Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@justfootball Ban dla @Danny Gaucho za multikonto :D
0
@Hiacynk 1.Jennifer Aniston
2.Angelina Jolie
3.Charlize Theron
4
Nie wiedziałem, że Jessy Lingard wykręcił w tym sezonie tak znakomite statystyki.Otóż Anglik w Premier League w 20 meczach (rozegrał 390 minut), nagromadził aż 0 bramek dorzucając do tego 0 asyst.Imponujące liczby.
1
@Hiacynk Dla mnie jednak Joaquin Phoenix i Heath Ledger byli lepszymi Jokerami.
4
Ciekawostka usłyszana w radiu : W czasach, gdy na Ziemi były dinozaury, doba trwała 30 minut krócej.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kajtek77 Jeszcze kiedyś był taki serial "Mamuśki", tam Karolak też zagrał nieźle.
0
@DonAndrzejos Dla Pereza też.Niedawno skończył 73 lata.
1
@Lord_Vader Szanuję za samokrytykę :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Mari0 Czyli wiadomo jak walczyć z tym wirusem. Z pół obrotu go!
0
@LuisSalvano Gdzieś czytałem, że już nie ma obowiązku iść na mszę niedzielną. Mam nadzieję, że pójdą dalej i mszę zostaną wstrzymane.
5
@volume4443 To tylko gra. Poza tym lepiej grać nie wychodząc z domu, niż wychodzić nie potrzebnie i ryzykowac swoje zdrowie i innych.
0
@Klaudix Dalej kogoś śmieszy hehe Sosnowiec, hehe Radom czy hehe Podlasie?
0
@Avada Kedavra Śmierć jedynym sposobem poniesienia konsekwencji? Ok
0
@Danny Gaucho Napisałem "mam nadzieję, że poniosą", a nie że poniosą.
2
Jak ta pandemia się skończy, to mam nadzieję, że Chiny poniosą w jakimś stopniu odpowiedzialność za to. Już, gdy był tam pierwszy przypadek powinni to wyjawić publicznie, to oni postanowili zatuszować sytuację i wyjawili jak już sytuacja wymykała się z pod kontroli.
35
@4drian0 Wymienię 10 kg mąki tortowej na Audi RS7.
1
W tym roku mam maturę. Ciekawe czy do tego czasu dalej będzie taki młyn czy to wszystko się uspokoi. W tamtym roku strajk nauczycieli, w tym wirus. Ciekawe co w następnym.
0
Dla Spurs w tym meczu nie wychodzi nic. Są totalnie rozbici.
1
@Chwytliwy Zaścianki
0
@Chwytliwy Obrzeża.
0
@Chwytliwy Biedra
0
Ludzi tłum, a tylko dwie kasy otwarte. Najgorzej.
0
@Triv44 Pierogi :)
23
Aż jakoś tak smutno się zrobiło
https://zapodaj.net/9717e34557f58.jpg.html
2
@Barwindg Moje miasto takie piękne :)
1
@Nano22 Mnie irytuje, gdy ktoś często kończy zdanie słowem "ty". Na przykład : Poszedłem do sklepu ty, a tam jaka laska stoi ty, to myślę podbijam ty... Itd
5
@macio_944 Murzyn WON! Świetny odcinek :D
9
@Rewolucja123 Taktycznie
https://zapodaj.net/bb83762abd548.jpg.html