0

@pikass14 Dokładnie tak samo moja dziewczyna miała i w sumie nadal ma. Jak pstryknięcie palca.

0

@VeB 1899 Udałem się do lekarza rodzinnego, zrobiłem wymaz i po dwóch dniach dostałem wynik.

1

@LionelM95 Nie, przy zwykłym przeziębieniu bywało gorzej.

0

@ranger3120 Ogólne osłabienie.

0

I cyk, covid oficjalnie w moim organizmie.

7

@student97r Robię screena póki post jeszcze jest. Oczywiście Panie studencie w pełni się zgadzam i popieram.

7

@clyde Fabuła w San Andreas jest genialna. Do tego CJ. Wszystko tam zagrało. Gra ponadczasowa.

10

@BarcaInfo Wielki fan teorii spiskowych xd

5

Captain Jack mmm. Uwielbiam

0

@justfootball 0:0 albo 1:1. Myślę, że to będzie bardzo nudny mecz. Ot takie przeczucie.

2

@ViscaBarca123 Akurat to, że jest fanem Barcelony to nic nie znaczy. Neymar za małolata kibic Realu, Isco czy Modrić za Barcą. Albo dość świeży przypadek Take Kubo. Dla piłkarza obecnie najważniejszy jest hajs i projekt sportowy.

0

@Tomo1989 Uuu rasizm

1

@Deathwing112 Mnie bardziej tego robota. Przez tę reklamę muszę odświeżyć stronę, bo inaczej nie da się nic zrobić.

0

Swoją drogą Zidane to jest najbardziej nieprzewidywalny trener na świecie. Dwa wcześniejsze mecze ze słabymi drużynami i dwie porażki po beznadziejnej grze. Przychodzi mecz z Barceloną na Camp Nou i wgl inna drużyna Realu jest na boisku. I pewnie za mecz albo dwa będzie to samo co z Cadizem czy Szachtarem.

8

@Fawrf Mamo oni mnie obrażają xd

0

No i to jest właśnie różnica między Vinim, a Fatim

1

Vinicius niezła sonda do kosmosu

2

@Esteban_ Messi ma jeszcze co najmniej 3 lata grania na najwyższym poziomie. Na pewno będzie w top2 tylko pytanie czy pierwszy, czy drugi.

1

@baczmus Jeśli chodzi o konfę to gospodarczo jestem za nimi, ale światopogląd to jest dramat.

1

@Mario96w Ramos trenuje, Carva to w grudniu może wróci, a Hazard za miesiąc.

5

@Tomek_TF Wyraźnie napisałem o przekrzykiwaniu się. O normalnej dyskusji nie pisałem.

5

@DLFCB Klasa. Szkoda, że dzieci nadal będą się przekrzykiwać, który lepszy zamiast cieszyć się obydwoma w ich ostatnich latach kariery.

1

@Danny Gaucho Trudno się nie zgodzić Panie Statham :)

0

Przeglądanie La Rambli
na telefonie jest tragiczne.

0

@MESSIah16 Gdzie Lewy, a gdzie Aguero.

7

Wczorajszy Real z pierwszej połowy dostałby baty od Lecha. I to jest fakt.

20

Lech gra bez żadnego wstydu. Brawo!

0

Ronaldo nie zagra z Barceloną?

73

@Mysliwy A ja się nie wstydzę. Polska ma naprawdę piękną historię, którą warto wspominać i być z niej dumnym.

5

Ciekawe kogo Kondogbia uważa za najlepszego piłkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?