Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
72
@MaTt_BarcaFan No to współczuję Ci trochę, bo to co on zrobił to jest plucie w twarz ludziom, którzy kupili ppv dla tej walki.
0
@nopasanada I tak zrobisz co zechcesz, to po co pytać.
0
@MaTt_BarcaFan Widocznie jest bardzo przywiązany do tego klubu.
0
@tobiasson92 Coś w tym jest. Z 11 meczowej wyróżniłbym tylko Lukaku, Hakimiego i Barelle.
0
@Encore A to inna sprawa. Mi się wydaję, że Mbappe za bardzo gwiazdorzy. Faktem jest też to, że moim zdaniem nie rozwija się lub powoli się rozwija. On już 2 lata temu powinien opuścić Francję.
2
@Encore Ja jestem ogromnym fanem Haalanda i wyżej cenię Norwega.
5
@patataj Ban za własną twórczość.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@333tricampeones333 Ale po niego nie tylko Borussia się zglaszała. On po prostu chciał przejść do BVB.
50
@Messibestplayerintheworld To jak ty deprecjonujesz klasę Ronaldo to jest aż zabawne.
7
Gdzie te czasy, kiedy to Real i Barcelona to były potęgi :/ Przecież teraz to 1/8 LM to maks. W lidze też dramat. Obie drużyny przespały wymianę pokoleniową i popadły w marazm. Nietrafione transfery za grube miliony, fatalny styl lub brak stylu gry. Źle się ogląda taki wyścig ślimaków.
0
@Elosek Tylko gdzie miałby trafić. Tak na prawdę nie ma gdzie iść.
1
Najman to jest turbo debil
0
@Cariones Gra Realu.
0
@pafcioxxx O kurczę to lipa dla niego. Oby się wylizał szybko.
0
Co dla Pique się stało?
0
@kuz Nie ma klauzuli strachu.
1
@marcin62 Sancho jest lepszym LO od Daviesa xd
4
@Nieznajomy Wskaż mi lepszego. Jeśli chcesz napisać Albe to nawet nie odpisuj.
28
@Mns21 @Rewolucja123 Sancho I Davies to jest top na swojej pozycji. Davies nawet najlepszy LO. Fati dopiero zaczyna. I nie mówię, że na tej liście go nie powinno być, bo jak najbardziej zasługuje. Ale na pewno powinien być za tą dwójką.
0
@puyol_presidend5 Nie stawiaj na Real. Nie ma Ramosa, Benzemy, Casemiro.
9
@BarcaInfo Fati nad Daviesem i Sancho xd
0
@Yosemite Który to był rok?
6
Lewandowski vs Buzzer na Fame MMA 9
0
Płacheta jak młody CR7
9
@Witam Jedyny full jaki szanuję, to mocny full.
0
Ja to bym zdelegalizował zespół Bayer Full. Dziękuję za uwagę.
4
@Cariones 是 (15個字符)
0
@Odcinkowy Nie wiem ciągle słucham jednej jest taka cudowna :D
27
Majteczki w kropeczki łohohoho. Ale super płytę kupiłem. Nie mogę przestać słuchać.