1

@RomanHoffer chyba wlasnie od 2021 jest taki dzień w szkole.

2

@RomanHoffer dzisiaj dzień bez tornistra w szkołach :) u mnie dzieciaki biorą taczki, chlebaki czy kosze na śmieci i w tym chowają książki :) nie wiem kto wymyślił taki dzień w szkole.

3

wczoraj męczyłem się pół dnia żeby rozłożyć dziadkowi Pawilon Ogrodowy :) Teraz to dziadostwo sobie leży na ziemi rozwalone na każdym łączeniu od ciężaru śniegu.

0

@krzaken
Przesmyk suwalski to wąski, 65-kilometrowy obszar pomiędzy rosyjskim obwodem kaliningradzkim a Białorusią. Jest to również jedyne połączenie lądowe państw bałtyckich z pozostałą częścią NATO i Unii Europejskiej

– To ważny obszar mający wpływ na spójność obrony Sojuszu Północnoatlantyckiego względem państw bałtyckich i Polski. Obszarowo to nieduży teren, jednak o ogromnym znaczeniu militarnym.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sentino nie znam typa :) ale pewnie ma wybielone zęby i jest czarny.

1

@MesQueUnClub96 ponoć nie oglądałeś tego meczu i dlatego :) za duża strata dla futbolu.

1

@bartas97 na papierze zawsze jest faworyt.

7

Jesteśmy po to, by chronić wszystkich sojuszników w NATO, a to oczywiście obejmuje również przesmyk suwalski oraz całe terytorium zarówno Polski, jak i Litwy - Jens Stoltenberg.

[TVN 24]

0

@tomek8756
19 :) ale odwiedzam ich często.

3

@Kgorecki2500 przypomina się sytuacja z embargo na sprzedaż broni Rosji :D po latach wyszło że większość Europy i tak im sprzedała bo więcej płacili :) teraz tą bronią zabijają Ukraińców. Pieniądze i Zyski zawsze będą na pierwszym miejscu taki już jest ten nasz świat.

0

@Barcaa12 Francja, Białoruś, Węgry też

0

@Chaoss Europa sobie nie poradzi bez ich gazu :) dużo część będzie płacic w rublach.

0

władimir putin stwierdził, że "jeśli nieprzyjazne kraje nie będą płacić w rublach od 1 kwietnia, uznamy to za naruszenie kontraktów gazowych, więc dotychczasowe kontrakty zostaną wstrzymane". Za "kraje nieprzyjazne" Kreml uznał m.in. USA i państwa Unii Europejskiej.



oj będą robione przelewy w rublach...

0

@chosenone moim zdaniem to farmazon że teraz to odetnie :) do końca umowy gaz będzie dostarczany. pytanie co się stanie jak skończy się umowa z danym krajem?.

0

Barca pewnie zaoferowała z 5-6 mln a on chce 12-15.

0

@chosenone przyspieszyli budowe gazociągu Rosja-Chiny.

0

@barcelonaLM Chiny wezmą każdą ilość gazu z Rosji ^^

1

@squeamish Sergio Araujo to piłkarz Las Palmas :) może dlatego.

0

@Emhyr no to do trójki moim zdaniem bardziej pasuje Azpi :) patrząc na to jakich mamy obrońców.

20

@BART97 przecież wy przegraliście :)

0

@Emhyr wątpie żeby tu przyszedł w roli zmiennika :) moim zdaniem nie ma możliwości żeby zobaczyć: Pique, Araujo, Garcie, Christiensena i Rudiger w jednym zespole... warto też dodać że ciężko będzie się pozbyć Umitiego+ limit płac i dług Barcelony.

14

oczy tej dziewczynki mówią więcej niż tysiąc słów.

https://naforum.zapodaj.net/98cb862fc74a.jpg.html

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Archie taktyke ma w jednym palcu + bardzo dobrze czyta gre :D

12

Starsza kobieta dziękuje Bogu za to, że do miasta wkroczyły Ukraińskie Siły Zbrojne.


6

"Zestaw" znaleziony przy jednym z rosyjskich żołnierzy.

https://x.com/nexta_tv/status/1509415893117583362

4

Treść zawieszki na koszulkach Pedriego w sklepach Barcelony:

Uwaga! Ta koszulka zawiera wielkie ilości magii. Może być szkodliwa dla twoich rywali. Należy do Złotego Chłopca.

https://naforum.zapodaj.net/c92c27497f10.jpg.html

9

Ronaldo podaruj nam swoją sperme

https://naforum.zapodaj.net/1969fe00157c.jpg.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?