5

Nie wiem czy było czy nie, od jutra na Epic Games Store za darmo do pobrania będzie GTA V.

1

@svensonFCB Łuczyna

7

Czy ja dobrze usłyszałem? TVPiS ma problem do Brauna, że wstawił się za protestującymi w Warszawie? HIT.

16

@LuisSalvano No i po co prowokujesz tego kogoś?

1

@damianex10 Marcelo

24

Bosak jest bardzo inteligentnym i wygadanym gościem. Szkoda, że zwycięzcę wyborów już znamy, teraz tylko czekać kiedy te wybory się odbędą.

0

Polska jest objęta magiczną barierą jak w Gothicu XD

6

Tanajno jak wjechał XD

0

@Avada Kedavra Nie w tym życiu.

0

@Messibestplayerintheworld U mnie Wiedźmin na drugim miejscu.Do San Andreas mam ogromny sentyment.

3

@AmigoBlancos Generalnie się zgadzam z tym co piszesz, ale z drugiej strony, to forum Barcelony.Trudno, żeby tutaj były wpisy korzystne dla Realu, Ronaldo.

0

Gra z najlepszą fabułą to? Dla mnie GTA SA.

0

@HeinzDundersztyc Oprócz niepodyktowania karnego na Henrym coś jeszcze?Bo szczerze nie pamiętam.

0

Ciekawy materiał o sędziowaniu Ovrebo w meczu Chelsea-Barcelona


1

Wszystkie kluby Premier League i Serie A zdecydowały o dokończeniu sezonu.Ligue 1 zakończone.Jednak Francuzi z natury mają tendencję do poddawania się.

0

Taco Hemingway wpłacił 100 000 zł na zbiórkę w walce z koronawirusem.

0

@LuisSalvano Kalifornia.Moim marzeniem jest mieszkanie w tym cudownym miejscu.Jeśli chodzi o miasto to stawiam na LA.

4

@IAmBackCules Co tam Europa, cały świat :D

9

@LuisSalvano Oh shit here we go again

0

@TheNekro94 @Transu96 Totalnie o tym zapomniałem...To już pewne na 100% czy mogą się odwołać?

0

Neymar w Manchesterze City- myślicie, że to realne?

13

@BarcaInfo No i fajnie

0

@Chwytliwy Haaland długo pewnie nie posiedzi w Bundeslidze

3

@Hiacynk Ronaldo Nazario z Interu

0

Płakaliście kiedyś na jakimś filmie?Jeśli tak, to na jakim?

0

@Hiacynk Był świetny, aczkolwiek dla mnie najlepszy był duet Górski - Cieślak

0

@justfootball Kim Kardashian jest następcą

1

@IronSanHybrid Aborcja jeszcze.

1

Myślicie, że gdyby nie rozmowa Tito z Messim, to Argentyńczyk by odszedł? Jeśli tak to gdzie? Realnie to myślę, że jedynie City.

0

@BarcaInfo Wow, wynik Sancho w takim wieku.Kocur!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?