0

Jeśli Neymar wróci latem do Barcelony, to PSG pewnie poleci po Sancho. Oby Anglik tam nie poszedł.

0

@Pewex Barca na pewno odczuje odejście Messiego. I to bardzo dotkliwie, bo odejdzie ponad 50 bramek i 20 asyst. Na prawdę dziwię się niektórym osobom tutaj, którzy chcą odejścia Messiego.

7

@contowsky Aż się przypomina 13 posterunek.

2

@Colon W alternatywnej rzeczywistości Neymar jest w Monako, wytransferowany z Realu Madryt :D

41

To z powodu koronawirusa seanse filmu "Zenek" odbywają się bez udziału widowni.

13

Jeśli w tym sezonie Real nie wygra La Ligi, to już na prawdę nie wygra chyba nigdy. Takich "dymów" w Barcelonie nie było od dawna.

0

@Danny Gaucho Może on jest karłem.

0

@DonAndresFCB Są dwie opcje. Albo to ironia. Albo mnie z kimś pomyliłeś.

3

Ależ Carvajal musiał dostać opiernicz od Zizou, bo to jak dziś grał to majstersztyk. Był wszędzie. Kolosalna różnica porównując do meczu z City.

1

@DonMatteo901 Toniego uwielbiam, choć rok temu chciałem jego sprzedaży, bo już myślałem, że gość jest totalnie wypalony. Dobrze, że został i w tym sezonie gra znakomicie.

0

Dla napastnika wystarczyła minuta na strzelenie bramki. I to z jakiego kąta. Benzema ławka!

0

Teraz koniecznie mendy za Marcelo.

0

Benzema standard, już w tym sezonie nie strzeli.

0

Barca bardzo łatwo zatrzymuje ataki, bo one są tylko z lewej strony. Plus Pique i Semedo grają bardzo dobrze.

30

@karlu105 Zdecydowanie Ćwiąkała i Wolski.

0

Benzema przedłużył kontrakt do 2022.Miłość do Karima aż po grób. A liczyłem na Wernera.

0

@pero1983 Real lepiej gra na wyjazdach, niż u siebie.

6

Czyli Real żeby awansować, musi wygrać strzelając przynajmniej 2 bramki.Czyli Real nie awansuje, bo tam nie ma komu strzelać goli.

3

Szpaku żyć nie może jak nie mówi o Lewym.

3

No tyle by było jeśli chodzi o Real w LM. O jeszcze czerwony Ramos

0

Carvajal to jest półmózg

0

No to nieźle. Brawo Ramos

0

Zizou dawaj Kroosa, trzeba regulować tempo.

1

Taaaaak jest! Isco

1

Vinicius tylko biegać potrafi standard

0

Szpaku dopiero ogarnął, że Real nie będzie się rzucać do ataku, żeby nie dostać bramki z kontry. Brawo

0

Oj brakuje Hazarda na lewej stronie

0

Benzema co ty robisz XD

0

Brak żółtej za to?

0

Brawa dostał, kulturka szanuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?