Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Przemek2323 Sprowadzili samolot na ziemię? Sprowadzili. Nie rozumiem o co Ci chodzi.
7
@paweldunajecfcb Gość po prostu użył zaklęcia "Pięść Wichru".
0
@endriuuu2 Ależ czlowiek_bobr to piękne konto. Pełno pelikanów demaskuje.
2
@zadafcb
0
@draxidox Też Factos.
2
@draxidox No, ale Frankowski ma więcej bramek niż Messi w ogórkowej lidze, a Ronaldo ma 16 bramek w najlepszej lidze świata w wieku 37 lat. Tzw. Factos
0
@mrboom Powołania na kadrę ich zmęczyły.
5
Ależ spam na temat meczu United. Jakbyście nie mogli tego w jednym wątku zrobić.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@ranger3120 Zdecydowanie Gothic II.
70
@NaFazieHitman Jeżeli nie zbudował drzewa, nie spłodził domu i nie zasadził syna to w ogóle nie powinien się wypowiadać publicznie, bo to wstyd.
3
@Ptasior Czysto piłkarsko jednak Pique. Ale jeżeli chodzi o całokształt - mental, styl gry, zawziętość, waleczność - to Puyol.
0
@Tomason No i słusznie zrobili. Nagrodę Pole Position powinien dostać tylko i wyłącznie autor najszybszego okrążenia w Q3. Żadne sprinty nie powinny być brane pod uwagę w tej nagrodzie. Przecież to sami fani postulowali, aby tak było.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@cudak321 De Bruyne albo David Silva.
5
@BART97 Nieporadny facet pracuje* Prawdziwy gigachad mężczyzna żyje z 500+, zasiłków i nie potrzebuje jakiejś bzdurnej pracy.
2
@gryfiT. Nie dziwię się, że obniżył zarobki skoro na boku tyle dorabiał.
0
@Messibestplayerintheworld Ja na Jagiellonię Białystok nie mogłem kupić 2 biletów na moje nazwisko, żeby dziewczynę zabrać, a tu taki klub jak Barcelona został wydymany przez jednego kibica xDˣᴰ
1
Ramos z bramką :O
0
@AmigoBlancos Można powiedzieć, że kwiecień brutalnie zweryfikował Barcelonę. Czar maszyny Xaviego prysł. I to jest prawda, że jeżeli cienkie Cadiz może wygrać z Barca na Camp Nou to każda inna drużyna z odpowiednim zaangażowaniem może to zrobić.
6
@BART97 Wprowadzenie instytucji kozaków rejestrowych, stawianie pomników Jeremiego Wyśniowieckiego w każdym mieście na Ukrainie, potępienie Bandery i przymusowe rozprawki z Ogniem i Mieczem w każdej szkole podstawowej na Ukrainie.
3
@tristan87 Piękne. You'll never walk alone.
18
@cris2706 "Fajne uczucie jak takie kluby jak United, których kibice się tyle lat panoszyli i myśleli, że cały czas będą wszystko wygrywać dostają taki wpierdol." To samo myślą wszyscy, którzy nie lubią Barcelony.
0
Jeszcze jedna Live! Jeszcze jedna!
1
United na kolanach. A Milan strzela kontaktową.
3
Przepiękny jest ten Liverpool.
1
@Rust_Cohle Moim zdaniem najlepsza drużyna na świecie w tej chwili.
0
Inter i Live w tym samym momencie strzelają? :D
0
@Tasde Na Eleven 1 mecz. Aktualnie leci Napoli - Roma, ale po doliczonym czasie będzie Barca.
1
@Janas11224 To jest absurd, żeby spowiadać się ze swoich grzechów innemu człowiekowi. Jasne jest, że spowiedź powinna odbywać się w modlitwie bezpośrednio przed Bogiem. No, ale wtedy Kościół nie mógłby zarabiać sprzedając odpusty, co było jednym z powodów, dla którego ustanowiono na soborach właśnie taki sposób odpuszczania grzechów.
Warto przytoczyć także to, co w tej kwestii napisał Umberto Eco.
"Księża są przy tobie tuż po urodzeniu, kiedy cię chrzczą. Potem masz ich w szkole, jeżeli rodzice byli bigotami i powierzyli im twoją edukację. Kolej na pierwszą komunię, lekcje katechizmu i bierzmowanie. W dniu ślubu ksiądz powiada ci, co masz robić w sypialni, a nazajutrz, żeby mieć się czym podniecać w konfesjonale, pyta cię na spowiedzi , ile razy to zrobiłeś. Tobie o spółkowaniu mówią księża ze wstrętem, a sami wstają codziennie z łóżek, gdzie je uprawiali; nie myją nawet sobie rąk i idą jeść i pić swojego Pana, żeby potem wydalić go z siebie i wysikać. Powtarzają że ich królestwo nie jest z tego świata, ale zgarniają, co się da. Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej pasożytniczej hołoty."
Umberto Eco, Cmentarz w Pradze
4
@The_Man Zdecydowanie 14/15. Barcelona klepała wszystkich jak leci. Ajax, City, PSG, Bayern i na koniec Juve.