0

No to do dzieła De bruyne ;) , a tak na serio to wszystk ozależy od Manchesteru i ich dyspozycji . Jeśli Aguero , Silva i wspomniany już Rudy zagrają w swoim stylu to Real może mieć wielkie problemy , Hart tez będzie bardzo wazny w tym dwumeczu . Co do drugiego spotkania to będzie wielki hit , i bijatyka na noże , i teraz nie wiadomo czego się spodziewać po Bayernie bo jak oni mieli takie problemy z Juventusem i Benfica to Atletico może być spokojne , a wiemy ze oni są dużo wyższej klasy niż popredzni przeciwnicy Bayernu .

0

De bruyne ich do tego poprowadzi ;) chłop ma 24 lata tyle co Neymar i myśle ze za jakieś 2 sezony mogłby przejść do Barcy , a wtedy będzie warty po 150 kafli jak teraz takie rzeczy wyprawia .

0

Niestety w życiu piękne są tylko chwile , My cieszyliśmy się rok temu , teraz się bedzie cieszył ktoś inny , a za to za rok znowu ktoś inny kto wie może Barca . Nadal jest liga i puchar krola i gdy je wygramy to będzie naprawdę udany sezon , może MSN uda się jeszcze własny rekord pobić 122 bramek . Wszyscy teraz narzekają na Barce , ale przecież to było wiadome ze kiedyś przyjdzie gorszy moment , to nie sa maszyny ze zawsze na tych samych obrotach działają , choć nawet maszyny się psuja. Cel do końca wiadome jaki - liga i puchar krola , pozniej wzmocnienie zespołu jakimiś transferami np. Solidny obronca , obiecujący pomocnik , napastnik dla Suareza , intensywny presezon i na sezon 16/17 wjezdzamy z buta i znowu po kolei wszystkich gromimy , i odzyskamy naszą lige mistrzow :) Visca El Barca

0

Dobra już wszystko wiem , bez nerwów ;)

0

"Vidal do tej pory nie zadebiutował z Barçą w Lidze Mistrzów." Z tego co wiem to nie mogą grać w lidze mistrzów , bo grają od stycznia a liga mistrzow się wcześniej zaczęła. Dopiero od przyszłego sezonu.

0

Ciekawe czy mowiłes tak jak Mathieu strzelił na 1-0 w El Clasico w tamtym sezonie. Każdy ma swoje lepsze i gorsze chwile , Barca to nie jest maszyna , żeby mogła cały czas wygrywać , 2-2 na tak trudnym terenie , zwłaszcza przy tym co zrobiło wczoraj Atletico to dobry wynik . Teraz 12 dni przerwy i myśle, ze to dobrze zrobi zawodnikom , a potem El Clasico , które mysle ze nam wynagrodzi te 12 dni bez piłki nożnej ;)

0

Przypominam , ze nawet jak przegramy 3 mecze to i tak mamy mistrza ponieważ Atletico przegrało z nami oba mecze , ale nie sądze by Barca na to pozwoliła.

0

może nie zagra

0

Dlaczego Suarez nie gra ? z jakiegośpowodu czy po prostu w tak łatwym meczy enrique daje mu odpocząć ?

0

Najtrudniejsze spotkania to Villareal , Real sociedad , nie licząc el clasico.

0

W niedziele nie zagra za kartki , mysle ze dobrze mu to zrobi . Ale nie gadaj ze nie da się na niego patrzyć bo gra efektownie i efektywnie , to ze czasem niedokładnie poda czy straci piłke to nie koniec swiata , taka jest pilka.

1

Suarez słaby mecz , ale tez nie można wymagać od niego by w każdym meczu gral genialnie . Można powiedzieć ze jest lekka posucha 3 meczy bez gola no, ale czy to ważne przy tych wynikach. Z Eibarem będzie ciężko bo Neymar pauzuje za kartki , dlatego liczmy na to , ze El pistolero wystrzeli i trafi nie raz do bramki Eibaru .

2

Mnie cieszy bardziej to , ze Suarez jest zaraz za nim to pokazuje , ze Barcelona ma najsilniejszy atak w historii.

0

kiedyś może tak będzie

1

Ja wyczuwam nie gole Messiego , a asysty do Suareza , który zrobi comeback to England tak jak rok temu z City , co do Neymara to będzie fajny pojedynek z Bellerinem , obaj szybcy jak rakieta, ale Neymar lubi takie mecze , z trudnymi rywalami gra znacznie lepiej niż z tymi potencjalnymi spadkowiczami w lidze , i myśle , ze znowu nam pokaze jakiś pokaz dryblingów , sztuczek . Ojj będzie ciekawie.

0

Rozumiem jakby to decydowało o tym , ze bylibyśmy za aletico i realem w lidze, czy nie doszlibyśmy do finalu copa del rey . Ale jak na razie w lidze jest lepiej niż w tamtym sezonie , 6 nad atletico i 7 nad realem , a real ma ciezki mecz z malaga , atleico z villareal tez może stracic pkt , także dużo zlego to nie robi .

0

chodzi o samą lige , także watpie ze w jeden sezon strzeli tyle . Jak już coś to za dwa , trzy sezony ,

7

Obstawiam , ze fan realu . Jak Henry z Piresem tak strzelili , tez tak mowiles ? , ale raczej nie bo pewnie pokolenie gimbazy.

3

Ja nie wiem o co chodzi , ale to co oni wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie . Dajcie mi ten towar bo chce nauczyć się latac xD

0

Proszę cie , nie ośmieszaj się . Bardzo chciabym żeby tak było , ale Real się przejedzie po Romie.

1

'' otworzyć okno i wywalić kase za okno''
=(

2

Nie ma się co przejmować, jak widziałem jego uśmiech po meczu to tym bardziej, nie strzelił bramki , ale za to zaliczyl dwie asysty i bardzo dobry mecz. W niedziele będzie miał okazje coś strzelić . Zmieniając temat , jestem pod wrażeniem co w tym sezonie robi MSN , oni są nieprawdopodobni i jestem pewny , ze będą bić kolejne rekordy.

0

Najlepsze jest to, że Celta w dwumeczu pokonała Atletico i to oni będą półfinale. Przeciwnik , który jako jedyny z Barcą był stawiany do zwycięstwa .

0

Oby wyzdrowieli do sobotniego meczu bo jak nie to będzie przypal

1

Nie stać serio? Real na wszystko stać

0

Nie ma szans , ze odejdzie, a na pewno nie do Realu , bardziej bym się obawiał , ze PSG go ściągnie , ale jak już do za jakieś 2 lata .

0

Będzie się marnował w Realu , bo teraz jak jeszcze się pokłocil z Zidanem to będzie grzał ławe .

0

w takich momentach przyda się właśnie Nolito . Obstawiam ze na prawym skrzydle zagra Aleix , a na miejscu Suareza może Munir , dzięki temu co zaprezentował z Espanyolem. Chyba , ze Enrique przesunie Neymara do napadu a na lewej zagra Turan . Są jeszcze inne opcje , gra bez skrzydłowych , wtedy 4 pomocnikow i na napadzie neymar z np. Munirem . Naprawde myśle, ze będzie dobrze , a jak nie to odrobimy to w drugim meczu ;)

1

a wygra ? SUAREZ

0

kur.. zapomniałem ze Suarez nie gra . o kur

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?