Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To co Wijnaldum kontrakcik na 5 lat?
0
@Ghotti Przecież on odchodził po to żeby być gwiazdą numer jeden w klubie.
0
@MarioVeB! Jak Messi odejdzie, to na pewno temat Neymara wróci.
0
@Wittgenstein No nie do końca. Maldini grał w potężnym Milanie.
6
Ter Stegen
Semedo Lenglet Pique Alba
Pjanić De Jong
Trincao Coutinho Fati
Griezmann
Co sądzicie o takim składzie?
1
Dopiero teraz zauważyłem, że Jagiellonia wróciła do swojego starego herbu.
15
@Danny Gaucho Ma 100% racji.
4
Klasyk bez Ronaldo i Messiego. A już za parę lat bez Ramosa, Pique. Strasznie dziwnie będzie bez nich.
0
@Misanthrope A ile banów by było.
0
Messi do Realu. Przyda się na rotację z Rodrygo xD. Może pójść w ślady Figo.
7
Lewy zdecydowanie piłkarz roku.
0
@Cave Neymar 222 bańki, Di Maria 63
0
@avanes Real- Atletico 2016 to też jakiś wybitny finał nie był.
2
Mbappe w drugiej połowie coś w końcu ustrzeli.
0
Mbappe dziś strzela 2 bramki, ale Bayern wygrywa 3:2. Stawiajcie 5 groszy.
0
@Wossi61FCB Atak to rozumiem, ale z tym że PSG ma równie mocną pomoc co Bayern to poleciałeś.
1
@LeoKrol W te okienko na pewno nie odejdzie.
3
Brawo Lewy! Ale komentarz tragiczny.
6
Ale trzeba przyznać, że Bayern-PSG to będzie potężne meczycho. Bayern na pewno będzie musiał zagrać inaczej niż z Barca i Lyonem. Już Lyon w tej pierwszej połowie mógł im strzelić 2 bramki dzięki kontratakowi.
24
Jak tak można?! Żeby Polaka rodaka faulować. Czerwona i zawieszenie do końca kariery.
5
Lewy nawet jakby specjalnie samobója strzelił, to komentatorzy by spuszczali się nad nim.
13
Szkoda mi mojego rodaka XD
0
Lopes co Ty mi tu Polaka rodaka taranujesz?!
66
Co za ludzie?! Jakiś koleś mając w domu chorą siostrę na covid, przyszedł sobie normalnie do pracy i teraz wszyscy idziemy na kwarantanne. Dramat.
21
Ja to bym widział Bartomeu w roli trenera.
4
Tylko gdzie niby on miałby iść. Tak na prawdę nie ma gdzie.
0
Cena za Aouara po tym meczu sporo wzrosła. Chyba, że ma klauzulę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Koniec. Lyon awansuje.
Edit. Mówiłem
0
Gabriel Jesus schowany do kieszeni.