3

@Kitek1640 Jakbyś miał Mental Cristiano Ronaldo to byś ich poustawiał.

1

@Kgorecki2500 Zdecydowanie M&M's.

1

@tomek8756 W Bundeslidze też coś takiego się zdarzyło z tego co pamiętam.

8

W sumie tak to wygląda.


0

Można powiedzieć, że Polska w tym meczu grała bezobjawowo.

2

Tego by nawet Xavi nie naprawił.

1

#CzesławMichniewicz Thank You And Good Luck!

0

Usunięta scena z filmu The Batman. Co sądzicie o tym Jokerze? Na pierwszy rzut oka może być lepszy niz Ledger?


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Właśnie przypomniałem sobie dlaczego nie znoszę przerw na reprezentację. Ależ by się obejrzało taki mecz Barcy zamiast tej kopaniny.

1

@BarcaSupporter Beata Tyszkiewicz

2

@masq Nie dziwię się Niemcom, że nie chce im się płacić 3% PKB na wojsko. Czwarte* państwo pod względem PKB na świecie. Gdzie oni te lotniskowce zacumują? W Hamburgu?

1

@Muszynianka Mam to o czym mówisz tylko, że w Vectrze. Normalnie odblokują Ci 3 kanały na dekoderze. Następnie musisz pobrać aplikację HBO MAX na telewizor. Ja mam 4 letniego Samsunga i już złodzieje nie mają opcji pobrania HBO MAX, więc na 6 letnim też raczej nie będzie tej opcji, ale możesz pobrać aplikację HBO MAX na PS4 w zakładce telewizja. Pewnie Ci wytłumaczą jak się robi konto na HBO MAX, ale u mnie wygląda to tak: Wchodzisz na stronę HBO MAX na komputerze i wybierasz zarejestruj - abonenci u operatorów - wybierasz UPC i numer swojego klienta UPC - no i tworzysz konto.

12

@Kgorecki2500 Chłop weźmie ze sobą 300 mężczyzn urodzonych w Sparcie i ruskie same uciekną jak o tym usłyszą.

2

@Transu96 Ronaldowi* brzmi lepiej.

11

@BartqRKO
"Gdzie strumyk płynie z wolna,
Rozsiewa zioła maj,
Stokrotka rosła polna
A nad nią szumiał gaj."

4

@Azacca Jako Global chętnie nauczę tych leszczy jak kontrolować full auto z kałacha.

12

Obawiam się, że Jeremi może się bardzo źle Ukraińcom kojarzyć.


1

@P33ck Chłop przez w ostatnich dwudziestu latach wygrał 1 (słownie: jedno) wartościowe trofeum - Złoto Olimpijskie z Argentyną w 2004 roku. No i tyle. To nawet nie jest przereklamowany trener, bo nie wiem czy może być przereklamowany ktoś, kto nic poważnego nie wygrywa.

6

@michal26 Jeżeli teoria Wieloświatu jest prawdziwa, to istnieje taki wszechświat, w którym Modrić w tej sytuacji przeskoczył Araujo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@P33ck Bramkarzem xDD Sorry.

No to Rene Higuita, bo kocham jego skok skorpiona.

0

@Gavinho Jak ma Globala w csie, to od razu ranga oficerska.

3

@robimen12345 Słuchaj świeżak, coś Ci powiem. Jesteś tutaj tylko 333 dni i już narzekasz. Ja tutaj w ogóle nie widzę ludzi toksycznych. Jak się nie podoba to nikt Ci nie każe tu zaglądać.

2

@vangoor W końcu wróci Brazylijski Książę zamknięty w Złotej Klatce. Już się nie mogę doczekać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Kapitan hawk Obejrzę z nadzieją, ze tym razem będzie manita.

5

@P33ck Jakoś mi ten Thiago Silva nie pasuje. Już szybciej bym dał Pique za niego.

5

@LeoMessi1994 Miejmy nadzieję, że prezerwatyw będzie aż za dużo. Najlepiej niech rozdają je za darmo. Im mniej Rosjan tym lepiej.

6

@Gavinho Garcia był bezrobotny? Przecież co najmniej kilka razy skutecznie wyjaśnił atak Realu.

4

@fart Najgorsze jest to, że Barcelona też nie grała na 100%. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?