4

@xofcbxo Lord jbzd będzie zły, że zabierasz content :D

0

@Colon Lost super serial, ale do 3 sezonu.Później już niestety to poszło w złą stronę uważam.

3

@xofcbxo Szanuję m00cn0 za taką serię.

9

Friz i jego ekipa założyli zbiórkę pieniędzy na produkcję masek oraz innych potrzebnych rzeczy w walce z koronawirusem.Sami przelali na akcję 100 000 zł.Szacun!

0

Jak myślicie czy matury odbędą się zgodnie z terminem, czy zostaną przesunięte, czy jeszcze coś innego?

1

Najlepszy skład piłkarzy do 22 lat
Donnarumma
Hakimi De Ligt Upamecano Davies
Odegaard Valverde Aouar
Sancho Haland Mbappe
Co o tym myślicie? Kogo byście wymienili?Ja miałem dylemat między TAA a Hakimim, ale postawiłem na Marokańczyka ze względu na jego uniwersalność.

18

@volume4443 Borek wypowiedział wojnę Tajlandii.

4

3

@Chwytliwy 31 marzec 2060: Chwytliwy zdaje egzamin praktyczny kat.B :)

0

@dafik85 Zazdroszczę, że jeszcze tego nie oglądałeś.Dla mnie BB to najlepszy serial jaki powstał.

4

Jakby ktoś szukał pomysłu na tapetę w komputerze :D
https://zapodaj.net/314dd280925a3.jpg.html

3

@AnnaMarianna Myślę, że przyjaźń między mężczyzną, a kobietą może zaistnieć tylko wtedy, gdy mają oni swoich partnerów i oczywiście są wierni.W innym razie któraś ze stron prędzej czy później liczy na coś innego.

2

@norbi77 Gta Sa

0

@pio92 Właśnie chyba na ten siostra się ostatecznie skusi :)

0

@Arkon C.Ronaldo Ronaldo Messi
Zidane Xavi Iniesta
R.Carlos Maldini Ramos Alves
Neuer

0

@RichardWinters Już nawet 5,50 cala może być.

0

0

Siostra chce kupić telefon do 800 zł, tylko chce żeby miał nie więcej niż 5,20 cali.Polecicie coś?

1

Boże co za szajs.Że też są ludzie, którzy słuchają czegoś takiego.

0

@Avada Kedavra U mnie rolki papieru protestują i krzyczą "do dupy z taką robotą"

4

@LuisSalvano XD. Ty się pewnie bardziej przejmujesz hejtem na Neymara, niż jakby ktoś jechał po tobie lub twojej rodzinie.

0

Jeden z lepszych dialogów Kapitana Bomby.Wiśnie vs Mirabelki


0

@4drian0 Co Pan powiesz. Aż mi laczki spadły :P

25

Konami powinno zakazać grać piłkarzom Barcelony w Mistrzostwach Świata, przecież FIFA to organizuje.

1

@lukaszbrk Walaszek to mistrz :)

0

@salandrill2 Już dawno oglądnięte. Ale może sobie przypomnę :)

27

Dzisiaj odpaliłem sobie parę odcinków Kapitana Bomby. Genialna produkcja.

1

@NeroTFP Trzymaj się, choć domyślam, że jest Ci bardzo z tym ciężko :/

0

@puyol_presidend5 Dostaniesz pewnie jakąś groszową rekompensate.

1

@Chwytliwy Dlatego od marca jeżdżę tylko samochodem. Choć teraz to nawet nie mam gdzie jechać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?