Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@macio_944 Dla mnie to już nawet nie jest śmieszne...
0
@FC1899Barca Panie Klopp, niech że pan do białej części Madrytu przyjdzie potrenować za parę lat.
0
@puyol_presidend5 Częściej włączaj
2
Meczu nie ogladam, ale patrząc na wynik napisze jedno : Messidepedencia.
0
@karci0 Skoro jesteś z Białegostoku, to na Dolniaku byłeś o 17 czy 19 :D
1
@SamuraJack Gruby Wiór jest najlepszy. Później Lotek i Mateusz Socha. Z takich mniej znanych komików mogę polecić Grzegorza Dolniaka. Byłem ostatnio na jego programie Termin Przydatności i na prawdę było śmiesznie.
6
„I przychodzi taki moment, gdy siadamy razem do obiadu i zaczynamy rozmawiać o „Klasykach”, Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata oraz tysiącu historii, które pamiętamy... czysta przyjemność Panie Puyol.”
Iker na swoim fanpage'u
https://zapodaj.net/4790fa7c3ea35.jpg.html
Via Piłkarskie Newsy
0
@Majkel34 Pomarańcza znaczy Mandaryna
1
@IronSanHybrid Też tak umiem. Ale piłką plażową :D
1
@tristan87 To brzmi jak lista zakupów :D
2
@TheMefju Skrzydłowy z Borussii? Oh shit here we go again
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Bobo25 Aż sobie sprawdziłem ile on strzelil goli w karierze i się zdziwiłem, że aż 14.
0
@DaPi Świetny piłkarz. Widziałbym go w PL.
6
Świetne tłumaczenie :D
https://zapodaj.net/53239995b4175.png.html
3
@barpol11 Fajny ten Facebook z 2011
2
@Kapitan hawk Typowe po tym, gdy strona po raz setny informuje cię, że nick jaki chcesz mieć jest zajęty :D
1
@Messibestplayerintheworld Latem Rakitic i Vidal pewnie odejdą, a Ruiz u Setiena bardzo się rozwinął. Myślę, że przez to ich drogi znowu się złączą.
1
Setien w Barcy, to latem pewnie Fabian Ruiz dojdzie.
2
@Janiama Po co te pierwsze zdanie?
0
Jaki jest najlepszy telefon w okolicach 1000 zł?
1
Ciekawe w jakim klubie wyląduje Valverde. Widzicie go np w Premier League?
0
Ciekawe czy Setien będzie wyciągać wnioski :D
1
@KamQiX Nie tylko.Roma , Liverpool myślę że też.
2
Jeszcze będziecie tęsknić za kucającym mistrzem :D
0
@Sztosik Obejrzyj Wyspę Tajemnic, to się dowiesz :)
0
Lepiej umrzeć jako dobry człowiek, czy żyć jako potwór?
0
@Nano22 A dobra.
0
Ile zarabia Valverde za sezon? Ktoś wie?
3
Valverde trzymaj się tam!