Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co za typ haha
3
@Kurkmen i ten jego syn 14 letni w tle :D siedzą sobie w rosji i udają groźnych.
4
Trwa proces negocjacji. Ale na razie to tylko słowa. Jak dotąd - brak konkretów. Są też inne słowa – o rzekomym wycofaniu wojsk rosyjskich z Kijowa i Czernihowa. Wiemy, że nie jest to wycofanie się, ale konsekwencje wypędzenia okupantów przez naszych obrońców.
Wołodymyr Zełenski.
16
Uważamy, że Putin jest błędnie informowany przez swoich doradców o tym, jak radzi sobie rosyjska armia i jak rosyjska gospodarka jest sparaliżowana przez sankcje. Jego starsi doradcy boją się mu powiedzieć.
Pentagon/Reuters.
22
Ramzan Kadyrow przekonuje w mediach społecznościowych, że osobiście walczy na froncie w Ukrainie, a nawet zabrał ze sobą do Mariupola 14-letniego syna. Okazuje się jednak, że to, co czeczeński przywódca publikuje w internecie jest nieudolną propagandą.
Anonymous punktują nieudolność propagandową Kadyrowa. Okazuje się bowiem, że na zdjęciu w tle modlącego się Czeczena, widać także logo stacji benzynowej Pulsar. Ta należy do rosyjskiego koncernu Rosnieft, który nie sprzedaje paliwa w Ukrainie.
https://x.com/AnonOpsSE/status/1508776500367138818
4
Jordi myślał że to koszulka Leo
0
@Nazio87 kto to? i gdzie dzwoni?
1
@paweldunajecfcb młodziutko wygląda jak na 40 lat.
2
ten to jest świr
https://footroll.pl/footlol/video/33387,wskazowki-michniewicza-do-goralskiego-i-reakcja-pilkarza-xd-video
2
@Herato a ty znów wałkujesz ten temat :D niech każdy kibicuje komu chce ich sprawa...
2
Polska na Mundialu:
1
@GeneralXavi ale dobrze powiedział :)
6
@LaRoja w czerwcu mają zagrać
1
@Rewolucja123 to poczekaj z oceną do Mundialu :) miał za mało czasu żeby w jakiś widoczny sposób rozwinąć kadre. nawet Xavi potrzebował kilku miesięcy, gdyby to Sousa awansował w takim stylu inaczej byś pisał... Michniewicz jest Polakiem to trzeba dla zasady go cisnąć i szukać na siłe powodu żeby się przyczepić.
2
@Rewolucja123 w styczniu haha. liczy się fakt że chłop awansował i ma pomysł na ten zespół :) to nie fifa żeby go teraz zwolnić i znaleźć kogoś na szybko... chłop sobie zasłużył żeby poprowadzić zespół w Katarze.
0
@bartas97 pierwsza pozytywna wiadomosc po meczu z Barcą
10
Komentarz usunięty
0
@tobiasson92
80% węgla mamy swojego :) ale część naszego węgla Polska sprzedaje i woli kupić tańszy z rosji.
0
@Azi dużo gorsi zawodnicy byli w Barcelonie od Casha :) i nawet coś tam grali.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AmigoBlancos daj mu już spokój :)
2
Mati Borek to taki Polski oligarch :D zawsze elegancki i wszędzie go pełno.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Rusłan Malinowski
https://naforum.zapodaj.net/9c9bd3e8ea70.jpg.html
0
@Nieznajomy oglądałem skrót całego spotkania które komentował :D w kanale sportowym już jest pijany... wiem co napisałeś ale nie lubie jak ktoś używa tych chorych skrótów, siemanko.
0
@Azacca kwestia gustu :) mi tyskie smakuje.
0
@Nieznajomy co? po Polsku możesz napisać?
1
@PatrykBarca a to pewnie główny powód haha
0
Kowal jakiś taki smutny :) chłopa chyba boli awans Polaków. Skąd się biorą tacy ludzie...