Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Fawrf No i namówił ;D
1
@Fawrf A ja 1200 :)
11
Ryba psuje się od głowy. To jest jasne. O tym, że Brzęczek nie powinien być selekcjonerem wiedział chyba nawet niedzielny kibic. Boniek prowadzi naszą kadrę do upadku. Tak wielkie ego nie może przyznać się do błędu zatrudnienia Buzzera. Nie ma co liczyć na zmianę trenera.
13
@masq Myślę, że nastolatkowie oglądają najwięcej seriali, a BB to topka seriali, nic dziwnego że zna ten serial.
4
@DaPi Lubiła tańczyć, pełna radości tak, zawsze płaciła VAT.
47
6 zer, chciałbym kiedyś zrobić 6 zer.
Premier pyta mnie czy wysłać jeszcze, bardzo proszę.
6
@IronSanHybrid Wielga Edyda Górniag
1
@kerouac Na pewno Isco
0
@BarcaInfo Rüdiger na pewno będzie tańszy od Garcii, jak on ma kontrakt do 2022.
0
Wszyscy beneficjenci funduszu wsparcia kultury. Świzdu gwizdu 400 baniek poszło w...
https://www.gov.pl/attachment/953bf467-f820-4022-9f71-bd51551e51d0
0
Pytanie do Was na dzisiaj. Kto obecnie jest lepszym piłkarzem, Mbappe czy Haaland? Oraz, który z nich ma większy potencjał? Zapraszam do dyskusji.
1
Słucham sobie utworu Guziora pt. "Fala" i strasznie męczy mnie w tym kawałku zwrotka Oskara. Za każdym razem mam ochotę przewinąć jego moment.
2
@Explode To może ja faktycznie poczekam :D
0
@marcin000019 No pliska, szybko potrzebuję.
1
Pomoże ktoś? Jestem słaby z matmy jak siki pająka.
9x-7i > 3 (3x -7u)
4
@Mat_Cat Bitwa w lidlu
0
@HERORICH2 W tym rządzie to wszyscy tacy sami jak sasin.
0
@joloskyy Nie prawda. Najważniejsze żeby mi smakowało
1
@clyde Wygląda nawet fajnie. Najważniejsze żeby nie był za słodki. Ja np. nienawidzę bezy
1
@barcanawieki Ja kiedyś widziałem w Leroy Merlin
0
@Colon Łezka się zakręciła w oku nie powiem. Za bardzo wrażliwy jestem :)
1
@VamosRakieta Poziom strony w odwrocie :D
9
@LuisSalvano Widzę, że jesteś obeznany w temacie :P
0
@Bykunn Przeglądałem właśnie te media experty i inne takie i są jakieś samsungi, philipsy, ale boję się że w tej cenie są one mocno okrojone i najzwyczajniej w świecie słabe.
0
Zna się tu ktoś na telewizorach? Są jakieś tv w okolicy 1500 zł? Max 50 cali. Chodzi mi o taki co nie zepsuje się po roku, tylko posłuży chociaż te 3 lata.
1
@MesQueUnClub96 Hymn Realu jest bardziej zagrzewający do walki moim zdaniem.
0
PSG ściąga latem Messiego i Ronaldo, ale sprzedaje Mbappe. Atak Neymar Ronaldo Messi. Byliby faworytami do wygrania LM?
1
@SiSenior @Khajio Zdania ekspertów są podzielone.
0
Z jakiej okazji ten dzisiejszy marsz?
9
@koksik2700 Jeż of course :D