IniestaXavi
Dołączył/a: sierpień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jezus Jezus cos czuje ze cieszko będzie bez messiego
0
sa dwa kanaly jak masz nc+ to 127/128
0
No jednak nie zgodzę się z tym Suarezem , uważam ze jeśli MSN jest w pełni zdrowe to powinno być nie tknięte. Podkreślam , że odkąd Suarez gra dla Barcelony to po raz pierwszy nie ma go w wyjściowej jedenastce.
0
Enrique dobrze myśli , wszyscy wiedza jak wąski jest skład Barcelony , dlatego z takimi przeciwnikami jak levatne , granada, las palmas itp. powinien włączać do gry zmiennikow za graczy podstawowych , którzy będą gotowi na mecze typu bayer , sevilla , real itd
0
na eleven sports , jak masz nc+ to kanal 127 lub 128
0
Jak dla mnie skład powinien wygladac tak Ter stegen , Roberto,Mascherano,Mathieu,Adriano,Rakitic,Busquets,Munir, i MSN , dlaczego nie Alves , dlatego żeby do końca wyleczyl kontuzje i żeby był gotowy na takie mecze jak Sevilla czy Sayer , a Roberto się bardzo dobrze spisywal i munir , niech sobie pogra w końcu to mecz z Levante , a trzeba oszczedzac takich zawodnikow jak Iniesta bo gdybyśmy jego stracili to już nie wiem co by było, tak samo jest z Alba .
0
ile ma niby pauzować?
0
Oficjalnie Claudio Bravo nie zagra z Athletico , roma, levante, bayerem, las palmas , sevilla , celta
0
Gdyby patrzeć na piękno piłki to Messi powinien mieć te 54 głosy , ale widać ze te 5 osob nie glosowalo za futbolem .
1
No to super się zapowiada w 1 meczu nie gra mathieu , alba , pique i chyba adriano to jaka będzie obrona , znowu vermaelen i bartra , i się skończy jak w 1 meczy superpucharu , jeszcze ten neymar , który nie gra , a jak wroci to pewnie będzie bez formy .
0
Komentarz usunięty
0
Za to co robił Pepe to bym go wsadzil do klatki i ryjem o posadzke pierdol..ą .
0
właśnie ujowo bo już będziesz wstawiony i nie obejrzysz
0
Pomyliłeś Hiszpanie z Polską chłopczyku.
0
Myśle , ze raczej na nc+ , a i 1 kolejki raczej nigdzie nie obejzymy oprócz w internecie z meczelive.
0
Liga Hiszpańska będzie transmitowana na nowym kanale eleven sports , który jak na razie jest tylko w internecie , a za pare dni ma być na cyfrowym Polsacie albo na nc+ .
1
Ja też wieze .Tylko Barca jest zdolna do odrobienia tylu bramek , robili już takie rzeczy chociażby z milane mw pierwszym meczu porazka 2-0 , a później 4-0 wygrali czyli tyle ile tu jest potrzebne , nie zapomnijmy ze barca wyszla tylko 4 podstawowymi graczami , co wiem nie usprawiedliwia ich to bo dostali srogi łomot .. Brawo Athletic , wieze Barca
0
Chyba najlepszy , nie przypominam sobie zadnego finalu tak emocjonujacego jak ten , czy to w lidze mistrzow , Europy czy euro lub mistrzostwach swiata. Brawo dla obu druzyn
0
Chwała obu drużyną za taki spektakl , tyle goli. Dla Barcelony za piękne gole , a dla Sevilli za taką zawziętość i walkę do końca , Brawooooo !!!
0
Jakos bartra i mathieu nie podnosili jeszcze z prawej ktoś był ale nie wiem kto i tez nie podnosil