Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chleb czarny czy biały?
1
@kerouac Lanę bardzo lubię. Ulubiony utwór? Najczęściej wracam do Video Games.
1
@AllBundy Panie ja mam wuja w Stanach, jak idę ulicą, to sąsiedzi mi się kłaniają :D
3
@NeroTFP Są też Ci, którzy zwracają się bezosobowo.
1
@Kapitan hawk Pamiętam jakby to było prawie 7 miesięcy temu :D
2
@AmigoBlancos Pamiętam, że Bale w tym meczu robił niezły wiatr, ale też ile sytuacji zmarnował. No i oczywiście genialny Di Maria.
1
@Coutinho007 Oj tak. Choć mniej więcej w tym samym czasie Ramos odejdzie lub zakończy karierę, co bardzo mocno odbije się na drużynie.
1
@Bykunn Jak nie wiadomo czemu, to już wiadomo czemu :)
4
@Hushovt Przecież GTA swoją premierę miało chyba w 2013r. Jak wyjdzie następna część, to większość graczy kupi grę szybko zamiast czekać 7 lat.
1
@Messinio82 Jakie pytania, takie odpowiedzi.
3
@VamosRakieta Jak dobrze mieć w domu osobę, która w miarę ogarnia strzyżenie :D
5
@MesQueUnClub_87 Dla mnie Wyspa Tajemnic to istny majstersztyk.
2
@NeroTFP Ja gdzieś coś kiedyś przeczytałem, że powtarzanie się tego samego snu, to sposób w jaki nasza podświadomość szuka rozwiązania problemu w realnym świecie.
46
Też tak macie, że piszecie jakiś komentarz np. odpowiadacie komuś i w trakcie pisania się rozmyślacie i usuwacie cały wpis?
0
@Veb1233 Ja akurat w ten koniec Barcelony nie wierzyłem. Dopóki u was jest Messi, to nie wiem co by się musiało stać, żeby Barca podzieliła los Milanu. Barcelonę czeka ciężki okres, ale za 3 lata.
1
@MichVeB Niedosyt jest zdecydowanie. Niestety kontuzje uniemożliwiły mu rozwinięcie w pełni "skrzydeł". A później te kontuzje zostały mu w głowie, coś się pomieszało i wyszło Wales, Golf, Madrid in that order :D
1
@Jaca27 @Commando Aż przypomniał mi się odcinek Miodowych Lat jak Kurski, Karol i Norek poszli na mecz Legii :D
3
Finał Ligi Mistrzów przy pustych trybunach. To będzie piękne.
42
Za rządów PO nie było darmowego GTA V. Kolejny sukces PiSu.
0
@deyna2018 Nie ma limitu.
0
@PieN U mnie załadować się nie może :D Ile GB jest do pobrania?
7
Epic Games padło z przeciążenia.W sumie nic dziwnego :D
1
@Striker Jezu...Snuj sobie dalej takie teorie.
3
@HeinzDundersztyc Odnoszę to samo wrażenie.Tworzy Bóg wie jaką ideologię związaną z rapem.Im dalej, szerzej ten challange się rozejdzie tym tylko lepiej.
2
@VamosRakieta Tego broń Boże nie neguję :)
5
@VamosRakieta @Striker A czy asysty nie są w jakimś stopniu przelicznikiem na to, kto jest dobrym kreatorem gry?
3
@Kengo Ronaldo ma więcej asyst od Xaviego (wg danych z transfermarkt), ale ok.
0
@4drian0 Ja tego nawet nie widziałem xD. Serio są jeszcze inne strony w internecie.
1
@4drian0 Nie ograniczaj się jedynie do polskich redakcji.
1
@JimMorrisonFCB Nie @4drian0 Piszę o tym już większość pismaków o grach, choć tak jak piszę @Messibestplayerintheworld pewności jeszcze nie ma.