7

Bartek Drągowski I Welcome to Barcelona I Best saves 2022 I Akcent - Przekorny los remix

0

@18cm Czyim multikontem jesteś?

0

@Sysia11 Barcelona wygrała Ligę Mistrzów 4 razy.

3

@Kapitan hawk O tym, że sędziowie sprzedali mecz Barcelony z Chelsea w 2009 nikt nie pamięta, więc tym bardziej nikt nie będzie pamiętał meczów Realu. A pucharki będą dalej w gablocie.

1

@Peszko07 A ja na swojego Golfa narzekam...

6

@Kapitan hawk I w 5 lat wygrał Ligę Mistrzów tyle samo razy, ile Barca od jej powstania.

0

Ależ ten Real ma potężne pierd...nięcie.

1

Ależ bramka teraz. Czapki z głów.

1

O 21:35 na TVP 1 jeden z najlepszych filmów wojennych ostatnich lat. Nakręcony w stylu Birdmana, czyli jako jedna scena, bez widocznych cięć - 1917 w reżyserii Sama Mendesa.

9

@Aureczek Dostawać wypłatę w jednym banknocie? :(

8

@kamil9040 Tak będzie. Czołgi wyjadą na ulice w Paryżu, Londynie, Berlinie i Warszawie. W sklepach zabraknie papieru toaletowego i folii aluminiowej z której będziemy robić czapeczki, aby kosmici nie czytali nam w myślach.

3

@VanBest Ballada o Busterze Scruggsie

3

Nowy Batman? TOP. Polecam każdemu.

@Rewolucja123

8

@tristan87 Rosjanin Erytrejczyk dwa bratanki.

1

@Cochise Ze względu na czysty humanizm obecna pomoc musi być wystarczająca, bo nikt nie zaryzykuje wyludnienia całej planety przez wojnę nuklearną. Nikt nie może włączać się oficjalnie w wojnę, bo przyparcie do muru szaleńca z czerwonym guzikiem, który może w 30 minut wyludnić Europę, jest delikatnie mówiąc niezalecane.

1

@szoch6 Uważasz, że nie mam kompetencji do wypowiadania się na temat strategii i polityki? To pokaż swoje kwalifikacje.

https://zapodaj.net/ef8ae76599f0a.png.html

5

@Kondziubarca Gruzja? O.o To zaraz będzie Unia Europejsko-Azjatycka.

74

@bartulek98 Co jest złego w tym, że Helios (prywatna firma!) puszcza bajki dzieciom ukraińskim za darmo? Może traktują to jako formę terapii po przeżyciach? Nie doszukiwałbym się tutaj problemu.

A jeżeli plac zabaw jest państwowy to faktycznie patologia. Z resztą postu się zgadzam.

2

@Zoker A czemu były ambasador Ukrainy w Austrii nie miałby kłamać w ramach propagandy?

24

@shahman Po takim ciosie już się nie podniosą.

12

@Gavinho Jeżeli Putin zajmie Ukrainę, to będzie miał kłopot na 20 lat z partyzantami, zamachami i sabotażem. Nie będzie miał czasu na podboje, bo spora ilość wojska będzie oddelegowana do pilnowania Ukrainy.

11

@Kgorecki2500 Skrajni nacjonaliści mają teraz problem komu kibicować.

0

@daniel32778 Można normalnie płacąc albo na NFZ przez skierowanie.

9

@barcelonaLM Co za bzdura. Ukraińska propaganda.

6

Sabaton też odniósł się do sytuacji na Ukrainie. Bez zbędnego politykowania. Krótko i na temat.


1

@AllBundy Tak? "Take my hand, we will drive a tank"

Wrzucone zaledwie rok temu. Zestarzało się jak zgniłe jabłko.


1

@mientusek1407 Nie, nie potrzebują, ale muszą przejść obowiązkową kontrolę na granicy, żeby opuścić kraj. No i nie oszukujmy się. Nikt Ukrainy w takim stanie nie wpuści do UE.

6

@mientusek1407 Nie. Układ z Schengen to inne porozumienie. Państwa muszą spełnić określone warunki. Rumunia, Bułgaria czy Chorwacja są w UE, ale nie są w Schengen. Nadal będzie wymagana kontrola na granicy.

11

@Kgorecki2500 Nadal to tylko i wyłącznie symboliczny gest. Jeszcze długo Ukrainy nie będzie w UE. O ile kiedykolwiek w ogóle będzie.

2

@Jakchcesz Autokorekta na telefonie. Przepraszam bardzo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?