6

@justfootball Ban dla @Danny Gaucho za multikonto :D

0

@Hiacynk 1.Jennifer Aniston
2.Angelina Jolie
3.Charlize Theron

4

Nie wiedziałem, że Jessy Lingard wykręcił w tym sezonie tak znakomite statystyki.Otóż Anglik w Premier League w 20 meczach (rozegrał 390 minut), nagromadził aż 0 bramek dorzucając do tego 0 asyst.Imponujące liczby.

1

@Hiacynk Dla mnie jednak Joaquin Phoenix i Heath Ledger byli lepszymi Jokerami.

4

Ciekawostka usłyszana w radiu : W czasach, gdy na Ziemi były dinozaury, doba trwała 30 minut krócej.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kajtek77 Jeszcze kiedyś był taki serial "Mamuśki", tam Karolak też zagrał nieźle.

0

@DonAndrzejos Dla Pereza też.Niedawno skończył 73 lata.

1

@Lord_Vader Szanuję za samokrytykę :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Mari0 Czyli wiadomo jak walczyć z tym wirusem. Z pół obrotu go!

0

@LuisSalvano Gdzieś czytałem, że już nie ma obowiązku iść na mszę niedzielną. Mam nadzieję, że pójdą dalej i mszę zostaną wstrzymane.

5

@volume4443 To tylko gra. Poza tym lepiej grać nie wychodząc z domu, niż wychodzić nie potrzebnie i ryzykowac swoje zdrowie i innych.

0

@Klaudix Dalej kogoś śmieszy hehe Sosnowiec, hehe Radom czy hehe Podlasie?

0

@Avada Kedavra Śmierć jedynym sposobem poniesienia konsekwencji? Ok

0

@Danny Gaucho Napisałem "mam nadzieję, że poniosą", a nie że poniosą.

2

Jak ta pandemia się skończy, to mam nadzieję, że Chiny poniosą w jakimś stopniu odpowiedzialność za to. Już, gdy był tam pierwszy przypadek powinni to wyjawić publicznie, to oni postanowili zatuszować sytuację i wyjawili jak już sytuacja wymykała się z pod kontroli.

35

@4drian0 Wymienię 10 kg mąki tortowej na Audi RS7.

1

W tym roku mam maturę. Ciekawe czy do tego czasu dalej będzie taki młyn czy to wszystko się uspokoi. W tamtym roku strajk nauczycieli, w tym wirus. Ciekawe co w następnym.

0

Dla Spurs w tym meczu nie wychodzi nic. Są totalnie rozbici.

1

@Chwytliwy Zaścianki

0

@Chwytliwy Obrzeża.

0

@Chwytliwy Biedra

0

Ludzi tłum, a tylko dwie kasy otwarte. Najgorzej.

0

@Triv44 Pierogi :)

23

Aż jakoś tak smutno się zrobiło
https://zapodaj.net/9717e34557f58.jpg.html

2

@Barwindg Moje miasto takie piękne :)

1

@Nano22 Mnie irytuje, gdy ktoś często kończy zdanie słowem "ty". Na przykład : Poszedłem do sklepu ty, a tam jaka laska stoi ty, to myślę podbijam ty... Itd

5

@macio_944 Murzyn WON! Świetny odcinek :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?