1

@msmsms Tak. Dwanaście znaków.

16

Tacy z nich kierowcy, że jakby ich burza na S8 złapała, to by się zatrzymali i czekali aż przejdzie.

6

Mój Golf prowadzi się idealnie w deszczu, a oni się kilku kropel boją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MesQueUnClub08 Mbappe będzie wycierał łzy banknotami 500 euro.

0

@VegetaPolska A może Ci ludzie wolą grać pięknie i wygrywać, a nie wygrywać puchary w sposób ninjaki lub co gorsza z pomocą sędziów?

13

@Maykello Może dlatego, że ludzie widzą, że Ter Stegen jest kilka poziomów niżej od Courtoisa? Dziwisz się, że ludzie chcą w końcu bramkarza między słupkami a nie statystę?

3

@Colon Cezary Kulesza, po tym jak Polska wygrała Finał Mundialu w 2022 roku.

1

@GeneralXavi Valverde szanuje. Chłop nie miał kompletnie stylu, ale był cholernie skuteczny w lidze. Wygrałby mecz z Levante i zdobyłby tytuł "The Invincibles". Gry tamtej Barcy nie dało się oglądać, ale chłop miał za zadanie zdobywać puchary, a nie ładnie grać. No i nawet mu się to udawało. Do czasu Romy, Liverpoolu i Valenci.

0

@Kacper1432 Obowiązkiem Barcelony z taką generacją piłkarzy było obronienie trypletu. Niestety, wszyscy wiemy jak to się skończyło.

5

@GeneralXavi Bo to mieli być trenerzy z DNA Barcy. A jedyne co to prezentowali DNO. Przynajmniej Valdek mistrzostwa bezstylowe zgarniał, bo z pucharami byłoby ciężko.

3

@FC1899Barca Nie dołuj bardziej człowieku. Szkoda tych ludzi. Vamos Ukraina.

3

@GeneralXavi Obie drużyny murowałyby się na swoich połowach i kopały lagi do przodu. Tak to widzę.

9

Może ktoś to nazwie pitoleniem po słabym sezonie. Nieważne. Chciałbym tylko powiedzieć, że nieważne ile razy Real wygra LM. Nigdy w życiu nie usłyszałem, po żadnej akcji, że jakaś drużyna zagrała jak Real. Tylko Barcelona miała to coś. Po tylu latach jak zagra się piękną akcję, tzw. rozpykanie przeciwnika, to mówi się, że zagrali jak Barcelona. Dzieci na boisku szkolnym mówią, że rozklepali kogoś jak Barcelona. Drużyna przeprowadzi kilka szybkich, krótkich podań - poklepali jak Barca.

To jest właśnie nasz symbol. Pomnik trwalszy niż ze spiżu. Styl Barcelony, z którego nasz klub słynie. Zwycięstwa i puchary są ważne. Bez stylu - można zdobywać puchary - prawda. Jednak najwspanialsze chwile to te, gdy wygrywasz puchar i reprezentujesz piękny styl. To jest właśnie Barcelona, którą pokochałem. Marzę, że kiedyś wrócą te czasy. Nawet jeżeli nie za rok, nie za dwa lata. Wiem, że warto czekać.

Vamos Barca. Visca El Barca.

0

Zagrywał Valverde. Z VARem wasze przelewy nic nie dadzą.

2

Zawsze i wszędzie UEFA. Wiadomo co

0

W Białymstoku potrafią lepiej mecz zabezpieczyć. Jbć Francuzów

5

@Kgorecki2500 Back in the 50's.

8

@Vintee Riki Pucz robi światową karierę na Instagramie.

3

@DamianBarcaCule Akurat takiego wegańskiego schabowego bym chętnie obalił.

1

@Rust_Cohle Nawet spoko. Wraz z ekipą trzeba oglądać porażkę Realu na dużym ekranie.

https://zapodaj.net/3ba8d5154b3bb.png.html

5

@Kgorecki2500 #RęcePreczOdSchabowego #KotletPrawemNieWyborem

6

@macio_944 Tylko jeden dodatek do CP77? Ja pitole, ależ zawód... Przecież historie Peralezów, Mr Blue Eyes,Stacji Crystal Palace, Proroka Garrego czy chociażby Nomadów aż proszą się o rozwinięcie... Dramat...

0

@gumaz Napad na bank? Ucieczka przed psychopatą? O terroryście? Mroczny Rycerz - wszystko w jednym.

3

@Essos Panie, niech Real i 100 razy wygra. Dawać mi pinionszki.

0

@Comfortable_ Sowaweed to się nagrał...

3

@FC1899Barca Świetna sprawa. Mam nadzieję, że dostanę dużą zniżkę. 6 lat prawa jazdy 0 mandatów.

0

@GeneralXavi Warto też przypomnieć, że Mourinho w Prime był lepszym trenerem od Guardioli w Prime.

0

@Vebrol Zdecydowanie się należy. Klopp>Guardiola.

0

@RobiS Tylko mi nie działa? Nie mogę dodać do konta.

https://zapodaj.net/af3b704253134.png.html

3

@Kgorecki2500 Ja pamiętam swoją wizytę na komisji. Po ściągnięciu bokserek pytali się, czy mam pozwolenie na trzymanie tego pytona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?