1

@okiemtypera_lucaxx95 jak chcesz pozbyć się zakwasów to polecam gorącą kąpiel (rozluźnia spięte mięśnie), jakieś danie bogate w białko i węgle, sok z wiśni też pomaga czy maść rozgrzewającą.

8

@okiemtypera_lucaxx95 Nawet jeżeli odczuwasz lekkie zakwasy nie powinieneś trenować tych partii mięśni, które są nadwyrężone i bolą. Koniecznie trzeba dać mięśniom czas na regenerację i wzmocnienie. Każdy trening w czasie, gdy odczuwasz ból związany z zakwasami jest dla mięśni obciążeniem i osłabia je.

0

Arsenal rozważa ściągnięcie Jorginho, jeśli nie uda im się sfinalizować transferu Moisesa Caicedo. Chelsea jest otwarta na sprzedaż swojego pomocnika.

- Fabrizio Romano/David Ornstein

0

@Emhyr z Sociedad otwarty? przecież oni murowali od 1 minuty meczu, skupili się na faulowaniu, przerywaniu i wybijaniu z rytmu. Barcelona w tym meczu miała ponad 75% posiadania piłki a Sociedad czekało całym zespołem na głupi błąd żeby skontrować.

0

@Emhyr Tylko zwróć uwagę jak grał jego poprzedni klub :) Leeds cofało się głęboko i wychodzili z kontrami gdzie Raphinha idealnie pasował. Drużyny z La Ligi jak grają przeciwko Barcelonie bronią 11 na 20 metrze a to jest bardzo duży problem dla zawodnika który uwielbia wchodzić w pojedynki 1/1 i mieć dużo wolnego miejsca.

0

@Janas11224 straszne ciężkie są te finały z nimi.

1

@ChampionLW osoby po takich sterydach to pompki które mają ciężko buty zawiązać. Moim zdaniem to kalectwo i robienie sobie krzywdy.

3

@Benz a moim zdaniem dobrze ze będą dwa mecze :) do finału awansuje zespół ktory będzie lepszy.

15

ale jak to? przecież to miała być gwiazda najwyższego formatu.

1

@FCBparasiempre wraca Robercik, będzie dobrze

2

@Adran360 i znow może być finał z Bilbao, tragedia...

3

@Deviler gdyby było 79 mln to by się skusili.

0

@Katalończyk 99 np wyjazd na narty, kuligi, morsowanie, chodzenie po górach i wiele więcej.

4

Pamiętacie ten wybuch gazu kilka dni temu? okazało się że to rozszerzone samobójstwo i dwie kobiety ktory zginely zostawily list pożegnalny, napisały też że specjalnie rozszczelniły instalacje gazową i wzięły tabletki nasenne.

3

@Esteban_ według Marciniaka on tylko po Polsku powie: pierogi i kur**

9

@GeneralXavi nie rozumiem tego narzekania na zime :D wiadomo nie jest to idealna pogoda ale dla wielu ludzi to też zajebisty okres w życiu i inne możliwości.

1

@Gaz Jego to wpuszczał trener żeby tylko nie było awantur i kwasu w szatni :) fizycznie i umiejętnościami nie dojechał, Portugalia z nim grała w 10.

3

bardzo mądre słowa

Xavi przed meczem z Gironą: "W dzisiejszym futbolu czasami ważniejszy jest ten piłkarz, który wchodzi w drugiej połowie, niż ten, który gra od początku."

W meczu z Gironą wszedł Pedri, który strzelił bramkę i asystował mu Alba, który również wszedł z ławki. [@mundodeportivo]

0

@gumaz z trzy miesiące nie wchodziłem.

2

@Rl9k1nG ja tam od początku widziałem w Zelenskim dobrego człowieka który chce jak najlepiej dla swojego kraju :) o Mateuszu tego powiedzieć nie mogę.

2

a w pierwszy dzień wojny uciekłby do Berlina :D


4

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Iran


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

50

tak jest!


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pawel13sz przecież Dembele wypada ci na miesiąc tylko.

4

@Pawel13sz Jutgla-De Jong-Abde

0

@Rust_Cohle The Last of US i Łasuch

6

Kubo jak dzisiaj strzelisz zwycięska bramke to ci wybacze zdrade Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?