Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 A na 4 BLM?
0
Piotr Zieliński to nie wykorzystany potencjał czy zawodnik, który pewnego poziomu nie przeskoczy? Jaka jest wasza opinia?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Rust_Cohle Granerud wykopał sobie grób.
2
@VenoM No tylko, że to nie fifa i nie ma tak łatwo. Znajdź kupca na ich wszystkich.
3
@l0wee Dziadek Modrić wciąga nosem całą pomoc w Realu
0
@MarioVeB! Bruno Fernandes v2
0
Sok z kiszonych ogórków wchodzi idealnie na pobudkę.
3
2021 będzie jeszcze gorszy niż 2020
4
@Coutinho007 Ja nie madrycki, ja swój chłop z Podlasia :)
10
Pozdrawiam wszystkich ramblowiczów i życze wszystkiego naj w nowym roku
2
@Sztywno Tomasz Karolak
0
Ale co ten Carvajal miał w glowie przy tym karnym? Wyobraził sobie, że na jakichś zawodach zapaśniczych jest :D
0
Elche bardzo ładnie wychodzi spod pressingu
7
To jak Marcelo wraca do obrony to jest hit
1
Ale Asensio ładnie zapierdaczył
1
@Yosemite Myślisz że będzie Fergusonem Atletico?
7
Takie reklamy na La Rambli to ja rozumiem
https://zapodaj.net/f22bc08559b90.jpg.html
1
@Arkon Szczerze, to jedynie PSG oglądałem jak byli w finale, wiec za dużo nie powiem. Taka moja subiektywna ocena :)
2
@Arkon Neuer, Courtois i Oblak.
0
@msmsms Tylko nie dla ajzensiślera
https://zapodaj.net/b9678008df068.jpg.html
1
@Valverde_In Postu nie widziałem, ale może jakieś spoilery wjechały?
5
Patrząc na obronę Chelsea to jest lipa. Ciągła niepewność. Wyprowadzenie piłki przez stoperów jest tragiczne.
0
@Chwytliwy Christensen wolał poleżeć niż wrócić do gry.
4
@Janiama Ja to bym ankietę zrobił i bym się spytał użytkowników czy poziom strony spada :D
1
@Coutinho007 Huntelaar jeszcze kiedyś.
1
Najlepszym letnim transferem Chelsea jak na razie jest Ben Chilwell. Statystyki ma dobre, a i w grze prezentuje się dobrze.
16
@ranger3120 Jak siedzisz u nich w domu to co się dziwić
14
Ronaldo będzie mieć chrypkę niedługo :D
7
@Isso89 Messi nie wie o prawie Webstera :D