12

@cris2706 Powiem tak. Jeżeli strzelimy minimum jedną bramkę więcej od przeciwnika to wygramy.

0

@busquets5 I jeszcze długo na tej liczbie się zatrzyma.

5

@macio_944 Futbol nie potrzebuje szejków z pucharem Ligi Mistrzów. Oby do tego nigdy nie doszło.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kamiVeB Ale żeś porównanie dał.

1

@Bykunn Jestem pewien, że jeszcze będzie Grande Strategia w tym sezonie.

19

@PatrychoO Jakby dodac jeszcze Lewandowskiego to byloby az 7 Zlotych Butow i 7 Zlotych Pilek. Niesamowity kwartet.

7

Tak słabego United nie widziałem od ich ostatniego meczu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Dobrze, że Zmarzlik dzisiaj nie jeździ.

0

Brawo Villareal! Jazda z Bayernem!

6

@MesQueUnClub96 Tak, ale później wyłączam FIFĘ.

2

@Kgorecki2500 Steinmeier to akurat już nie pierwszy raz mówi ludzkim głosem.


12

@tomek8756 Z Węgrów takie bratanki, że by Polskę za tani gaz sprzedali. Tfu na ten kraj.

1

Ciekawe czy Rakitic się już zatrzymał.

2

@Worny Ale by siadło takie "Golazo Pedri, Golazo Pedri, Golazo Pedri" w stylu Ankara Messi.

88

Zdrowia Louis. Ten mecz też wygrasz.

7

@Kgorecki2500 Frekwencja wyniosła zawrotne 130%.

25

@Coutinho007 Chyba na orliku.

7

@Hubsao I do tego nienajgorszy wokalista.

0

@GeneralXavi Podobno Rakitić jeszcze się nie zatrzymał.

3

W końcu poważny rywal to i trudniejszy mecz się zdarzył. Maszyna Xaviego jedzie dalej. Walczymy do końca! Vamos Barca!

2

Ocampos jesteś piękny. Nie zmieniaj się.

89

Tylko Piquenbauer potrafi sfaulować tak, żeby przeciwna drużyna dostała 2 żółte i 1 czerwoną kartkę.

1

Ocampos to dzisiaj sabotaż odstawia.

3

Ależ ten wokalista U2 robi im robotę.

27

Po tej bramce Pedriego moja heteroseksualność została wystawiona na próbę.

0

Dopadł nas wirus FIFA.

0

Teraz już Wojtek nie obronił karnego.

20

Przyszedł silniejszy zespół to zaczynają się schody. Klepać ogórki 4:0 to każdy potrafi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?