Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Aouar jest genialny. Ciekawe gdzie trafi.
0
Ale Kevin ma petardę w nodze.
3
Na TVP2 Paris Platynov komentuje?
0
Ankieta o nowym trenerze Barcelony.
https://www.strawpoll.me/20775670
0
Ancelotti w Barcelonie. Co wy na to?
3
@Adamski69 Czyli z polską piłką nie jest tak źle.
0
@Kajtek77 Sto lat banicji za spoiler.
0
Ciekawe czy Messi odpali jakiś post w mediach społecznościowych o obecnej sytuacji w klubie. Myślę, że ukłuje Bartomeu.
0
@FC1899Barca Messi kom tu beszitkasz
0
@SeeleyBooth A konkretnie Hans Flick.
1
Griezmann sobie chociaż na PlayStation pogra, ma dużo czasu :D
3
Davis to jest Pan piłkarz. Bayern ma piekielnie silną kadrę.
0
Typowa akcja Suareza.
1
Ależ Bayern jest potężny. Absolutny faworyt do wygrania LM.
0
Jak reagujecie na stres? Mi np. chce się wymiotować.
1
Panowie, lepiej iść na budownictwo czy inżynierię środowiska?
0
Jak gra Havertz?
0
@Janiama Semedo, Lenglet, Dembele, Umtiti, Roebrto, Firpo, Fati, Puig, Monchu a zaraz dojdzie Trincao, Pedri, Alena, Araujo = Davies, Sule, Alaba, Hernandez, Pavard, Kimmich, Goretzka, Coman, Gnabry, Sane, Zirkzee.
Grubo.
0
@BarcaInfo Jak Fabrizio Romano to potwierdzi, to coś może być na rzeczy.
0
@bartekvisca To prawda. Lewy dużo stracił brakiem dwumeczów.
1
Lewy gol! Maszyna
2
@DanielOOL Przeczuwam, że Sarri poleci, a w jego miejsce Pochettino.
1
@ObiektywnyKibic121 Ja o jednym, ty o drugim ;) Trza iść spać, bo późno już. Dobrej nocy :)
1
@ObiektywnyKibic121 Wypalony Bayern? Bundesligą? XD
1
@ObiektywnyKibic121 Oczywiście, że Zizou to top3. Wchodzi do całkowicie wypalonej szatni i wygrywa nią mistrzostwo. Liga mistrzów to często loteria. Dzisiaj Varane miał gorszy dzień i się to odbiło czkawką. Poza tym Real odpadł z klubem na takim samym poziomie sportowym, a nie z jakimiś ogórami.
0
Bye bye CL xD. Szybko poszło
1
@Chwytliwy Declan Rice.
1
@Coutinho007 Widzę właśnie :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Polecacie jakieś białe buty do 350 zł.