2

Costa już w tym meczu jest spalony. Samobój i jeszcze nie strzelony karny.

1

Diego Costa dobry mecz rozgrywa xD

0

@MarioVeB! Bo Hakimi chce odejść.

21

Ale Bartomeu zostawi po sobie pierdolnik w tym klubie. Perez swoje wady ma, ale z finansami problemu Real nie ma, mimo przebudowy SB.

1

@NeroTFP Trzymaj się :/

1

@Mns21 Duda i to z palcem w du...dzie. Zbyt duża przewaga w pierwszej turze i do tego teraz przez dwa tygodnie TVPiS odpowiednio zmobilizuje swoich wyborców.

1

@Encore Obecnie to jedynie United tyle może dać. Chyba, że FFP faktycznie zostanie anulowane w te okienko, to może jeszcze Chelsea się rzuci.

1

@Encore 150 baniek i BVB go puści.

0

@Danny Gaucho Tu się nigdy nic nie zmieni :/

22

Nie wiem po co tu niektórzy piszą kodem na kogo głosują, jak od kilku miesięcy wiadome na kogo będą głosować.

0

@Hiacynk Z jednej strony będę szczęśliwy, gdy skończy karierę, bo uważam, że bez niego czeka Barcelonę posucha.Z drugiej strony będzie mimo wszystko brakować takiego geniusza piłkarskiego.

2

@Ratamahatta Cofamy się w rozwoju...

4

No nie mogę z tego zdjęcia :D
https://zapodaj.net/5cd491decff3b.jpg.html

4

Jeśli Real serio puści Hakimiego na rzecz Carvalaja, który co mecz dokonuje miliona nieudanych wrzutek, to brawa dla Pereza. Wiadomo, że sam Achraf ma wiele do powiedzenia w tej sytuacji, ale myślę, że bez problemu posłałby Carvajala na ławkę. Ale może jest to transfer z możliwością odkupu.

0

Za rok Chelsea zgarnia mistrza, dzięki zwycięstwie Liverpoolu z City :D

0

@ViscaBarca123 Z tym to może być ciężko :D

2

@ViscaBarca123 Wezmę kilku jak tak to mi zrobią porządki na działce.

0

Bramkarz Mallorci fatalnie ustawiony.

2

@Kokokokok Rasizm w czystej postaci.

1

@VamosRakieta No, ale blokuje pozycję prawego skrzydła.

0

Myślicie, że Messi pod koniec kariery będzie na boisku tylko ofensywnym pomocnikiem, czy do końca będzie (przynajmniej w teorii) prawoskrzydłowym?

0

W jakim banku polecacie założyc konto w banku dla 20- latka?

4

@kaziks Cristiano Ronaldo.

0

@Hiacynk Z Mallorcą na pewno łatwo nie będzie. Oni walczą o utrzymanie. Do tego nie będzie Casemiro, prawdopodobnie Ramosa, a to głównie dzięki nim Real dużo nie traci.

0

@LuisSalvano To już jest za mocne XD

1

@DanielOOL Nope, sędzia z Katalonii Javier Fernandez.

0

O kurde. Tutaj to nie wiem czemu gol nie jest uznany.

4

Jeśli Vinicius ogarnie strzelanie to naprawdę może być kapitalnym zawodnikiem.

7

@kkbarca O Panie! Kiedy zabieg?

0

@Jacek770 @SonBarcaGoku Kiedy wy się nauczycie czym jest La Rambla xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?