19

Ale w lato media będą mieć pożywkę z Messiego. Odejdzie? Kapitan ucieka z tonącego statku. Zostaje? Obciąża finanse, blokuje rewolucję.

1

Mbappe plis com tu Real Madrid. To chyba jego najlepszy mecz jaki oglądałem z Francuzem w akcji. Nie do powstrzymania.

1

Komentarz usunięty

0

Bez kibiców słychać jak Pique się drze przy różnych

0

Dobra to trzeba wynik wytypować. 2:0 dla Barcelony, po bramce Busquetsa z wolnego i Alba ze łba.

1

@viscajasiek Słowo klucz- stadionu. Hazard jest twarzą szpitalu.

1

@Derean Tego lata galaktyczny transfer jest nieunikniony. Ktoś musi zostać nową twarzą wyremontowanego Bernabeu. Albo Mbappe albo Haaland.

1

Mam rozterki komu kibicować w dwumeczu Barca-PSG. Z jednej strony wiadomo, chciałbym żeby somsiad odpadł. Ale może jakby szejki odpadły, to może w końcu Mbappe postanowiłby odejść z tego klubu.

0

@paweldunajecfcb Aż przypomniały mi się czasy jak przed meczami Realu w LM puszczałem sobie Y Nada Mas

0

@VanBest Przecież fabuła dla obu postaci jest taka sama.

4

@Mario96w Dla mnie mimo tego co napisałeś LM> MŚ

3

Ahh zapach Ligi Mistrzów. Najpiękniejsze rozgrywki piłkarskie. Dla mnie lepsze nawet od Mundialu. Dobrze, że w tej edycji są rewanże.

0

@Zoker Wow nie spodziewałem się, że takie czynniki mogą przesądzić o mistrzostwie.

0

Co by było gdyby drużyna A i drużyna B miały tyle samo punktów, taki sam bilans bramkowy, taki sam bilans w bezpośrednich pojedynkach. Te dwa kluby byłyby mistrzami, czy byłby rozegrany jakiś dodatkowy mecz?

4

@mrboom Otoczenie zadowolone? :)

0

Co sądzicie o prawie Webstera?

0

Co kupujecie na walentynki swoim kobietkom?

1

@FC1899Barca Moim zdaniem piłkarz, który swoim faulem powoduję długi uraz u przeciwnika, powinien dostać zawieszenie na kilka spotkań. Może skończyłyby się polowania na nogi najlepszych techników piłki.

0

Aha. To niezły faul XD.

0

@LuisSalvano Chodziło o późniejsze zachowanie Messiego.

0

Ocampos jaką yerbe pijesz? Daj linka

2

Lewy obrońca Huesci by strzelił :D

1

Niesamowite jak rozwinął się Kunade pod okiem Jose Rudiniego.

10

Czaskowski ty lepiej sie za odśnierzanie siem biesz a i czajki pilnój
#muremzadudom

5

Najlepszy koncert na jakim byliście? U mnie zdecydowanie koncert Testovirona w Sopocie. Bardzo fajnie spędzony czas z rodzinką.

5

@tomek8756 Nie niszcz mu marzeń. Już i tak jedno się nie spełniło.

13

@LuisSalvano 0 euro XD

0

Szkoda chłopa. Złapał świetna formę, a tu chyba jakaś poważna kontuzja.

2

Uu Koeman odważnie. Brak Messiego i De Jonga jednocześnie.

11

Żaden hit Premier League czy Serie A nie ma podjazdu do El Clasico.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?