2

@abram3k nie zmienia to tego że wcześniejsze 9 asyst były "lepsze"

3

Snajperka "Ugoliok" pomaga Ukrainie.


3

Boris Johnson: zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby zagłodzić machinę wojenną Putina.


1

@IronSanHybrid tylko debile tak pisały :D

0

@PodkarpackiKibic ale kontrakt mógłby podpisać :D dużo zawodnikow którym kończy się kontrakt już teraz podpisuje i zabezpiecza się np przed kontuzją :) + gdyby był dogadany z Realem byłoby o tym głośno.

8

Kylian Mbappé: „Nie dokonałem jeszcze wyboru , wszyscy o tym wiedzą. Myślę, że są nowe możliwości i trzeba się zastanowić. Gdybym podjął decyzję, to bym ją ogłosił”.

„Czy bierzesz pod uwage przedłużenie umowy z PSG? Tak oczywiście".

Fabrizio Romano.

przecież jak on przedłuży kontrakt z Psg to kibice Realu będą tyłkami po asfalcie szorować.

4

patrząc na Pedriego to ta piłka nożna nie jest wcale taka trudna.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

człowiek chociaż na 90 minut zapomina o szarej i smutnej rzeczywistości jaką jest np wojna.

0

@Barca-Messi10 i musisz te farmazony tu przynosić? mam dziwne wrażenie że ludzie specjalnie to robia żeby była afera na La Rambli.

0

@wyrek patrząc jak wygląda na boisku to gra bo musi :D

0

Messiemu kazali grać w smutnym Paryżu :D a on najchętniej by sobie usiadł na kanapie i obejrzał drużyne Xaviego.

0

@Filipfcb2000 no to będziesz miał gwint zerwany...

2

trzeba przyznać że ten Bono zajebisty bramkarz :) Głównie to on utrzymywał Seville przy życiu.

11

Dembele przy Xavim jakiś taki dojrzalszy i profesjonalny.

6

Ależ cieszy kolejne czyste konto :D

1

brakuje tylko skuteczności :D albo aż.

15

Gerard Pique:

"Miałem wtedy 18 lat i siedziałem w szatni z takimi piłkarzami jak Ruud van Nisterlooy, Ryan Giggs czy Rio Ferdinand. To było tuż przed jednym z moich pierwszych meczów na Old Trafford. Denerwowałem się jak cholera."

"Siedziałem koło Roya Keane. Szatnia nie jest duża, stykaliśmy się w zasadzie nogami. Była cisza, większość z nas była mocno skupiona. I wtedy dało się usłyszeć delikatną wibrację. Nie jakąś głośną, delikatną. Niestety to był mój telefon, który zostawiłem w spodniach wiszących wtedy ...nad głową Roya."

"Irlandczyk nie mógł się zorientować, skąd ten dźwięk i zaczął się rozglądać po szatni jak psychopata. Wyglądał dosłownie jak Jack Nicholson w "Lśnieniu". Zaczął wrzeszczeć i pytać, czyj to telefon. Cisza. Pytał dalej. Cisza. Zapytał po raz trzeci:

"Czyj k**wa p***lony telefon dzwoni!!??".

Wydukałem z siebie, że to mój, przyznałem się, przeprosiłem. Roy wtedy całkiem stracił głowę, myślałem że zes*am się ze strachu. Teraz jednak myślę... że to dobre. Żyjemy w czasach, w których dzieciaki stale wpatrują się w telefon. W United, w szatni Roya to nie miało prawa przejść."

[Twitter]

0

@mkord okey okey.

1

chce tylko przypomnieć że jutro @MesQueUnClub96 obchodzi rocznice :D mam nadzieje ze wódka już się chłodzi.

6

@cris2706 wybór kibica Barcelony jest prosty :D

0

@mkord tam gdzie transmitują mecz.

1

niesamowite jest to że trener który wniósł tyle do piłki nigdy nie wygral Ligi Mistrzów :D

Andrzej Janisz o Guardioli

(studio przed meczem Barca-Sevilla)

12

Zapraszam Angele Merkel Nicolasa Sarkozy'ego do Buczy, by zobaczyli, do czego prowadzi polityka ustępstw wobec Rosji.

Wołodymyr Zełenski.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

20

Wszystkie tęczowe flagi będą odbierane kibicom podczas Mundialu w Katarze

[Onet]

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Momals11 straszna bieda :) brak łokietników, plecaków, stara broń,hełmy, manierki itd.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@BART97 do 40 mln sam chętnie bym go zobaczył w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?