IniestaXavi
Dołączył/a: sierpień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj będzie ciekawie . Ale to dobrze , przecież o to chodzi w futbolu
1
smiechu warte koniec .
0
Bravo , Alves , Pique , Boateng, Alaba , Iniesta , Busquets , De bruyne , Neymar , Messi , Ronaldo. Kto sięzgodzi , ze tak powinna wyglądać 11 roku ?
0
http://www.ligabbva.pl/rozgrywki/asysty.html
0
Nie chce sobie myśleć co by było gdyby grał przez te 2 miesiące co miał kontuzje. ale chyba dobrze to zrobiło całej drużynie bo poczuli , że bez Geniusza Messiego tez można być najlepszą drużyną świata , zwłaszcza jak się wygra 4-0 z Realem. Jeszcze tak pięknie się zacząl nowy rok dla Messiego 2 mecze i już 5 goli i 2 asysty .
0
jeb.. się w łeb
0
mając przy sobie takich zawodnikow jak messi i neymar to nie , mysle ze karne by mu wystarczyly , a z reszta o wolnych nie ma co gadac , przynajmniej ja tak uważam po tym jak zobaczyłem bramke messiego z espanyolem xDD
0
turan jest za wolny , zobacz sobie jak Aleix na prawej stronie mieszal w sevilli
0
no ale z granada jutro gra tak?
0
Ten jeba... bramkarz prawie noge messiemu zlamal , to gorzej niż ugryzienia suareza według mnie bo jak by miał cos z noga to by go wykluczylo z gry .
0
Suarez zawieszony smiechu warte , ten piepszony bramkarz nie dostal kary za o ze prawie noge messiemu zlamal , a wyzwisk to pewnie miał 2 razy więcej . Na jutro skład widze na 2 sposoby , przez to ze nie ma suareza . Zagrac podstawowa formacja tylko messi w miejsce luisa , a na prawej stronie aleix lub druga opcja 4 pomocnikow i neymae z messim z przodu , jak dla mnie lepsza by była ta pierwsza opcja bo aleix popisywal się gra na tej pozycji w sevilli
3
haha tacy zawodnicy jak James , De bruyne , Lewandowski , Muller , ze się nie znaleźli na tej liście to jest smieszne .
0
Uważam ze stałe fragmenty powinni rozłożyć na całą trójkę , Messi powinien podchodzić do wolnych z prawej strony boiska a neymar z lewej , Neymar gdy podchodzil do wolnych to w większości zamienial je na bramke chociażby z athletico w tym sezonie i z sevilla w tamtym , więcej szans nie dostawal , a w Brazyli tez piękne bramki strzelal , messi znakomicie strzela wolne ale z prawej strony , bo z lewej jest bliski perfekcji , suareza bym wyznaczyl do karnych bo potrafi je strzelac niedosc ze precyzyjnie to z duża siła czyli najtrudniej dla bramkarza , a pozatym jest to lis pola karnego.
1
Wiedzialem przed meczem , ze ciężko będzie wywieść 3 pkt . Naprawde nie da się wszystiego wygrywać , Suarez powinien strzelić, ale tam było takie zamieszanie , że nie jedenemu by się w glowie zakręcilo . Tym bardziej trzeba patrzyć na kolejne mecze latwe powinnismy wygrac , a te cięższe gramy u siebie jak np. z realem , athletico , athletic , valencia , sevilla . Mamy zaległy mecz ze sportingiem , także git .
0
Lepiej nie może być , zwłaszcza ze w styczniu
czeka na barce 9 meczy to bardzo się przydadzą
0
ja tyr ja tyr
0
Z bayerem nie ma znowu takiej straty bo awans z pierwszego miejsca pewny i messi bez neymara będzie musial ciezar gry na sobie skupic i może dzięki temu wroci do swej najlepszej dyspozycji . Z deportivo już bardziej bym go chciał ponieważ w tym sezonie się z nimi ciężko gra , a pozatym jak ma powalczyć o picziczi to wlasnie w takich meczach , bo mysle ze każdy fan barcy chce żeby to ktorys z msn zdobyl picziczi w tym sezonie.
1
O której to ma być ogłoszone?
0
Jestem ciekawy jak tridente będzie funkcjonowalo jutro z Roma w lidze mistrzow, bo Messi na pewno od pierszwej minuty zagra.
0
Wyleczy się do końca , pogra z miesiąc i znowu będzie wymiatal .
0
Ja tak samo , nawet jakby był gotowy na el clasico to mysle, ze zbyt dużo by nie wniosl , a Neymar i Suarez grają zajebicie , plus dobra forma roberto , gdyby jeszcze ta obrona się ogarnela , chociaż mathieu cos prezentuje . czekajmy do stycznia jak będą wszyscy , aleix , turan i messi już będzie ograny . Może jeszcze kogos sprowadza , był bym za jakims solidnym obronca . A co do meczu z realem to mysle ze będzie wyrownanana walka , oczywiście będziemy grac o 3 pkt.
0
W FCB Messi ma u boku busquetsa , inieste, neymara i suareza , a cr7 to jamesa , krosa , modricia , bale , benzeme itd to nie ma .
0
mathieu do pierwszego składu , widzieliście jak czyscil? mysle ze mimo wszystko razem z pique , trochę minie i się ustabilizuje.
0
a ja postawiłbym na mathieu , w tamtym sezonie czyscil wszystko
0
Zacznijmy od tego , ze to jest najtrudniejszy początek sezonu jaki Barca miała od klkunastu lat , jestem bardzo długo jej kibice mi nie przupominam sobie tak ciężkiego terminarzu , biorąc pod uwagę ze mamy tyle kontuzji i ze z gry sa wylaczeni najlepsi gracze to jest naprawdę dobrze . Miną 2-3 miesiące i Barca znowu będzie na swojej drodze tak jak w tamtym sezonie , mieli już zwalniac enrique , a on tryplet zdobył z druzyną .
1
nie rozumiem cie , Roberto jak do tej pory najlepiej się spisywal w linii pomocy , a także na prawej obronie .
0
Nie nie nie , od razu było widać jak barca przyspieszyla , podania szybkie i wogle
0
Do minuty 80 jak już było 1-1 Barcelona grala słabo , po strzeleniu wlasnie 1 bramki poczuli krew w żyłach i zaczęli atakować bo wiedzieli , ze mogą 3 pkt zdobyć i udało się , ale tak powinni grac caly mecz , a nie dopiero jak się przebudza . Jeszcze Iniesta kontuzja , naprawdę niedługo to trzeba będzie sztab szkoleniowy powolac do składu , albo Enrique będzie wybiegał na murawę , na szczęście jest Sergi Robeto , który naprawdę zaczyna pięknie grać , oby tak dalej .
0
A tymczasem lewandowski krol strzelcow lm , Bundesligi i eliminacji do euro , jest maszyna. Jak tak dalej ma strzelac to nie zdziwie się jak będzie w 3 do zlotej pilki obok ronaldo i messiego . No , ale mysle , ze nawet gdyby cr7 nastrzelal worek bramek to po tamtym sezonie messiego nikt nie ma szans.
0
Barcelony nie było , a bayeru tym bardziej , gdybym nie był kibicem barcy już dawno bym wyłączyl mecz , no ale te magiczne 2 minuty i gdy ta piła siadla suarezowi