0

@Coutinho007 Tzn co do Oscara, to on akurat bez szału, jedynie dobre ma stałe fragmenty gry, w Sevilli też zbytnio nie gra. A Hakimi chciał mieć 1 skład zapewniony, a takiej pewności nie miał, to poszedł do Interu.

1

@Coutinho007 Szkoda strzępić wiadomo co. Miała być rewolucja, a wyszło odzyskiwanie Marcelo czy Isco.

1

Dzisiaj chyba większość kibiców za United. Vamos United czy coś takiego :D

2

@DonMatteo901 I później zdziwienie, że młodzi do kościoła nie chodzą.

12

@VamosRakieta D. Wszystkie odpowiedzi są poprawne

0

Pytanie do Ramblowiczów. Kto jest lepszym trenerem - Pochettino czy Nagelsmann?

1

@viscajasiek Noo, trzeba go wygrać, a to jak widać w przypadku Realu jest arcyciężkie.

23

Nie dostaniesz 8 bramek od Bayernu, jeśli nie awansujesz do fazy pucharowej. U Zizou główka pracuje.

4

Ale Liga Europy to to samo co Liga Mistrzów co nie?

5

@Fawrf Ale ty to sprawdziłeś w internecie. On brał z głowy :p

2

Skład Realu:
Rodrygo Benzema Asensio
Modric Kroos Odegaard
Medny Nacho Varane Lucas
Thibo

5

Ciekawe jaki procent Polaków wyemigruje w przeciągu 4 lat. To jaki u nas jest pierdolnik, to pewnie spowoduje masowe wyjazdy młodych.

0

@Transu96 To jest dobre pytanie :/

5

Raul Jimenez z pękniętą czaszką. Oby wrócił w pełni zdrowia. Dalsza kariera stoi pod znakiem zapytania. Oby wrócił, ale pewnie będzie musiał mieć coś podobnego, co miał Petr Cech.

0

@budel17 To nie lepiej kupić wielosezonówki?

1

@fcb710 W tamtych latach dziennikarze mogli głosować tylko na zawodników z Europy.

0

@barteq Ciekawe jest jeszcze to czy zrezygnowałby z Xaviego, gdyby ewidentnie by mu nie szło trenowanie Barcelony.

5

48

Czy wiecie, że w języku polskim istnieją zarówno "instruktaż" jak i "instruktarz"?
"Instruktaż to instruowanie kogoś, udzielanie instrukcji.
"Instruktarz" zaś to zbiór instrukcji, zwłaszcza przepisów skarbowych. Słowo to jest wprawdzie przestarzałe, ale wciąż jak najbardziej poprawne.
Taka ciekawostka z fp Galileo Polska.

0

Co by nie mówić to świetna wrzutka Vasquezinho.

3

Vidal to jest taki bezmózg. Inter walczy o przejście dalej do fazy pucharowej. A ten po żółtej kartce się przystawia do sędziego.

2

Nam strzelać nie kazano

3

Maradona najlepszy piłkarz XX wieku. Wielka strata piłkarskiego świata. Śmierć jednak nikogo nie ominie :/

0

@marcin62 Mbappe jest świetny, ale moim zdaniem już teraz Haaland go przewyższa, a jest 2 lata młodszy. Generalnie zależy gdzie chłopaki dalej pójdą grać. Jak nie trafią z dobrym klubem to może kariera przystopować.

3

Haaland oczywiście strzela. To będzie najlepszy piłkarz na świecie za 2 czy 3 lata. Świetny napadzior.

2

Co się tak wgl stało z Eriksenem? Jeszcze rok czy dwa lata temu to był topowy pomocnik. Teraz grzeje ławkę w Interze. Wypalił się?

5

@jeyx77x Sławomir Świerzyński.

0

@FC1899Barca I cyk poszedł głos na Marquinhosa.

0

Quebonafide czy Taco Hemingway?

4

@NeroTFP No git. Walka o koronę króla strzelców z Ronaldo i Lukaku niech trwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?