2

@Chinaski Fajne to Edynbra

1

@NeroTFP Taktyk :)

2

@NaFazieHitman W PL są tylko 3 zmiany.

7

@Danny Gaucho Lincz w mediach społecznościowych.

5

Halo policja, proszę przyjechać na La Ramblę.

21

Skończyłem właśnie Gambit Królowej. Ależ ten serial się dobrze oglądało. O szachach wiem niewiele i nie interesują mnie. A ten serial i tak mnie wciągnął. Smaczkiem jest jeszcze rola Marcina Dorocińskiego.

2

@JORD10 Dla mnie tylko ten karny co Marcelo sprowokował jakiś dziwny, ale nie oglądałem powtórek, więc może i też prawidłowy. Reszta była klarowna.

0

@Jordi10 Ramos udzielał wywiadu po tym meczu i krytykował Var?

0

@Jordi10 Przecież VAR jest za Realem xd

0

@danio1899 A jednak miałem rację.

1

@FafitFCB Wahania formy Marcelo? Przecież on od 2 albo i 3 lat gra gówno.

0

Co jak co, ale Koeman gdyby był trenerem Realu, to byłby płacz na konferencji.

0

@ObiektywnyKibic121 No akurat on w tym meczu musi, bo nie ma żadnego zdrowego prawego obrońcy. Choć fakt faktem, że go już w klubie nie powinno być dwa lata.

0

@Yosemite Ta szturm. Tam nie ma komu strzelać. Chyba, że Ramos z główki albo z karnego.

5

Varane i Asensio to jest dramat. Vasquez to też niezły aparat. Każdy w swoim polu karnym chowa ręce, a ten chillera totalna utopia :D

3

Marcelo i Isco w pierwszym składzie. Wyczuwam stratę punktów.

1

@Ojciec5tkidzieci Jednak stawiam na Seville. Mają szerszą kadrę.

2

@Yosemite I wtedy nagle wjeżdża 3 sezon i wszystko się sypie.

0

Kto jest lepszym piłkarzem? Raul czy Benzema?

3

Nie wiem czy dużo osób ogląda Chelsea, ale chciałem napisać, że widać że drużyna ze sobą już się zgrała i oglądanie The Blues to czysta przyjemność. Ziyech gra bardzo dobrze, a dopiero zagrał kilka meczów. W końcu jest bramkarz, który nie puszcza każdego strzału w światło bramki. No i Thiago Silva, który zarządza obroną.

0

@kkbarca Jak okienko transferowe się otworzy :)

0

Komentarz usunięty

1

Jak się nazywają wasi pupile? Ja mam pieska, który nazywa się Bobi.

1

Czemu Tello i Fekir dziś nie grają?

0

@Lokoo No właśnie ja tam kupiłem i nie wiem czemu ale tak jakby nie zaliczylo konta ps plus.

0

@YoNoEntiendoNada Nekro ma bana

0

@dominik127pl Ja jednak myślę, że mój nauczyciel wf gdyby nie kontuzje.

3

@Joe_Pesci Zawsze będzie kogoś brakować, bo było tylu wspaniałych piłkarzy.

0

Takefusa Kubo czy Rodrygo. Kto ma większy potencjał?

38

Milan nie przegrał meczu od 8 miesięcy. Wczoraj obstawiłem ich zwycięstwo. To jest właśnie alegoria mojego życia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?