Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Bartek Drągowski I Welcome to Barcelona I Best saves 2022 I Akcent - Przekorny los remix
0
@18cm Czyim multikontem jesteś?
0
@Sysia11 Barcelona wygrała Ligę Mistrzów 4 razy.
3
@Kapitan hawk O tym, że sędziowie sprzedali mecz Barcelony z Chelsea w 2009 nikt nie pamięta, więc tym bardziej nikt nie będzie pamiętał meczów Realu. A pucharki będą dalej w gablocie.
1
@Peszko07 A ja na swojego Golfa narzekam...
6
@Kapitan hawk I w 5 lat wygrał Ligę Mistrzów tyle samo razy, ile Barca od jej powstania.
0
Ależ ten Real ma potężne pierd...nięcie.
1
Ależ bramka teraz. Czapki z głów.
1
O 21:35 na TVP 1 jeden z najlepszych filmów wojennych ostatnich lat. Nakręcony w stylu Birdmana, czyli jako jedna scena, bez widocznych cięć - 1917 w reżyserii Sama Mendesa.
9
@Aureczek Dostawać wypłatę w jednym banknocie? :(
8
@kamil9040 Tak będzie. Czołgi wyjadą na ulice w Paryżu, Londynie, Berlinie i Warszawie. W sklepach zabraknie papieru toaletowego i folii aluminiowej z której będziemy robić czapeczki, aby kosmici nie czytali nam w myślach.
3
@VanBest Ballada o Busterze Scruggsie
3
Nowy Batman? TOP. Polecam każdemu.
@Rewolucja123
8
@tristan87 Rosjanin Erytrejczyk dwa bratanki.
1
@Cochise Ze względu na czysty humanizm obecna pomoc musi być wystarczająca, bo nikt nie zaryzykuje wyludnienia całej planety przez wojnę nuklearną. Nikt nie może włączać się oficjalnie w wojnę, bo przyparcie do muru szaleńca z czerwonym guzikiem, który może w 30 minut wyludnić Europę, jest delikatnie mówiąc niezalecane.
1
@szoch6 Uważasz, że nie mam kompetencji do wypowiadania się na temat strategii i polityki? To pokaż swoje kwalifikacje.
https://zapodaj.net/ef8ae76599f0a.png.html
5
@Kondziubarca Gruzja? O.o To zaraz będzie Unia Europejsko-Azjatycka.
74
@bartulek98 Co jest złego w tym, że Helios (prywatna firma!) puszcza bajki dzieciom ukraińskim za darmo? Może traktują to jako formę terapii po przeżyciach? Nie doszukiwałbym się tutaj problemu.
A jeżeli plac zabaw jest państwowy to faktycznie patologia. Z resztą postu się zgadzam.
2
@Zoker A czemu były ambasador Ukrainy w Austrii nie miałby kłamać w ramach propagandy?
24
@shahman Po takim ciosie już się nie podniosą.
12
@Gavinho Jeżeli Putin zajmie Ukrainę, to będzie miał kłopot na 20 lat z partyzantami, zamachami i sabotażem. Nie będzie miał czasu na podboje, bo spora ilość wojska będzie oddelegowana do pilnowania Ukrainy.
11
@Kgorecki2500 Skrajni nacjonaliści mają teraz problem komu kibicować.
0
@daniel32778 Można normalnie płacąc albo na NFZ przez skierowanie.
9
@barcelonaLM Co za bzdura. Ukraińska propaganda.
6
Sabaton też odniósł się do sytuacji na Ukrainie. Bez zbędnego politykowania. Krótko i na temat.
1
@AllBundy Tak? "Take my hand, we will drive a tank"
Wrzucone zaledwie rok temu. Zestarzało się jak zgniłe jabłko.
1
@mientusek1407 Nie, nie potrzebują, ale muszą przejść obowiązkową kontrolę na granicy, żeby opuścić kraj. No i nie oszukujmy się. Nikt Ukrainy w takim stanie nie wpuści do UE.
6
@mientusek1407 Nie. Układ z Schengen to inne porozumienie. Państwa muszą spełnić określone warunki. Rumunia, Bułgaria czy Chorwacja są w UE, ale nie są w Schengen. Nadal będzie wymagana kontrola na granicy.
11
@Kgorecki2500 Nadal to tylko i wyłącznie symboliczny gest. Jeszcze długo Ukrainy nie będzie w UE. O ile kiedykolwiek w ogóle będzie.
2
@Jakchcesz Autokorekta na telefonie. Przepraszam bardzo.