Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Chwytliwy Aaa ja myślałem, że w Białymstoku robisz :) Ja robiłem w Alfie.
0
@Chwytliwy W jakiej szkole robisz kurs?
1
@zawsze_barca W tym wypadku rozgrzałeś jedynie samego siebie po tym jak ktoś napiszę nieprzychylny komentarz o twoim "cyklu". Twoje ostatnie zdanie tylko to potwierdza :)
8
Tak a propos pewnego cyklu, który jest wstawiany na Ramblę, to serio współczuję osobom, których podniecają i jarają te gwiazdy porno.
0
@Hiacynk Trudno wskazać jakąkolwiek inna kolejność w tym momencie.
8
Nie wiem czy było, ale Erik ten Hag potwierdził transfer Ziyecha do Chelsea.
3
@student97r Bardzo fajny transfer. Liczę jednak jeszcze na transfery klasowych obrońców.
1
Jadł ktoś z was churros? Jeśli tak, to czy warto je zrobić?
2
@BarcaInfo Po tak długiej przerwie, wystawienie go na półfinał LM, skończyłoby się kontuzją zapewne.
21
@LuisSalvano Męczennik XXI wieku.
0
@Colon Bardzo dobry serial, ale tylko do 3 sezonu.A i ja jakoś bardziej lubiłem Jacka.
5
@Avada Kedavra Beka
0
@Chwytliwy Tak :)
7
@SuperVegeta Not stonks
2
@Chwytliwy Ja być.
4
@tristan87 Zieloneeee
1
@BarcaInfo No jeszcze o Ronaldinho pytali. Po co takie fake newsy wklejać.
1
@Hiacynk Jak któregoś dnia on odejdzie z Atleti, to ten klub moim zdaniem obniży loty . Może nie na tyle, że będzie spadkowiczem, ale maksem będzie 5, 6 miejsce. Co prawda w tym sezonie Atletico jest właśnie na 6 miejscu, jednak głównie jest to spowodowane czystkami w letnim okienku. Z chęcią zobaczyłbym Cholo w Lazio.
0
@Bobo25 Dla mnie zmiana na plus, bo słabsze kluby mają większą szansę na zdobycie pucharu.
0
Zawsze ceniłem sobie bardziej Puchar Króla.A nie czekaj...
0
@Hakiru Wiem, ale ogólnie w hierarchii wyżej jest Brazylijczyk.
0
@Hiacynk Pewny w obronie, natomiast słaby w rozegraniu.
0
@Hiacynk No Zizou zaskoczył mnie obecnością Brahima w pierwszej 11 kosztem Rodrygo.
16
Może komuś poprawi humor :)
https://zapodaj.net/9615160283e10.jpg.html
0
@Coutinho007 @NGTRX Czy Griezmann miał kiedykolwiek jakaś dłuższą kontuzje?
0
Szybciej ten piątek, bo nie wytrzymie!
7
@Jordi10 Jest 2020, a ludzie dalej wykłócają się, który lepszy. Dramat
0
@Coutinho007 Mimo wszystko dalej to jest City, a nie jakiś ogórek. Motywacji na pewno im nie zabraknie. Ja także stawiam na awans Realu, ale na pewno po wyrównanym dwumeczu.
2
@Kamilos84 Skąd takie wnioski? City została już tylko LM, do meczu jeszcze dużo może się zmienić.
15
@ArterkHD PL>La Liga>Serie A> Bundesliga>Ligue 1