Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie wiem czy było czy nie, od jutra na Epic Games Store za darmo do pobrania będzie GTA V.
1
@svensonFCB Łuczyna
7
Czy ja dobrze usłyszałem? TVPiS ma problem do Brauna, że wstawił się za protestującymi w Warszawie? HIT.
16
@LuisSalvano No i po co prowokujesz tego kogoś?
1
@damianex10 Marcelo
24
Bosak jest bardzo inteligentnym i wygadanym gościem. Szkoda, że zwycięzcę wyborów już znamy, teraz tylko czekać kiedy te wybory się odbędą.
0
Polska jest objęta magiczną barierą jak w Gothicu XD
6
Tanajno jak wjechał XD
0
@Avada Kedavra Nie w tym życiu.
0
@Messibestplayerintheworld U mnie Wiedźmin na drugim miejscu.Do San Andreas mam ogromny sentyment.
3
@AmigoBlancos Generalnie się zgadzam z tym co piszesz, ale z drugiej strony, to forum Barcelony.Trudno, żeby tutaj były wpisy korzystne dla Realu, Ronaldo.
0
Gra z najlepszą fabułą to? Dla mnie GTA SA.
0
@HeinzDundersztyc Oprócz niepodyktowania karnego na Henrym coś jeszcze?Bo szczerze nie pamiętam.
0
Ciekawy materiał o sędziowaniu Ovrebo w meczu Chelsea-Barcelona
1
Wszystkie kluby Premier League i Serie A zdecydowały o dokończeniu sezonu.Ligue 1 zakończone.Jednak Francuzi z natury mają tendencję do poddawania się.
0
Taco Hemingway wpłacił 100 000 zł na zbiórkę w walce z koronawirusem.
0
@LuisSalvano Kalifornia.Moim marzeniem jest mieszkanie w tym cudownym miejscu.Jeśli chodzi o miasto to stawiam na LA.
4
@IAmBackCules Co tam Europa, cały świat :D
9
@LuisSalvano Oh shit here we go again
0
@TheNekro94 @Transu96 Totalnie o tym zapomniałem...To już pewne na 100% czy mogą się odwołać?
0
Neymar w Manchesterze City- myślicie, że to realne?
13
@BarcaInfo No i fajnie
0
@Chwytliwy Haaland długo pewnie nie posiedzi w Bundeslidze
3
@Hiacynk Ronaldo Nazario z Interu
0
Płakaliście kiedyś na jakimś filmie?Jeśli tak, to na jakim?
0
@Hiacynk Był świetny, aczkolwiek dla mnie najlepszy był duet Górski - Cieślak
0
@justfootball Kim Kardashian jest następcą
1
@IronSanHybrid Aborcja jeszcze.
1
Myślicie, że gdyby nie rozmowa Tito z Messim, to Argentyńczyk by odszedł? Jeśli tak to gdzie? Realnie to myślę, że jedynie City.
0
@BarcaInfo Wow, wynik Sancho w takim wieku.Kocur!