec napluć w twarz Infantino i tym wszystkim skorumpowanym dziadom.
Pier... mafia. Urządzać mundial w kraju, gdzie seks przedmałżeński jest karany, gdzie nie można pić piwa, a sam Katar morduje i więzi ludzi zatrudnionych do budowy stadionów. Kobiety są traktowane jak przedmiot, a geja mogą ukamieniować...
Wszystkich tych Infantino i innych skorumpowanych urzędasów wsadzić na długie lata za korupcję i rozliczyć za wszystkie decyzje.
0
@Kessie Odpalam koparkę kryptowalut i powiem, że to potrzebne do edukacji zdalnej.
1
@Rl9k1nG Będzie mniej ruskich w CS:GO.
8
Putina nie ma na pogrzebie Królowej Elżbiety, bo niedługo mają się spotkać osobiście.
36
0 zł to uczciwa cena za tę galę.
3
Ferrari chyba postawił u buka, że walka potrwa minimum połowę rundy.
1
Szkoda, że Czubówna nie komentuje tej walki.
0
@PanAgenda2030 Przecież już Zmarzlik przestał jeździć w kółko...
7
Maja Staśko walczy przemocą z przemocą.
0
Sprzedać Lewandowskiego, bo nawet strzelić nie umie. Skończył się.
0
Franck "Piłka może mnie minąć, ale nos przeciwnika nie" Kessie
1
Terrorysta z Barcelony, uliczny wojownik, łamacz nosów Franck Kessie.
3
@Kondziubarca Romantyczna UEFA, obrońcy futbolowych wartości.
1
@Kgorecki2500 Ale pod warunkiem, że NATO nie będzie głośno szczekać.
0
@masq Drwalem nie jestem, ale chyba trzeba ściąć drzewo, żeby później wyciąć korzenie? Przecież drzewo bez korzeni może runąć w ten tunel.
3
@DonMatteo901 Zawsze robię głośniej radio w aucie, gdy leci Hips Don't Lie w wykonaniu Pique. A to jak Pique zatańczył w Whenever, Wherever... czapki z głów.
1
@scotti Zawsze możemy wygrać z każdym, wystarczy tylko strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika.
3
@masa11 Ale kto chwali za wynik? :D
0
@Rl9k1nG Powinniśmy wydawać tyle, aby nasze lotniskowce mogły wpłynąć do Petersburga
1
@PawkoFCB Widzę, że nie rozumiesz za co jest ta żółta kartka. Ona nie jest za żadną cieszynkę, bo oczywiście zdjęcie koszulki nie jest żadną cieszynką. Piłkarz ma obowiązek pozostać w koszulce. Zdjął ją to dostał słuszną żółtą kartkę. Nic go nie usprawiedliwia.
7
@PawkoFCB Ale jak mają anulować zdjęcie koszulki? XD Wczytać save sprzed jej zdjęcia? Bo żółta kartka jest za samo zdjęcie koszulki, które nastąpiło. Nie da się tego cofnąć. Zastanów się czasem nad tym co piszesz.
6
@PawkoFCB Co za bzdury wypisujesz. Zdjął koszulkę to zdjął. Żółta kartka słuszna.
1
@PatrychoO Pilkarze to z Włochami remisują 1:1, a jacyś siatkarze 1:3 u siebie dostają
1
Przynajmniej nie trzeba będzie tłumaczyć że zdobycie mistrzostwa świata w siatkówce < dostanie się na mundial w piłce nożnej. No i nie trzeba tłumaczyć oczywistości, że piłkarze powinni dużo lepiej zarabiać od siatkarzy, bo piłka nożna generuje większe zyski i jest bardziej popularna.
1
Za kare nie zjem pizzy ani spaghetti przez najbliższe 48h.
0
Lewandowski otwiera flache, bo odpada jedna konkurencja do sportowca roku.
1
I oni chcą zarabiać tyle co piłkarze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Kurek jakiś dzisiaj zakręcony.
5
@Kacper12345665 xD
1
@KlonaZepan A może jak okupacja Katalonii przez Hiszpanów? :)