Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Każdy Polak
https://zapodaj.net/2ad6e9e5eb960.jpg.html
50
Nie rozumiem fenomenu Fify. Dużo graczy napala się na tę grę, kupuje nawet Ea Access żeby szybciej grać. Miesiąc po premierze ci sami gracze wylewają kubły pomyj na twórców, ale dalej grają, kupują Fifa pointsy. Gra zostaje odstawiona w okolicach czerwca i znowu to samo tylko z następną edycją.
1
@Moriarty Kod nieśmiertelności.
1
@clyde Jeszcze nie wiadomo, bo w kolejce czeka.
0
Głosy wuja Brzęczka:
1.Van Dijk Virgil
2.Salah Mohamed
3.Messi Lionel
23
Marcelo strzelił bramkę w finale LM w 2014, a wy tu się śmiejecie z jego obecności w najlepszej XI.
1
@Kapitan hawk Por que?
1
@Kapitan hawk Nie zdziwiłbym się gdyby Sevilla jeszcze wygrała. Ale druga połowa zdecydowanie lepsza niż 1.
0
Nie mogę patrzeć na taki pressing. Karygodne.
1
@Kapitan hawk Jaki kraj tym razem nam zazdrości dobrobytu?
1
@Bruttal Śmiechom nie było końca
0
Bardzo liczę dzisiaj na Hazarda. Jeśli on zagra jak z PSG, to wywiezienie punktu z Sewilli będzie praktycznie niemożliwe.
0
@FC1899Barca Z Chelsea to jednak jeszcze za wcześnie. 2 lata temu byli mistrzami PL. Przechodzą teraz okres przejściowy i moim zdaniem za dwa lata będą bić się zacięcie z City i Liverpoolem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FCBeSeM Co z tego skoro i tak Zizou woli stawiać na Vasqueza. On jak się uprze to nie ma zmiłuj.
5
@Kamiloza91 Ostatnie 6 meczów na Pizjuan to porażki Realu. Dodatkowo obecna forma Realu raczej wskazuję na Seville.
1
@Kapitan hawk Tak swoją drogą kibicujesz w tym meczu Realowi, bo ich lubisz czy po prostu, bo grają z Espanyolem? A może to i to :D
8
Jeśli taki Odegaard nie ma miejsca w zespole, a Vasquez ma to ja nie mam pytań.
2
Ciekawe jak Odegaard się dziś zaprezentuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ranger3120 I na przegrana z Granadą przyjdzie czas.
0
@Kapitan hawk To odważny jesteś :D
0
Chłopaki nie martwcie się. Dzisiaj białe asy pokażą swoją "intensywność".
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Aj szkoda ta bramka podetnie skrzydła Watfordowi.
1
@MESSIah16 Mourinho kilka razy wywalany z klubu na zbity pysk, Guardiola ani razu. O stylu gry zespołów tych trenerów nawet nie wspominam.
86
Taka prawda.
https://zapodaj.net/3322b950ac714.jpg.html
1
@Coutinho007 Modricia to już jakby rok nie było.
7
@Kajtek77 Ja Lidla albo Biedronki
1
@Kapitan hawk E tam. Kończy się mecz i cała moja złość i gniew się kończy.W końcu to tylko piłka nożna :)