1

Warto bawić się w zarabianie na walutach? Myślę żeby kupić z 1000 dolarów i poczekać aż zdrożeje.

1

I kolejny karny dla Chelsea

0

I cyk trójeczka. Jorginho z karniaka.

0

@NeroTFP Chciałbym go w Realu. Zmiennik idealny, a jak Benz czy Jovic dalej nie będą strzelać, to i może do podstawy się załapię. W sumie co ja piszę. Benzema nigdy za Zidana na ławkę nie pójdzie.

6

Wstać do pracy o 5 problem. Wstać w sobotę czy niedzielę o 5 nie ma problemu. Nudno, a zasnąć już nie dam rady.

1

@Yosemite Najlepsi w historii.

1

2

Fati to dla mnie taki młody Eto'o. Potencjał ma niesamowity. Ronaldinho przekazał pałeczkę Messiemu. Teraz wiadome kto przejmie pałeczkę od Messiego.

0

@FafitFCB Busi wyszedł z siebie i dwie pozycje ogarnie :D

1

Braithwaite
Pedri Rafinha Trincao
Busquets Busquets
Miranda Todibo Umtiti Roberto
Pena
Taki skład typuje.

3

Benzema to jest taki gość, że w jednej sytuacji można się zachwycać jego grą, by po minucie klnąć przez zmarnowaną przez niego setkę.

0

Franek zanim ogarnie obronę to Liverpool i City odjadą z punktami.

2

Morata to największa chorągiewa w świecie piłki. Change my mind.

0

@Crakitic Torres był niewypałem, ale jednak wprowadził Chelsea do finału LM. Z Kepą nie ma ani jednego dobrego momentu. Jeszcze to jak odmówił zejścia z boiska.

1

@Coutinho007 To prawda.

8

Kepa to najgorszy transfer w historii. Change my mind.

0

@RobiS Do nauki, przeglądanie internetu itp

0

Panowie da się ogarnąć jakiegoś lapka do 1500 zł stricte na studia?

16

@Mazi Do czego to doszło, że kibic Realu broni Messiego na barcelońskiej stronie przed kibicem Barcy.

25

@InniSzataniCzynni Jak naiwnym trzeba być, by bronić Bartomeu.

1

@jacobFCB Jasne, że tak. Prawdziwa ocena przyjdzie po kilkunastu meczach o stawkę. Jednak wg mnie prognozy są niezłe. Zwłaszcza, że Barca przejdzie do systemu 4-2-3-1

5

Myślę, że Coutinho w tym sezonie może dużo dać Barcelonie. Widać, że jest pewniejszy siebie, a głównie to właśnie zabrakło mu odwagi wcześniej. Może ten pogrom Bayernu nad Barca mu pomógł.

0

@Adamski69 Jest jeszcze Reinier, nadal młodzi Sancho i Haaland.

1

@BarcaInfo Ten to jest gość XD

62

@BarcaInfo Skoro mówi to Bartomeu, to Koeaman nie liczy na Puiga.

0

@Robert1603 Taktyk

9

@sendesara Thiago miał też trenera, który nie bał się dawać szansę młodym zawodnikom.

3

Jest chemia między Jamesem i Ancelottim. To widać.

0

Czy trzeba być studentem/uczniem by mieć zerowy PIT przed 26 rokiem życia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?