Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Chinaski Fajne to Edynbra
1
@NeroTFP Taktyk :)
2
@NaFazieHitman W PL są tylko 3 zmiany.
7
@Danny Gaucho Lincz w mediach społecznościowych.
5
Halo policja, proszę przyjechać na La Ramblę.
21
Skończyłem właśnie Gambit Królowej. Ależ ten serial się dobrze oglądało. O szachach wiem niewiele i nie interesują mnie. A ten serial i tak mnie wciągnął. Smaczkiem jest jeszcze rola Marcina Dorocińskiego.
2
@JORD10 Dla mnie tylko ten karny co Marcelo sprowokował jakiś dziwny, ale nie oglądałem powtórek, więc może i też prawidłowy. Reszta była klarowna.
0
@Jordi10 Ramos udzielał wywiadu po tym meczu i krytykował Var?
0
@Jordi10 Przecież VAR jest za Realem xd
0
@danio1899 A jednak miałem rację.
1
@FafitFCB Wahania formy Marcelo? Przecież on od 2 albo i 3 lat gra gówno.
0
Co jak co, ale Koeman gdyby był trenerem Realu, to byłby płacz na konferencji.
0
@ObiektywnyKibic121 No akurat on w tym meczu musi, bo nie ma żadnego zdrowego prawego obrońcy. Choć fakt faktem, że go już w klubie nie powinno być dwa lata.
0
@Yosemite Ta szturm. Tam nie ma komu strzelać. Chyba, że Ramos z główki albo z karnego.
5
Varane i Asensio to jest dramat. Vasquez to też niezły aparat. Każdy w swoim polu karnym chowa ręce, a ten chillera totalna utopia :D
3
Marcelo i Isco w pierwszym składzie. Wyczuwam stratę punktów.
1
@Ojciec5tkidzieci Jednak stawiam na Seville. Mają szerszą kadrę.
2
@Yosemite I wtedy nagle wjeżdża 3 sezon i wszystko się sypie.
0
Kto jest lepszym piłkarzem? Raul czy Benzema?
3
Nie wiem czy dużo osób ogląda Chelsea, ale chciałem napisać, że widać że drużyna ze sobą już się zgrała i oglądanie The Blues to czysta przyjemność. Ziyech gra bardzo dobrze, a dopiero zagrał kilka meczów. W końcu jest bramkarz, który nie puszcza każdego strzału w światło bramki. No i Thiago Silva, który zarządza obroną.
0
@kkbarca Jak okienko transferowe się otworzy :)
0
Komentarz usunięty
1
Jak się nazywają wasi pupile? Ja mam pieska, który nazywa się Bobi.
1
Czemu Tello i Fekir dziś nie grają?
0
@Lokoo No właśnie ja tam kupiłem i nie wiem czemu ale tak jakby nie zaliczylo konta ps plus.
0
@YoNoEntiendoNada Nekro ma bana
0
@dominik127pl Ja jednak myślę, że mój nauczyciel wf gdyby nie kontuzje.
3
@Joe_Pesci Zawsze będzie kogoś brakować, bo było tylu wspaniałych piłkarzy.
0
Takefusa Kubo czy Rodrygo. Kto ma większy potencjał?
38
Milan nie przegrał meczu od 8 miesięcy. Wczoraj obstawiłem ich zwycięstwo. To jest właśnie alegoria mojego życia.