2

Gdy tylko zwolnienie Valverde stanie się faktem, ten kto napisze pierwszy o tym na Rambli, chyba pobije rekord zielonych :D

0

@KapiFCB Gdyby było jak mówisz to Lopetegui czy Solari nie byliby zwolnieni. Co do Nagelsmanna to owszem wykręca bardzo dobre wyniki w Lipsku, jednak nie wiadomo jak poradzi sobie w mocniejszym klubie.

1

Waszym zdaniem kto jest 3 najlepszym trenerem obecnie? Wg mnie po Kloopie i Guardioli jest właśnie Zizou. Bądź co bądź Real pod jego wodzą się ustabilizował, a podczas jego pierwszej kadencji cały piłkarski świat widział co się działo.
PS. Valverde jest tak dobry, że nie mieści się do mojego rankingu.

9

Dlaczego jak nie mogę zasnąć to rozmyślam sobie o tym co było kiedyś i wymyślam różne teksty, riposty które mogłem kiedyś powiedzieć.

5

@Kuczek Jezu, skąd się tacy biorą jak ty xD

0

@Artsss Jedynie Lahm może konkurować. Ale i tak Alves > Lahm

0

@FafitFCB Głowa w betoniarce

1

@klopx Uczył się od najpiękniejszego Francuza

4

Kto jak to, ale Valverde jest doskonałym trenerem do kompromitacji.

0

@obcy Na TVP albo inne TVN-y

5

Trzeba tylko J+Z+W napisać na portfelu
https://zapodaj.net/1e4bc36b3f925.jpg.html

3

@MesQueUnClub96 Mi od małego się marzy USA konkretnie Kalifornia.

7

6

Ktoś wie co to za strzelanina? Spać się nie da.

1

Dobra trza iść spać

0

Strzelamy fajerwerkami?

29

@Cochise Piękny tekst Panie Zenku Herbaniuku :)

1

Teraz to tylko czekać aż powstanie jakaś gala mma La Rambla

12

@KamQiX Jak widać nie każdy bohater nosi pelerynę :)

8

@draxidox Żeby tam tylko żaden inny statek nie cumował w tym porcie. Życzę dużo szczęścia i miłości.

0

@Explode Poczekam aż jakaś spoko wyprzedaż będzie, bo na początku to pewnie drogo będzie.

0

@Transu96 No nie wyrzuciłem :)

25

Za waszą namową kupiłem PS4 Pro. Dziękuję za pomoc
https://zapodaj.net/66f0e434caada.jpg.html

0

@ranger3120 Możesz uzasadnić? Z góry dziękuję :)

0

Mam zamiar kupować konsole. I teraz pytanie PS4 czy Xbox One.

0

Jakie gry na Ps4 polecacie?

2

Po prostu Wesołych Świąt wszystkim!

0

@Striker Może to i lepij te kumputery to zło, tylko przemocy uczo

1

@Kapitan hawk Bardzo mi miło ;) Również Wesołych Świąt.Na pewno jeszcze niejednokrotnie będziemy dyskutować :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?