0

@draxidox Auchan, bo zdecydowanie najlepiej zaopatrzony i w miarę tani sklep.

1

W Ekstraklasie już się zaczynają tzw. "kolejki cudów". 13 bramek w 135 minut.

1

@Kgorecki2500 Nic by to nie dało, bo inflacja była druga w kulach.

5

@bartas97 Stary a głupi. Real ma oczywiste prawo do grania w finale. City miało pełne gacie i zasłużenie przegrało.

3

@Przemek2323 "Ludzie, pracujecie normalnie tak jak zawsze, żyjcie ciut skromniej, jak coś jest drogie to po prostu tego nie kupuje i tyle. "

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11172397#comment-11172397

1

@Bagsik88 W takim stylu w jakim odpadali? Kompromitacja. W czapę z Lyonem 1:3 na własnym boisku xDˣᴰ, wygrać z Monaco 5:3, żeby przegrać potem 1:3, Tottenham to już kwintesencja wstydu, finał z Chelsea, gdzie z takim składem oddali 1 celny strzał... ale przynajmniej mieli większe posiadanie piłki.

No i mecz z Realem to także idealny przykład pełnych gaci w ekipie szejków.

2

@arasz1819 Wybitnie też radzą sobie w LM. Rok w rok w czapę. Z takim budżetem to kompromitacja.

2

@Bartek22 Nie przywołują? Haha. Mnóstwo było takich komentarzy zarówno na tutaj, jak i na FB i Twitterze.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11707889#comment-11707889

4

Często się z nim nie zgadzam, ale jednak tutaj Footroll bardzo trafnie podsumował "sukcesy" Guardioli w Lidze Mistrzów. I także adekwatnie wyśmiał kibiców Barcy, którzy ciągle przywołują 4:0, gdy Real leci po dublet a największym sukcesem Barcy w tym sezonie jest zwolnienie Koemana. No i te teksty o "farcie" Realu xDˣᴰ.


1

@robsesh W tym sezonie jak najbardziej można nazwać Kloppa geniuszem. Liverpool ma przecież nadal szansę na kwartet.

7

@robsesh Jeżeli od 11 lat rok w rok klepią Cię w Lidze Mistrzów, pomimo genialnych składów, którymi dowodzisz, to raczej nie ma tu mowy o pechu. Nie potrafisz zmotywować drużyny, aby kontrolowała spotkanie od początku do końca, nie trafiasz ze zmianami, kombinujesz z ustawieniem. To nie świadczy o geniuszu trenera.

2

@Danny Gaucho Pachnie kwartetem dla Liverpoolu.

0

@JohnnyBarca Potwierdzam. Byłem tą wiadomością.

0

@Kamiloza91 70% dla Liverpoolu. YNWA poniesie najlepszą drużynę w tym roku do zwycięstwa.

0

@JordiElNino #WinaSędziego

0

@Kacper12345665 Frankfurt też był na wyjeździe, bo większość kibiców to byli kibice gości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@tomek8756 Za najlepszą angielską drużyną, drugą najbliższą memu sercu ekipą po Barcelonie. Vamos The Reds.

0

@talizmo Jak wykupi wszystkich piłkarzy świata, a przeciwnicy nie będą mieli kim grać to może wtedy wygra.

0

No to Liverpool spuści Real w Kloppie. Vamos The Reds.

0

@Barca1992 Factos.

1

Guardiola wyda jeszcze ćwierć miliarda euro na obronę i w następnym sezonie to już na pewno wygrają Ligę Mistrzów.

1

@Kuba240500 Fajnie w końcu wyjść z jaskini? :D

Nie no, żart. Gratulacje awansu. Oby Was Liverpool spuścił w Kloppie.

2

@Muszynianka Bez Barcelony i najlepszej generacji piłkarzy w historii nie wygra Ligi Mistrzów. Factos.

Ale przeciętnym bym go nie nazwał. Jednak za pieniądze szejków coś tam wygrywał w tym City. O Bayernie nie ma co wspominać, bo to liga farmerów.

1

Jeszcze City na koniec straci lidera Premier League i będzie największym frajerem tego stulecia.

5

Liga Mistrzów im. Realu Madryt. Trzeba to w końcu przyznać.

0

Karny dla Realu. Hhahahaha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Widać, że w City płynie DNA Barcelony.

0

Real oddałby połowę Mentalu Barcelonie a i tak byliby top 2 na świecie po Liverpoolu.

0

hahah co jadą z szejkami. Ależ mental. Co za ekipa. Czapki z głów Real.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?