Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xVENUMx Outlook od microsoftu.
1
@FC1899Barca Zapomnieli dodać ludzi w postprodukcji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@gumaz Zależy jaka kartka. Obstawisz żółtą, to na złość dostanie bezpośrednią czerwoną.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Malkey95 Zniżka przestaje obowiązywać.
https://letmegooglethat.com/?q=zni%C5%BCka+studencka+pkp+po+26+roku+%C5%BCycia
1
@MesQueUnClub_87 Moim zdaniem Batman, Diuna i 1917 to filmowy top topów.
2
@Transu96 Konfitura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@vangoor A może po prostu nie wiedzieli jak otworzyć drzwi?
3
@MesQueUnClub96 Ale kto pytał?
https://ktopytal.info
2
@daskrzaken Co sądzisz o powrocie Neymara? Bo musimy ustalić czyim multikontem jesteś.
1
@PatrychoO Bardzo ciężki film. Dużo symbolizmu, metafor. Typowy Sorrentino, który nakręcił film... o sobie. Po Młodym i Nowym Papieżu myślałem, że nic mnie nie zaskoczy. No, ale Paolo wszedł na wyżyny reżyserstwa. Czy zdobędzie Oscara? Nie wiem, bo nie oglądałem pozostałych filmów, ale zdecydowanie papiery na wygraną ma.
Gdybym nie był fanem Sorrentino to pewnie bym nie obejrzał. Jednak okazało się, że poszedłem do kina na absolutne arcydzieło kinematografii. Przepiękną autobiografię wspaniałego reżysera.
1
Brawo Eklerek. Tak trzymać.
1
Czemu Sainz z Pit Lane?
edit. Dobra, jak zwykle realizator z rakiem. Fałszywy alarm.
0
@Nazio87 Europa Universalis IV. Dobra, krótka giera.
https://zapodaj.net/5efcfbd4b3b77.png.html
3
@BART97 @tomek8756 Ja też będę przyłbicę nosić.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3a/Visored_Bascinet_MET_04.3.247_009june2015.jpg/800px-Visored_Bascinet_MET_04.3.247_009june2015.jpg
7
@Rewolucja123 Przecieniona do 89 zł. To nadal o 60 zł za dużo jak na taką grę.
3
Jeżeli na Fame 14 nie będzie rycerskiej walki Polak Ferrari to nie kupuję gali.
24
Mam nadzieję, że bracia Kliczko tego nie oglądali. Ich sytuacja i tak jest bardzo zła. Nie ma sensu jej pogarszać.
6
Pasha chyba poważnie wstawiony.
9
Można powiedzieć, że ta walka zapiera dech w piersiach.
1
@PatrychoO ...bo się uduszę.
10
Ależ walka paralityków.
2
Chcieliście koncert to macie. Stokrotka rosła polna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Fatalny main event. Szkoda, że nie Ator vs Gimper.
9
Auto to niech wyślą braciom Kliczko. Przyda się taki Dodge na froncie.
3
Ten dzban jeszcze chce samochód za najgorszą walkę gali xD
6
Ten samochód to sędziemu niech dadzą, bo on był tutaj najbardziej widoczny.
6
Kiedy chcesz coś powiedzieć, ale mózg nie nadąża.
1
Co jest bardziej punktowane? Obalenia czy bycie faworytem Boxdela?
2
Beznadziejny ponczek.