Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@xofcbxo Lord jbzd będzie zły, że zabierasz content :D
0
@Colon Lost super serial, ale do 3 sezonu.Później już niestety to poszło w złą stronę uważam.
3
@xofcbxo Szanuję m00cn0 za taką serię.
9
Friz i jego ekipa założyli zbiórkę pieniędzy na produkcję masek oraz innych potrzebnych rzeczy w walce z koronawirusem.Sami przelali na akcję 100 000 zł.Szacun!
0
Jak myślicie czy matury odbędą się zgodnie z terminem, czy zostaną przesunięte, czy jeszcze coś innego?
1
Najlepszy skład piłkarzy do 22 lat
Donnarumma
Hakimi De Ligt Upamecano Davies
Odegaard Valverde Aouar
Sancho Haland Mbappe
Co o tym myślicie? Kogo byście wymienili?Ja miałem dylemat między TAA a Hakimim, ale postawiłem na Marokańczyka ze względu na jego uniwersalność.
18
@volume4443 Borek wypowiedział wojnę Tajlandii.
4
Skradzione z rzeźni
https://zapodaj.net/34aef23394466.jpg.html
3
@Chwytliwy 31 marzec 2060: Chwytliwy zdaje egzamin praktyczny kat.B :)
0
@dafik85 Zazdroszczę, że jeszcze tego nie oglądałeś.Dla mnie BB to najlepszy serial jaki powstał.
4
Jakby ktoś szukał pomysłu na tapetę w komputerze :D
https://zapodaj.net/314dd280925a3.jpg.html
3
@AnnaMarianna Myślę, że przyjaźń między mężczyzną, a kobietą może zaistnieć tylko wtedy, gdy mają oni swoich partnerów i oczywiście są wierni.W innym razie któraś ze stron prędzej czy później liczy na coś innego.
2
@norbi77 Gta Sa
0
@pio92 Właśnie chyba na ten siostra się ostatecznie skusi :)
0
@Arkon C.Ronaldo Ronaldo Messi
Zidane Xavi Iniesta
R.Carlos Maldini Ramos Alves
Neuer
0
@RichardWinters Już nawet 5,50 cala może być.
0
@HighestInTheRoom Nowy.
0
Siostra chce kupić telefon do 800 zł, tylko chce żeby miał nie więcej niż 5,20 cali.Polecicie coś?
1
Boże co za szajs.Że też są ludzie, którzy słuchają czegoś takiego.
0
@Avada Kedavra U mnie rolki papieru protestują i krzyczą "do dupy z taką robotą"
4
@LuisSalvano XD. Ty się pewnie bardziej przejmujesz hejtem na Neymara, niż jakby ktoś jechał po tobie lub twojej rodzinie.
0
Jeden z lepszych dialogów Kapitana Bomby.Wiśnie vs Mirabelki
0
@4drian0 Co Pan powiesz. Aż mi laczki spadły :P
25
Konami powinno zakazać grać piłkarzom Barcelony w Mistrzostwach Świata, przecież FIFA to organizuje.
1
@lukaszbrk Walaszek to mistrz :)
0
@salandrill2 Już dawno oglądnięte. Ale może sobie przypomnę :)
27
Dzisiaj odpaliłem sobie parę odcinków Kapitana Bomby. Genialna produkcja.
1
@NeroTFP Trzymaj się, choć domyślam, że jest Ci bardzo z tym ciężko :/
0
@puyol_presidend5 Dostaniesz pewnie jakąś groszową rekompensate.
1
@Chwytliwy Dlatego od marca jeżdżę tylko samochodem. Choć teraz to nawet nie mam gdzie jechać.