Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Damian11 Ja typuje w zwycięzcę dwumeczu Real - City. City ligi już raczej nie wygra, więc zostaje LM. A jeśli Real by ich przeszedł to myślę, że bardzo podniosłoby to morale w drużynie. Ale i tak takie typowanie z reguły nie ma sensu.
1
Ale Willian kozacko dziś gra.
0
@student97r Liczę, że Willian jeszcze strzeli bramkę, a Abraham dobije Koguty.
1
Kovacic z Dele Allim na plecach
18
Już niedługo :
- święta, święta i po świętach
- rybka lubi pływać
- i tak to jest
- więcej tego szykowania, niż tych świąt
- zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy
Piękny czas :)
12
@MontelQ Wuja nie na pierwszym to dalej nawet nie patrzę
1
Jestem ciekaw jak by wyglądał ten mecz z Hazardem
0
Szkoda strzępić ryja.Nie warto było robić nic
1
Wgl głupie jest to, że spalonego się liczy od najbardziej wysunietej części ciała, a nie od nóg
0
Bale takie coś to wypadałoby chociaż w światło bramki strzelić
0
Co Bale jeszcze robi na boisku?
0
@kuz Ale Real wcale nie gra z jakąś duża intensywnością
0
Pique nieźle, szacun
0
@kkbarca Wczoraj obejrzałem Tożsamość gdzie główna postać gra Liam Neeson. Przyjemny film.
5
@mcsarna Celem Realu, Barcelony czy innych największych klubów jest wygranie Ligi Mistrzów. Na tym etapie każdy może wygrać z każdym. Jeśli chcesz wygrać to musisz się mierzyć z najlepszymi
24
Jose Son i Heung Min Mourinho
https://zapodaj.net/1f54bcc4c6ea0.jpg.html
0
Messi - niby taki mały, a jednocześnie tak wielki
0
@student97r Tylko, który topowy obrońca jest w ogóle do wyjęcia
0
Przeglądam sobie młodych obrońców na transfermarkcie i wypatrzylem, że Ibrahima Konate jest warty 45 baniek. Ma 20 lat. Chelsea powinna się nim zainteresować?
0
Wu Lei zszedł, można wyłączać
4
Komu dziękować za włączenie meczu Realu?
14
@KamQiX kalendarz na mecze Realu
0
Macie jakieś dobre sposoby na ból zęba? Dentysta dopiero we wtorek, a boli niesamowicie.
5
@Janiama Jezu ile można...
2
No i w końcu może w spokoju ctrl c ctrl v naciskać.
39
Przelew się przeciąga
0
Jak @BarcaInfo wygra to Sri Lankę spotka to co Hiroszime i Nagasaki. No i Sosnowiec.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@T_TG Z tej listy zabrałbym Casemiro i Kroosa a wstawił Hakimiego i Kubo
Edit- jeszcze Militao
0
@ViscaBarca123 Mmm Odegaard. Ależ on pięknie wejdzie w buty Modricia. A przynajmniej taką mam nadzieję.