Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@abram3k nie zmienia to tego że wcześniejsze 9 asyst były "lepsze"
3
Snajperka "Ugoliok" pomaga Ukrainie.
3
Boris Johnson: zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby zagłodzić machinę wojenną Putina.
1
@IronSanHybrid tylko debile tak pisały :D
0
@PodkarpackiKibic ale kontrakt mógłby podpisać :D dużo zawodnikow którym kończy się kontrakt już teraz podpisuje i zabezpiecza się np przed kontuzją :) + gdyby był dogadany z Realem byłoby o tym głośno.
8
Kylian Mbappé: „Nie dokonałem jeszcze wyboru , wszyscy o tym wiedzą. Myślę, że są nowe możliwości i trzeba się zastanowić. Gdybym podjął decyzję, to bym ją ogłosił”.
„Czy bierzesz pod uwage przedłużenie umowy z PSG? Tak oczywiście".
Fabrizio Romano.
przecież jak on przedłuży kontrakt z Psg to kibice Realu będą tyłkami po asfalcie szorować.
4
patrząc na Pedriego to ta piłka nożna nie jest wcale taka trudna.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
człowiek chociaż na 90 minut zapomina o szarej i smutnej rzeczywistości jaką jest np wojna.
0
@Barca-Messi10 i musisz te farmazony tu przynosić? mam dziwne wrażenie że ludzie specjalnie to robia żeby była afera na La Rambli.
0
@wyrek patrząc jak wygląda na boisku to gra bo musi :D
0
Messiemu kazali grać w smutnym Paryżu :D a on najchętniej by sobie usiadł na kanapie i obejrzał drużyne Xaviego.
0
@Filipfcb2000 no to będziesz miał gwint zerwany...
2
trzeba przyznać że ten Bono zajebisty bramkarz :) Głównie to on utrzymywał Seville przy życiu.
11
Dembele przy Xavim jakiś taki dojrzalszy i profesjonalny.
6
Ależ cieszy kolejne czyste konto :D
1
brakuje tylko skuteczności :D albo aż.
15
Gerard Pique:
"Miałem wtedy 18 lat i siedziałem w szatni z takimi piłkarzami jak Ruud van Nisterlooy, Ryan Giggs czy Rio Ferdinand. To było tuż przed jednym z moich pierwszych meczów na Old Trafford. Denerwowałem się jak cholera."
"Siedziałem koło Roya Keane. Szatnia nie jest duża, stykaliśmy się w zasadzie nogami. Była cisza, większość z nas była mocno skupiona. I wtedy dało się usłyszeć delikatną wibrację. Nie jakąś głośną, delikatną. Niestety to był mój telefon, który zostawiłem w spodniach wiszących wtedy ...nad głową Roya."
"Irlandczyk nie mógł się zorientować, skąd ten dźwięk i zaczął się rozglądać po szatni jak psychopata. Wyglądał dosłownie jak Jack Nicholson w "Lśnieniu". Zaczął wrzeszczeć i pytać, czyj to telefon. Cisza. Pytał dalej. Cisza. Zapytał po raz trzeci:
"Czyj k**wa p***lony telefon dzwoni!!??".
Wydukałem z siebie, że to mój, przyznałem się, przeprosiłem. Roy wtedy całkiem stracił głowę, myślałem że zes*am się ze strachu. Teraz jednak myślę... że to dobre. Żyjemy w czasach, w których dzieciaki stale wpatrują się w telefon. W United, w szatni Roya to nie miało prawa przejść."
[Twitter]
0
@mkord okey okey.
1
chce tylko przypomnieć że jutro @MesQueUnClub96 obchodzi rocznice :D mam nadzieje ze wódka już się chłodzi.
6
@cris2706 wybór kibica Barcelony jest prosty :D
0
@mkord tam gdzie transmitują mecz.
1
niesamowite jest to że trener który wniósł tyle do piłki nigdy nie wygral Ligi Mistrzów :D
Andrzej Janisz o Guardioli
(studio przed meczem Barca-Sevilla)
12
Zapraszam Angele Merkel Nicolasa Sarkozy'ego do Buczy, by zobaczyli, do czego prowadzi polityka ustępstw wobec Rosji.
Wołodymyr Zełenski.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
20
Wszystkie tęczowe flagi będą odbierane kibicom podczas Mundialu w Katarze
[Onet]
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Momals11 straszna bieda :) brak łokietników, plecaków, stara broń,hełmy, manierki itd.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@BART97 do 40 mln sam chętnie bym go zobaczył w Barcelonie.