Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Ale w lato media będą mieć pożywkę z Messiego. Odejdzie? Kapitan ucieka z tonącego statku. Zostaje? Obciąża finanse, blokuje rewolucję.
1
Mbappe plis com tu Real Madrid. To chyba jego najlepszy mecz jaki oglądałem z Francuzem w akcji. Nie do powstrzymania.
1
Komentarz usunięty
0
Bez kibiców słychać jak Pique się drze przy różnych
0
Dobra to trzeba wynik wytypować. 2:0 dla Barcelony, po bramce Busquetsa z wolnego i Alba ze łba.
1
@viscajasiek Słowo klucz- stadionu. Hazard jest twarzą szpitalu.
1
@Derean Tego lata galaktyczny transfer jest nieunikniony. Ktoś musi zostać nową twarzą wyremontowanego Bernabeu. Albo Mbappe albo Haaland.
1
Mam rozterki komu kibicować w dwumeczu Barca-PSG. Z jednej strony wiadomo, chciałbym żeby somsiad odpadł. Ale może jakby szejki odpadły, to może w końcu Mbappe postanowiłby odejść z tego klubu.
0
@paweldunajecfcb Aż przypomniały mi się czasy jak przed meczami Realu w LM puszczałem sobie Y Nada Mas
0
@VanBest Przecież fabuła dla obu postaci jest taka sama.
4
@Mario96w Dla mnie mimo tego co napisałeś LM> MŚ
3
Ahh zapach Ligi Mistrzów. Najpiękniejsze rozgrywki piłkarskie. Dla mnie lepsze nawet od Mundialu. Dobrze, że w tej edycji są rewanże.
0
@Zoker Wow nie spodziewałem się, że takie czynniki mogą przesądzić o mistrzostwie.
0
Co by było gdyby drużyna A i drużyna B miały tyle samo punktów, taki sam bilans bramkowy, taki sam bilans w bezpośrednich pojedynkach. Te dwa kluby byłyby mistrzami, czy byłby rozegrany jakiś dodatkowy mecz?
4
@mrboom Otoczenie zadowolone? :)
0
Co sądzicie o prawie Webstera?
0
Co kupujecie na walentynki swoim kobietkom?
1
@FC1899Barca Moim zdaniem piłkarz, który swoim faulem powoduję długi uraz u przeciwnika, powinien dostać zawieszenie na kilka spotkań. Może skończyłyby się polowania na nogi najlepszych techników piłki.
0
Aha. To niezły faul XD.
0
@LuisSalvano Chodziło o późniejsze zachowanie Messiego.
0
Ocampos jaką yerbe pijesz? Daj linka
2
Lewy obrońca Huesci by strzelił :D
1
Niesamowite jak rozwinął się Kunade pod okiem Jose Rudiniego.
10
Czaskowski ty lepiej sie za odśnierzanie siem biesz a i czajki pilnój
#muremzadudom
5
Najlepszy koncert na jakim byliście? U mnie zdecydowanie koncert Testovirona w Sopocie. Bardzo fajnie spędzony czas z rodzinką.
5
@tomek8756 Nie niszcz mu marzeń. Już i tak jedno się nie spełniło.
13
@LuisSalvano 0 euro XD
0
Szkoda chłopa. Złapał świetna formę, a tu chyba jakaś poważna kontuzja.
2
Uu Koeman odważnie. Brak Messiego i De Jonga jednocześnie.
11
Żaden hit Premier League czy Serie A nie ma podjazdu do El Clasico.