Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tbas Kolejny co nie rozumie różnicy między umową zawartą wedle rynkowych cen, a nielimitowanym pompowaniem petrodolarów przez właścicieli klubów.
0
@Vebrol Zdecydowanie się z Tobą zgadzam.
7
@Rewolucja123 Ja już bym wolał Balde, aniżeli jego mamę.
3
@Wojtas1080pl Czyli będzie hajs na Mbappe?
1
@Messiah10 Myślę, że w instrukcji to masz, ale w sumie dlaczego nie mógłbyś dodać? Chyba po to jest ta maszynka, co nie? :D
1
@bartas97 A to współczuję w takim razie. Jakiś niezły dzban z tego typa.
0
@bartas97 Nick na stronie to tożsamość? :D
6
No i Gerrard znowu to zrobił. Szejki z kolejnym mistrzem. Tfu.
2
Milan 2:0!!!!!!!!!!
0
Podobno Klopp już korki zakłada i będzie wbiegać na boisko
0
Milaaaaaaaaaaaan!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Nazio87 Nie przeszkadzaj mu. On wie co robić. Właśnie każdemu piłkarzowi sprzedaje motywacyjnego liścia.
15
@LloretDeMar Niech ten Liverpool zgarnie sobie mistrza. Lepsi oni, niż kolejny szejkowy klub pompujący petrodolary bez limitu.
4
Ajax już mistrzem, Milan blisko, Liverpool też blisko. Barcelono, dlaczego w takim pięknym sezonie nie dołączyłaś do tego grona?
0
@Damian11 Jeżeli zrobią kwartet, a poźniej septet... wow. Lepiej nie myśleć co tu się może stać.
0
@Gibbon_FCB Ale wiesz, że mają już 2 puchary i walczą o 2? Priorytetem jest Liga Mistrzów.
4
@MesQueUnClub96 Już to widzę - Raków Częstochowa vs Man United xDDD
0
Jeszcze Coutinho z Hattrickiem i lecimy.
0
Astooooooooooooon Villlllllllllllla!!! Jechać z szejkami!
0
@Cule1234 Opłacony PS+ do końca kontraktu i zapas padów do PS5, bo chłopak już się nabiegał u Xaviego, to teraz czas na odpoczynek.
2
@Deviler Niestety City, ale na szczęście Milan.
6
@Rekker
- Hej Thiago, jak to jest grać dla Barcelony i mieszkać tam? Dobrze?
- Hej Robert, moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz? Skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro… kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić… znaczy… marchew.
4
@bartas97 Kamara come to Besiktas
0
@Medium Wtedy mu do narracji nie pasowało.
2
@Kgorecki2500 Z tą Unią Lubelską to dobry pomysł. My ich włączymy do nas, a w zamian oni dadzą nam swojego prezydenta.
6
@jakub1906 Tak.
1
@Kgorecki2500 No u nas też Ukraińcy mieli kiedyś specjalny status. Ale chyba im się to nie podobało sądząc po tym, co działo się w XVII wieku.
21
@marcin62 Ch*j z mieszkaniami. Niech Orlen podzieli się zyskiem i obniży cenę paliwa do 5 zł.
0
@Bagsik88 A co mnie obchodzi usuwanie krzyża? Najchętniej bym się pozbył wszystkich religijnych symboli, ale to decyzja klubu i niech robią co chcą.
Rozmawiamy o nielimitowanym pompowaniu petrodolarów. Sponsor jest jak najbardziej okej, skoro kwota na jaką opiewa umowa jest jasno określona, a sama umowa jest zawarta zgodnie z cenami rynkowymi. Real nie dostał kontraktu "za nic", tylko za to, że jest jednym z największych klubów świata, dzięki czemu sponsor może się reklamować i budować swoją markę.