2

@Chwytliwy Aaa ja myślałem, że w Białymstoku robisz :) Ja robiłem w Alfie.

0

@Chwytliwy W jakiej szkole robisz kurs?

1

@zawsze_barca W tym wypadku rozgrzałeś jedynie samego siebie po tym jak ktoś napiszę nieprzychylny komentarz o twoim "cyklu". Twoje ostatnie zdanie tylko to potwierdza :)

8

Tak a propos pewnego cyklu, który jest wstawiany na Ramblę, to serio współczuję osobom, których podniecają i jarają te gwiazdy porno.

0

@Hiacynk Trudno wskazać jakąkolwiek inna kolejność w tym momencie.

8

Nie wiem czy było, ale Erik ten Hag potwierdził transfer Ziyecha do Chelsea.

3

@student97r Bardzo fajny transfer. Liczę jednak jeszcze na transfery klasowych obrońców.

1

Jadł ktoś z was churros? Jeśli tak, to czy warto je zrobić?

2

@BarcaInfo Po tak długiej przerwie, wystawienie go na półfinał LM, skończyłoby się kontuzją zapewne.

21

@LuisSalvano Męczennik XXI wieku.

0

@Colon Bardzo dobry serial, ale tylko do 3 sezonu.A i ja jakoś bardziej lubiłem Jacka.

5

0

@Chwytliwy Tak :)

7

@SuperVegeta Not stonks

2

@Chwytliwy Ja być.

4

@tristan87 Zieloneeee

1

@BarcaInfo No jeszcze o Ronaldinho pytali. Po co takie fake newsy wklejać.

1

@Hiacynk Jak któregoś dnia on odejdzie z Atleti, to ten klub moim zdaniem obniży loty . Może nie na tyle, że będzie spadkowiczem, ale maksem będzie 5, 6 miejsce. Co prawda w tym sezonie Atletico jest właśnie na 6 miejscu, jednak głównie jest to spowodowane czystkami w letnim okienku. Z chęcią zobaczyłbym Cholo w Lazio.

0

@Bobo25 Dla mnie zmiana na plus, bo słabsze kluby mają większą szansę na zdobycie pucharu.

0

Zawsze ceniłem sobie bardziej Puchar Króla.A nie czekaj...

0

@Hakiru Wiem, ale ogólnie w hierarchii wyżej jest Brazylijczyk.

0

@Hiacynk Pewny w obronie, natomiast słaby w rozegraniu.

0

@Hiacynk No Zizou zaskoczył mnie obecnością Brahima w pierwszej 11 kosztem Rodrygo.

16

Może komuś poprawi humor :)
https://zapodaj.net/9615160283e10.jpg.html

0

@Coutinho007 @NGTRX Czy Griezmann miał kiedykolwiek jakaś dłuższą kontuzje?

0

Szybciej ten piątek, bo nie wytrzymie!

7

@Jordi10 Jest 2020, a ludzie dalej wykłócają się, który lepszy. Dramat

0

@Coutinho007 Mimo wszystko dalej to jest City, a nie jakiś ogórek. Motywacji na pewno im nie zabraknie. Ja także stawiam na awans Realu, ale na pewno po wyrównanym dwumeczu.

2

@Kamilos84 Skąd takie wnioski? City została już tylko LM, do meczu jeszcze dużo może się zmienić.

15

@ArterkHD PL>La Liga>Serie A> Bundesliga>Ligue 1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?