72

@MaTt_BarcaFan No to współczuję Ci trochę, bo to co on zrobił to jest plucie w twarz ludziom, którzy kupili ppv dla tej walki.

0

@nopasanada I tak zrobisz co zechcesz, to po co pytać.

0

@MaTt_BarcaFan Widocznie jest bardzo przywiązany do tego klubu.

0

@tobiasson92 Coś w tym jest. Z 11 meczowej wyróżniłbym tylko Lukaku, Hakimiego i Barelle.

0

@Encore A to inna sprawa. Mi się wydaję, że Mbappe za bardzo gwiazdorzy. Faktem jest też to, że moim zdaniem nie rozwija się lub powoli się rozwija. On już 2 lata temu powinien opuścić Francję.

2

@Encore Ja jestem ogromnym fanem Haalanda i wyżej cenię Norwega.

5

@patataj Ban za własną twórczość.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@333tricampeones333 Ale po niego nie tylko Borussia się zglaszała. On po prostu chciał przejść do BVB.

50

@Messibestplayerintheworld To jak ty deprecjonujesz klasę Ronaldo to jest aż zabawne.

7

Gdzie te czasy, kiedy to Real i Barcelona to były potęgi :/ Przecież teraz to 1/8 LM to maks. W lidze też dramat. Obie drużyny przespały wymianę pokoleniową i popadły w marazm. Nietrafione transfery za grube miliony, fatalny styl lub brak stylu gry. Źle się ogląda taki wyścig ślimaków.

0

@Elosek Tylko gdzie miałby trafić. Tak na prawdę nie ma gdzie iść.

1

Najman to jest turbo debil

0

@Cariones Gra Realu.

0

@pafcioxxx O kurczę to lipa dla niego. Oby się wylizał szybko.

0

Co dla Pique się stało?

0

@kuz Nie ma klauzuli strachu.

1

@marcin62 Sancho jest lepszym LO od Daviesa xd

4

@Nieznajomy Wskaż mi lepszego. Jeśli chcesz napisać Albe to nawet nie odpisuj.

28

@Mns21 @Rewolucja123 Sancho I Davies to jest top na swojej pozycji. Davies nawet najlepszy LO. Fati dopiero zaczyna. I nie mówię, że na tej liście go nie powinno być, bo jak najbardziej zasługuje. Ale na pewno powinien być za tą dwójką.

0

@puyol_presidend5 Nie stawiaj na Real. Nie ma Ramosa, Benzemy, Casemiro.

9

@BarcaInfo Fati nad Daviesem i Sancho xd

0

@Yosemite Który to był rok?

6

Lewandowski vs Buzzer na Fame MMA 9

0

Płacheta jak młody CR7

9

@Witam Jedyny full jaki szanuję, to mocny full.

0

Ja to bym zdelegalizował zespół Bayer Full. Dziękuję za uwagę.

4

@Cariones 是 (15個字符)

0

@Odcinkowy Nie wiem ciągle słucham jednej jest taka cudowna :D

27

Majteczki w kropeczki łohohoho. Ale super płytę kupiłem. Nie mogę przestać słuchać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?