Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gdy tylko zwolnienie Valverde stanie się faktem, ten kto napisze pierwszy o tym na Rambli, chyba pobije rekord zielonych :D
0
@KapiFCB Gdyby było jak mówisz to Lopetegui czy Solari nie byliby zwolnieni. Co do Nagelsmanna to owszem wykręca bardzo dobre wyniki w Lipsku, jednak nie wiadomo jak poradzi sobie w mocniejszym klubie.
1
Waszym zdaniem kto jest 3 najlepszym trenerem obecnie? Wg mnie po Kloopie i Guardioli jest właśnie Zizou. Bądź co bądź Real pod jego wodzą się ustabilizował, a podczas jego pierwszej kadencji cały piłkarski świat widział co się działo.
PS. Valverde jest tak dobry, że nie mieści się do mojego rankingu.
9
Dlaczego jak nie mogę zasnąć to rozmyślam sobie o tym co było kiedyś i wymyślam różne teksty, riposty które mogłem kiedyś powiedzieć.
5
@Kuczek Jezu, skąd się tacy biorą jak ty xD
0
@Artsss Jedynie Lahm może konkurować. Ale i tak Alves > Lahm
0
@FafitFCB Głowa w betoniarce
1
@klopx Uczył się od najpiękniejszego Francuza
4
Kto jak to, ale Valverde jest doskonałym trenerem do kompromitacji.
0
@obcy Na TVP albo inne TVN-y
5
Trzeba tylko J+Z+W napisać na portfelu
https://zapodaj.net/1e4bc36b3f925.jpg.html
1
@Odesseiron Uuu https://zapodaj.net/a9ab1b5523481.jpg.html
3
@MesQueUnClub96 Mi od małego się marzy USA konkretnie Kalifornia.
7
Wszystko o stopach
https://zapodaj.net/cc29d9cd19216.jpg.html
6
Ktoś wie co to za strzelanina? Spać się nie da.
1
Dobra trza iść spać
0
Strzelamy fajerwerkami?
29
@Cochise Piękny tekst Panie Zenku Herbaniuku :)
1
Teraz to tylko czekać aż powstanie jakaś gala mma La Rambla
12
@KamQiX Jak widać nie każdy bohater nosi pelerynę :)
8
@draxidox Żeby tam tylko żaden inny statek nie cumował w tym porcie. Życzę dużo szczęścia i miłości.
0
@Explode Poczekam aż jakaś spoko wyprzedaż będzie, bo na początku to pewnie drogo będzie.
0
@Transu96 No nie wyrzuciłem :)
25
Za waszą namową kupiłem PS4 Pro. Dziękuję za pomoc
https://zapodaj.net/66f0e434caada.jpg.html
0
@ranger3120 Możesz uzasadnić? Z góry dziękuję :)
0
Mam zamiar kupować konsole. I teraz pytanie PS4 czy Xbox One.
0
Jakie gry na Ps4 polecacie?
2
Po prostu Wesołych Świąt wszystkim!
0
@Striker Może to i lepij te kumputery to zło, tylko przemocy uczo
1
@Kapitan hawk Bardzo mi miło ;) Również Wesołych Świąt.Na pewno jeszcze niejednokrotnie będziemy dyskutować :)