9

@Messibestplayerintheworld Ma prawo do własnej opinii. Dla niektórych najlepszy jest piłkarz x, a dla innych piłkarz y.

0

@Katalonik97 Generalnie się zgadzam, jednak na korzyść Norwega przemawia strzelone przez niego 10 bramek w LM.

0

@tristan87 To jeszcze z główki i będzie perfekcyjny hat trick :)

0

Hazard mocno naładowany. Bale powinien już strzelić.

0

Dlaczego Real od jakiegoś czasu w pierwszych 20-25 minutach gra tak słabo. Taktyka na uśpienie rywala?Ostatnio Osasuna, teraz Celta. Jak wyjdą tak na City, to już z dwie bramki mogą być w plecy.

0

Hazard dziś od pierwszej minuty. Bale też...

3

@arasz1819 Bez przesady.

0

Aguero ma kontrakt do 2021.Chodzą jakieś ploty o jego odejściu?

4

@Jakchcesz Wyszedłbym z Pique, nie dlatego bo jakoś lubię, tylko z nim wydaje mi się najwięcej mógłbym porozmawiać o piłce.

0

@Rakitovic00 Alba lub Suarez, w Realu Bale

2

No to Getafe już spuchło.

2

Moim zdaniem nie powinno być uznane.

1

Umtiti uratował teraz
Edit. Teraz już nie uratował

0

Sędzia jakiś magnes ma chyba :D

0

Getafe na pewno w końcu przygaśnie. To jest praktycznie nie możliwe żeby cały mecz grać z taką intensywnością.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Witekk10 Coś w tym jest. Bardzo cenię Mateusza Święcickiego jako dziennikarza, jednak dla mnie komentatorem jest średnim.

0

@Kompletny Jak wejdzie i nie kiwnie 10 rywali to ocena nie może być inna - 1

0

@Pewniak W sumie trochę to tak wygląda :D. Jednak mało mam z nim wspólnego :)

1

Świetny materiał Tomka Ćwiąkały. W pełni popieram. Kiedyś napisałem post o tym, że Zizou jest top3 trenerem, to chyba tylko jedna czy dwie osoby się zgodziły. Cieszy mnie, że w końcu zaczyna się tego Pana doceniać.

0

@FafitFCB Jadon Sancho

0

@Majsteer Ceny to wątpię, bo Inter nie sprzeda go za mniej niż tyle ile ma w klauzuli.

3

@avanes Ja już dawno nie oglądam tego szajsu, bo zwariować można od słuchania jak to u nas dobrze i jaki to PiS jest wspaniały.

0

@Pilka_jest_okragla Chyba praktycznie każdy wie, że to tylko głupie plotki. Mogą być wypuszczone przez agenta Lautaro, żeby podbić sobie pensje w Barcelonie.

0

@pinasmeister Szacunek dla Sakho.

8

@deyna2018 Kserokopia.

0

@Veb1233 Kepa, Morata i mimo wszystko Torres - bardzo nie trafione transfery.

1

@Chwytliwy Teoria za pierwszym, praktyka za drugim.

0

@Striker +100000

0

@Chwytliwy Tak, jestem zadowolony, choć sporym minusem jest przymus robienia badań przez wyznaczonego przez nich lekarza, który za badanie kasuję 200 zł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?