0

@Damian11 Ja typuje w zwycięzcę dwumeczu Real - City. City ligi już raczej nie wygra, więc zostaje LM. A jeśli Real by ich przeszedł to myślę, że bardzo podniosłoby to morale w drużynie. Ale i tak takie typowanie z reguły nie ma sensu.

1

Ale Willian kozacko dziś gra.

0

@student97r Liczę, że Willian jeszcze strzeli bramkę, a Abraham dobije Koguty.

1

Kovacic z Dele Allim na plecach

18

Już niedługo :
- święta, święta i po świętach
- rybka lubi pływać
- i tak to jest
- więcej tego szykowania, niż tych świąt
- zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy
Piękny czas :)

12

@MontelQ Wuja nie na pierwszym to dalej nawet nie patrzę

1

Jestem ciekaw jak by wyglądał ten mecz z Hazardem

0

Szkoda strzępić ryja.Nie warto było robić nic

1

Wgl głupie jest to, że spalonego się liczy od najbardziej wysunietej części ciała, a nie od nóg

0

Bale takie coś to wypadałoby chociaż w światło bramki strzelić

0

Co Bale jeszcze robi na boisku?

0

@kuz Ale Real wcale nie gra z jakąś duża intensywnością

0

Pique nieźle, szacun

0

@kkbarca Wczoraj obejrzałem Tożsamość gdzie główna postać gra Liam Neeson. Przyjemny film.

5

@mcsarna Celem Realu, Barcelony czy innych największych klubów jest wygranie Ligi Mistrzów. Na tym etapie każdy może wygrać z każdym. Jeśli chcesz wygrać to musisz się mierzyć z najlepszymi

24

Jose Son i Heung Min Mourinho
https://zapodaj.net/1f54bcc4c6ea0.jpg.html

0

Messi - niby taki mały, a jednocześnie tak wielki

0

@student97r Tylko, który topowy obrońca jest w ogóle do wyjęcia

0

Przeglądam sobie młodych obrońców na transfermarkcie i wypatrzylem, że Ibrahima Konate jest warty 45 baniek. Ma 20 lat. Chelsea powinna się nim zainteresować?

0

Wu Lei zszedł, można wyłączać

4

Komu dziękować za włączenie meczu Realu?

14

@KamQiX kalendarz na mecze Realu

0

Macie jakieś dobre sposoby na ból zęba? Dentysta dopiero we wtorek, a boli niesamowicie.

5

@Janiama Jezu ile można...

2

No i w końcu może w spokoju ctrl c ctrl v naciskać.

39

Przelew się przeciąga

0

Jak @BarcaInfo wygra to Sri Lankę spotka to co Hiroszime i Nagasaki. No i Sosnowiec.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@T_TG Z tej listy zabrałbym Casemiro i Kroosa a wstawił Hakimiego i Kubo
Edit- jeszcze Militao

0

@ViscaBarca123 Mmm Odegaard. Ależ on pięknie wejdzie w buty Modricia. A przynajmniej taką mam nadzieję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?