Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli Neymar wróci latem do Barcelony, to PSG pewnie poleci po Sancho. Oby Anglik tam nie poszedł.
0
@Pewex Barca na pewno odczuje odejście Messiego. I to bardzo dotkliwie, bo odejdzie ponad 50 bramek i 20 asyst. Na prawdę dziwię się niektórym osobom tutaj, którzy chcą odejścia Messiego.
7
@contowsky Aż się przypomina 13 posterunek.
2
@Colon W alternatywnej rzeczywistości Neymar jest w Monako, wytransferowany z Realu Madryt :D
41
To z powodu koronawirusa seanse filmu "Zenek" odbywają się bez udziału widowni.
13
Jeśli w tym sezonie Real nie wygra La Ligi, to już na prawdę nie wygra chyba nigdy. Takich "dymów" w Barcelonie nie było od dawna.
0
@Danny Gaucho Może on jest karłem.
0
@DonAndresFCB Są dwie opcje. Albo to ironia. Albo mnie z kimś pomyliłeś.
3
Ależ Carvajal musiał dostać opiernicz od Zizou, bo to jak dziś grał to majstersztyk. Był wszędzie. Kolosalna różnica porównując do meczu z City.
1
@DonMatteo901 Toniego uwielbiam, choć rok temu chciałem jego sprzedaży, bo już myślałem, że gość jest totalnie wypalony. Dobrze, że został i w tym sezonie gra znakomicie.
0
Dla napastnika wystarczyła minuta na strzelenie bramki. I to z jakiego kąta. Benzema ławka!
0
Teraz koniecznie mendy za Marcelo.
0
Benzema standard, już w tym sezonie nie strzeli.
0
Barca bardzo łatwo zatrzymuje ataki, bo one są tylko z lewej strony. Plus Pique i Semedo grają bardzo dobrze.
30
@karlu105 Zdecydowanie Ćwiąkała i Wolski.
0
Benzema przedłużył kontrakt do 2022.Miłość do Karima aż po grób. A liczyłem na Wernera.
0
@pero1983 Real lepiej gra na wyjazdach, niż u siebie.
6
Czyli Real żeby awansować, musi wygrać strzelając przynajmniej 2 bramki.Czyli Real nie awansuje, bo tam nie ma komu strzelać goli.
3
Szpaku żyć nie może jak nie mówi o Lewym.
3
No tyle by było jeśli chodzi o Real w LM. O jeszcze czerwony Ramos
0
Carvajal to jest półmózg
0
No to nieźle. Brawo Ramos
0
Zizou dawaj Kroosa, trzeba regulować tempo.
1
Taaaaak jest! Isco
1
Vinicius tylko biegać potrafi standard
0
Szpaku dopiero ogarnął, że Real nie będzie się rzucać do ataku, żeby nie dostać bramki z kontry. Brawo
0
Oj brakuje Hazarda na lewej stronie
0
Benzema co ty robisz XD
0
Brak żółtej za to?
0
Brawa dostał, kulturka szanuje