Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślicie, że Manchester United w końcu wraca na właściwe tory? Czy Arsenal za sezon lub dwa wróci do TOP 4?
29
Tak będzie, potwierdzone info.
1
@SHIBA Podziwiam, że znajdujesz czas i chęci na robienie tego contentu. Tak trzymaj :D
1
Neymar w Juventusie albo w Manchesterze United/City za jakieś dwa lata. Myślicie, że to realne?
0
@Kamiloza91 Leicester niech wygra. A United niech wygra LE.
0
@jeyx77x Diego Costa oczywiście.
1
@NeroTFP Sergio Ramos, CR7
0
@Kubusek^^ Dziękuję :>
0
Polecacie jakiś transmiter do 100 zł?
1
@kerouac Inter. Reszta wydaje się jakby w paincie robiona albo w szkolnym zeszycie.
0
Jeśli kupiłem auto i mój ojciec jest współwłaścicielem, to który formularz PCC muszę wypełnić?
2
@FanBarcy22 Anglia też bardzo mocna, może coś w końcu wygra. Ale faworytem dla mnie Francja.
4
@NeroTFP Brzęczek, Smuda, Hajto
2
@Danny Gaucho I bardzo dobrze. Jeszcze 2-3 lata pogra na wysokim poziomie.
0
Śledził ktoś na bieżąco grę Bellinghama? Tak młody piłkarz, a rozegrał 39 meczów w Championship strzelając 4 bramki i zaliczając 3 asysty. Chodzą jakieś pogłoski transferowe z nim związane? Kogo przypomina stylem gry?
10
@MichalZZZ Dorota Wellman
0
@Cwaniak4 A racja, mój błąd.
0
@Szpenser Przewrotka Ronaldo, Bale'a
4
@zadafcb Ok. Sorry for my bad English
0
@KamilZ To prawda, krytykowałem ten transfer. Był Reguilon, a i cena była wysoka.
0
Ale mnie denerwuje te wrzeszczenie Andrzeeeej Duuudaaa
4
@VamosRakieta To ja powiem dla odmiany, bo CR już był- Frank Lampard
0
Panowie szukam auta w okolicach 10000 zł. Najlepiej jakieś małe, tanie w eksploatacji.Polecicie jakiś konkretny model?
9
@Encore Co mnie to interesuje?! Chyba Ci się strony pomyliły. Już na kafejkę.Hehe :-DDD
https://zapodaj.net/7e2ed651bd7b7.jpg.html
31
Tak bardzo nie lubię, gdy kierowcy zjeżdżający z ronda nie włączają kierunku. Czekam wtedy jak głupek.
1
@Chwytliwy Baranowicka
1
@DonAndrzejos Białystok.
1
Ale ta pogoda bywa szalona. Jeszcze 5 minut temu było słoneczko, upał. Teraz jakieś urwanie chmury, ulice zalane.
4
No to byle do 14:00. Dobry deń, dobry deń.
0
Pytanie kto pierwszy "spuchnie", bo tempo bardzo mocne.