0

co za typ haha


3

@Kurkmen i ten jego syn 14 letni w tle :D siedzą sobie w rosji i udają groźnych.

4

Trwa proces negocjacji. Ale na razie to tylko słowa. Jak dotąd - brak konkretów. Są też inne słowa – o rzekomym wycofaniu wojsk rosyjskich z Kijowa i Czernihowa. Wiemy, że nie jest to wycofanie się, ale konsekwencje wypędzenia okupantów przez naszych obrońców.

Wołodymyr Zełenski.

16

Uważamy, że Putin jest błędnie informowany przez swoich doradców o tym, jak radzi sobie rosyjska armia i jak rosyjska gospodarka jest sparaliżowana przez sankcje. Jego starsi doradcy boją się mu powiedzieć.

Pentagon/Reuters.

22


Ramzan Kadyrow przekonuje w mediach społecznościowych, że osobiście walczy na froncie w Ukrainie, a nawet zabrał ze sobą do Mariupola 14-letniego syna. Okazuje się jednak, że to, co czeczeński przywódca publikuje w internecie jest nieudolną propagandą.

Anonymous punktują nieudolność propagandową Kadyrowa. Okazuje się bowiem, że na zdjęciu w tle modlącego się Czeczena, widać także logo stacji benzynowej Pulsar. Ta należy do rosyjskiego koncernu Rosnieft, który nie sprzedaje paliwa w Ukrainie.


https://x.com/AnonOpsSE/status/1508776500367138818

4

Jordi myślał że to koszulka Leo


0

@Nazio87 kto to? i gdzie dzwoni?

1

@paweldunajecfcb młodziutko wygląda jak na 40 lat.

2

@Herato a ty znów wałkujesz ten temat :D niech każdy kibicuje komu chce ich sprawa...

2

Polska na Mundialu:


1

@GeneralXavi ale dobrze powiedział :)

6

@LaRoja w czerwcu mają zagrać

1

@Rewolucja123 to poczekaj z oceną do Mundialu :) miał za mało czasu żeby w jakiś widoczny sposób rozwinąć kadre. nawet Xavi potrzebował kilku miesięcy, gdyby to Sousa awansował w takim stylu inaczej byś pisał... Michniewicz jest Polakiem to trzeba dla zasady go cisnąć i szukać na siłe powodu żeby się przyczepić.

2

@Rewolucja123 w styczniu haha. liczy się fakt że chłop awansował i ma pomysł na ten zespół :) to nie fifa żeby go teraz zwolnić i znaleźć kogoś na szybko... chłop sobie zasłużył żeby poprowadzić zespół w Katarze.

0

@bartas97 pierwsza pozytywna wiadomosc po meczu z Barcą

10

Komentarz usunięty

0

@tobiasson92
80% węgla mamy swojego :) ale część naszego węgla Polska sprzedaje i woli kupić tańszy z rosji.

0

@Azi dużo gorsi zawodnicy byli w Barcelonie od Casha :) i nawet coś tam grali.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AmigoBlancos daj mu już spokój :)

2

Mati Borek to taki Polski oligarch :D zawsze elegancki i wszędzie go pełno.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

0

@Nieznajomy oglądałem skrót całego spotkania które komentował :D w kanale sportowym już jest pijany... wiem co napisałeś ale nie lubie jak ktoś używa tych chorych skrótów, siemanko.

0

@Azacca kwestia gustu :) mi tyskie smakuje.

0

@Nieznajomy co? po Polsku możesz napisać?

1

@PatrykBarca a to pewnie główny powód haha

0

Kowal jakiś taki smutny :) chłopa chyba boli awans Polaków. Skąd się biorą tacy ludzie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?